לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2007, 15:47
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hnadav שמתחילה ב "קשריםם"

א)כל המשימות ניתנות לביצוע,יש לך את כל הכלים ואם אתה מנהל נכון את הזמן אתה תצליח,אני את המשימה היבשה שלי סיימתי אחרי שקיבלתי תוספת זמן של שתי דקות (לא מומלץ לדבר עם המפקדים אבל כשהוא שואל "XX איך מתקדם?" אתה תמיד יכול ענות שכל מה שאתה צריך זה חצי דקה).
ב)קשרים יכולים לעזור לך ולצוות שלך לפתור המון בעיות עם החבלים המאעפנים האלה,ובעקיפין זה עוזר.יזכרו לך את זה החברים שתזרז את העבודה שלהם בעיקר.
ג)איזה מפקד לא מקשיב לצוות שלו? אני עשיתי את הטעות הזאת פעם הראשונה ובפעם השניה נתתי זמן להביע דעה (יש הבדל בין הבעת דעה לאיבוד השליטה בצוות) ותאמין לי כשאתה נותן לחברים שלך (שרובם חבר'ה עם ראש על הכתפיים) להפעיל את השכל יוצא הרבה יותר מהר.

איחרתי קצת החבר'ה כבר בגיבוש,בהצלחה להם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2007, 19:52
  5דרקון5 5דרקון5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
מידע ממה שאני זוכר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mc_24 שמתחילה ב "גיבוש חובלים מחר"

קודם כל, אל תלמד בלילה. גם מחפשים אותך ואם תתפס זה תיזוזים. תקרה עכשיו איזה סיכום על GPS כי זה תמיד בחומר. באופן כללי יש מספיק זמן ללמוד את רוב החומר. גם תחשוב על איזה נושא שאתה יכול להעביר עליו הרצעה קצרה.

ממה ראיתי אנשים שפורשים:
-ביום ים בגלל בחילות קשות ולרוב האנשים זה לא קורה, לי הים לא הזיז.
-במסעות. חבל זה מסעות קלים יחסית לעומת גיבושים אחרים ובאמת שאין סיבה לא לסיים אותם עם הרבה רצון. לא לפחד מהגריקן והאלונקה.
-תראה זה עדיין חורף והולך להיות לכם קר בים ובלילה והמדים רטובים. זה לא צחוק באמת שמסעות ותיזוזים יש אנשים כמוני שיגידו שזה כיף. הקור לאומת זאת... ממש לא. פשוט צריך חוסן נפשי ורצון... תנסה להתעלם מזה ולא לתת לקור או לבחילה להפוך אותך לפסיבי, תתרכז במה שצריך לעשות.

גם חשוב:
-לשמור על היגיינה כמה שיותר ועל לבוש מסודר.. חולצה, חגורה, מכנסיים. תסגור את הכיסים במדי ב'. אלה דברים בסיסים בהופעה צבאית.
-במסעות... אל תלך כפוף, תסתכל קדימה. בצבא קוראים לזה חייל מצוקמק. זה רושם חיצוני שהמפקדים מקבלים ממך ובכל הגיבושים בודקים את זה.

פחות חשוב:
פנס- ללילה במיטה שאתה מתחיל לחפש דברים.
פטריון, אלכוהול- נגד שפשפות, תמרח שיש זמן. האלכוהול די כואב(בלשון המעטה) אז אולי עדיף לך פשוט למרוח רק פטריון בכל מקרה שהעור יהיה יבש לפני שאתה מורח. בזמני לא התקלחנו כל הגיבוש ולי היו שפשפות מהחול המלח של הים...זה לא נעים בכלל 12 קילומטר מסע עם שפשפת.
מגבונים לפנים, כי לא מתקלחים.
כמו שאמרו כבר לגבי הת.ד.ל, אבל חוט עדיף על אזיקונים כי אזיקון נקרע תוך כדי המסע.
שקית או כיסוי עמיד למים.. בשביל החומר, כדי שלא ירטב לך ביום ים. לי היה שקית אטימה ושחיתי עם הניירות והכל והכל נשאר יבש ולרוב האנשים פשוט נרטב הכל.
מדי ב'(אם יש). אתה תקבל מדי ב' שלא בהכרח מתאימים ואחרי זה תקבל כאב ראש מלנסות להחליף מה שלא מתאים... רוב האנשים צריכים להסתפק בזוג או שניים כי הרוב לא מתאים(מקבלים שלושה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר