לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2007, 09:51
  ophir.oren ophir.oren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.06
Laptop שפתאום התחיל לעבודה לאט....

יש לי Laptop מסוג HP Pavilion dv5000 (הקישור הוא למפרט של המחשב).
הוא הגיע מותקן מהחנות, ופתאום, בלי שום סיבה נראית לעין ומבלי שהותקנו עליו שום תוכנות חדשות הוא התחיל לעשות כמה בעיות.
- קודם כל - לוקח לו ממש (אבל ממש) הרבה זמן לעלות. המסך של XP שמראה את הלוגו ואת הפס למטה טוען לפחות 5 דקות.
- כשהמחשב עולה, כשמנסים לשמוע שירים ב media player, לראות סרטים, או אפילו streaming מהאינטרנט אז זה הכל מקוטע (שומעים את השיר מפסיק לשבריר שניה כל כמה זמן כיאלו דיסק קופץ [לא מדובר בדיסק אלא ב mp3]).
- תוכנות עולות קצת לאט.

התחלתי לבדוק אותו ובדקתי את המעבד והזיכרון קודם - הזיכרון הוא על 200MB (למחשב יש 1GB זיכרון) והמעבד (כשלא מריצים יישומים שונים שבזמן הטעינה בלבד מקפיצים אותו קצת) הוא על 2%.
בדקתי וירוסים עם AVG (שכל הזמן היה מותקן) - אין.
בדקתי spywares עם התוכנה של Lavasoft - אין.
הורדתי תוכנה שאני משתמש בה הרבה במחשב אחר שלי שמסדרת קצת את המחשב ומתקנת את ה registry - אך גם זה לא עזר.
הורדתי תוכנות מה startup עם msconfig - גם לא עוזר.
ניקיתי מקום ב HD, עשיתי scan disk ואיחוי - גם לא עוזר.
המחשב עצמו יושב על פלטת קירור - אז אני לא חושב שזה מחום.

לפני כחודש זה קרה גם לחבר שלי. התקנתי לו את ה windows מחדש (כי המחשב שלו כבר ממש היה עמוס) וזה עדיין קרה עד שהוא עצמו קנה פלטת קירור (אך כמו שציינתי - המחשב הזה כבר יושב על פלטת קירור).

האם מישהו איי פעם נתקל בתופעה הזו? מישהו יודע אולי מה עושים?

שאלות בהקשר למחשב:
1. בהקשר של המחשב - האם המעבד הוא 64bit? ואם כן - איך אני יכול לבדוק שמערכת ההפעלה שהתקינו עליו היא 64bit ולא 32bit?
2. קיבלתי דיסק של windows מ HP (דיסק מיוחד שלהם עם הלוגו שלהם - אבל זה XP לכל דבר) אבל אני לא יודע אם הם סיפקו אחד שהוא 64bit - האם יש דרך לבדוק?
3. אם התשובות ל-2 השאלות הקודמות הן שזה מחשב 64bit וה windows הוא 32 - האם כדאי למצוא גרסת 64 ולהתקין אותה או שכדאי להישאר עם 32?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר