לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2007, 21:41
  CBF500 CBF500 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.06
צריך המלצה ..

שלום לכולם.
יש איזה מישהו שאני מכיר שמשרת כיום בקבע בימ"ס. הבחור מכיר די הרבה חבר'ה בימ"ס, ובמיוחד את הקצין.
כיום הוא מעביר מידי פעם גיבושים לחבר'ה שמתגייסים ורוצים להגיע לימ"ס.
מכיוון שזה החלום שלי אפשר להגיד, הוא אמר שהוא אנסה לדבר פה ושם ולראות מה הוא יכול לעשות, כדי למשוך אותי "כיבכול" לשם.
כיום, אני משרת בשח"ם, וביקשתי טופס העברה (טופס 55).
חלקכם כבר מכירים את הסיפור, והשאלות שלי שנשאלו פה לפני מספר ימים.
עכשיו, מה שעליי לעשות זה כשיגיע הטופס, ללכת לבק"ום ולבקש מג"ב (אה ושכחתי לציין שהפרופיל שלי 45).
נשמע קצת הזוי עם כל הקטע של הימ"ס ועל לחשוב להגיע לשם בכלל נכון ? יופי ..
אז מה שקורה זה כזה דבר, מה שהוא הציע לי לעשות, זה קודם כל (לפני הכל) זה לבקש מג"ב.
לנסות להתמודד עם הרופאים מומחים בבק"ום או בכל מקום אחר , זה די מיותר ולוקח חודש אם לא יותר ...
אחרי שאני אכנס למג"ב (לא משנה באיזה תפקיד), כבר יהיה לו הרבה יותר קל למשוך אותי אליו.
אתם שואלים איך נכון ? יפה. היום כמו שנאמר, הרבה דברים עובדים בצבא על פרוטקציות.
הכרת מישהו עם דרגה גבוהה ? הסתדרת, ואתם לא יכולים להגיד שלא !!!
אין פה קטע של רמאות כלשהי או כל דבר אחר. מה שיהיה עליי לעשות זה ללכת לרופאים של מג"ב (שוב פעם, זה לא הרופאים של צה"ל, אומנם עובדים בשירות הצבאי אבל קשורים למשטרה), ולבקש שם כבר את כל הסיפור של העלאת פרופיל.
היום, במקביל עד שאני אקבל את הטופס 55 (בימים הקרובים בע"), אני רואה רופאים מומחים פה ושם, ומסדר את כל "הקטע" עם הבעייה שיש לי. אחרי שאני אגיע למג"ב בע"ה, אם יתנו לי כמובן ...אז שם כבר נביא את כל האישורים הרפואיים לרופאים.
השאלה שלי האם זה יכול להיות רעיון טוב ?! או שפשוט עדיף לחכות פרק זמן מסויים (שבועיים עד חודש אם לא קצת יותר), ולהמתין לראות מה קורה עם הפרופיל, ורק אז לעלות אותו דרך הצבא ולהכנס ישר לטירונות של מג"ב ?
רשמתי בכוונה המלצה בכותרת כדי שתמליצו לי לאיזה כיוון יותר כדי ללכת.

אגב, יש עוד איזושהי אפשרות שלא הכי מוצאת חן בעיני, והיא פשוט להיות נהג יחידת של ימ"ס עם הפרופיל (45 כמו כבר נאמר), ולראות את המבצעים שלהם, ולהנות איתם שלושה עד ארבעה חודשים, ורק אחרי זה שכבר הכרתי את הצרין בצוות וביחידה שלי, תיהיה לי את האפשרות שהוא יעזור לי עם העלאת הפרופיל. שוב פעם, היום אם יש קומבינות, אז למה לא ?!
מקווה שתוכלו לייעץ פה ושם.
אל תקחו את זה בתור משהו רע, סה"כ ברצוני להיות לוחם במג"ב (אבל יותר בימ"ס).
שיהיה לכם המשך שבוע מצויין.
(=
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר