לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 12:22
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
סתם מתחשק לי לפרוק דברימים.. :L

בזמן האחרון המצב לא משו.. אני נמצא במין מרוץ מטורף שבקושי רואים ממנו את הסוף, ואין לי הרגשה שאני אצליח לצאת ממנו מתישהו..
ישלי פריצת דיסק (דבר עצוב כשלעצמו, אני בקושי בן 18 וחצי ) - התנועה שלי מוגבלת מאוד, אני נראה זוועה (הגב שלי התעוות לגמרי בגלל שאני לא הולך נכון, הגוף בורח מהכאב והתוצאה נראית עגומה ביותר), אני נמצא בתקופת בחינות באונ' - מה שאומר שצריך לשבת וללמוד כל יום כל היום, אני תקוע בבית בגלל שתי הסיבות הקודמות, בקושי יוצא, אולי לסיבוב קצר כדי לרענן את הגוף, או לטיפולי פיזיותרפיה כדי לסדר את הגוף מחדש, או כשיש מבחנים - אני נוסע לב"ש וחוזר הבייתה.. כי אני לא במצב שאני יכול להישאר בדירה שלי במעונות לבד..
התרחקתי מהרבה אנשים.. שוב, לא בהכרח באשמתי, אין לי זמן בגלל המבחנים, אין לי סבלנות בגלל שכואב לי ובגלל המבחנים, ולא יוצא לי להיות בחוץ..
הסמסטר נפתח בסוף החודש, ועד אז אני אהיה בבית, הבחינות שלי (כולל כמה מועדי ב' - לחלקם לא הצלחתי ללמוד בגלל שהייתי מסומם ממשככי כאבים, או שסתם לא הייתה לי סבלנות) מסתיימות בדיוק בפתיחת הסמסטר, ואני ממש לא יודע אם אני אצליח לשרוד לבד בב"ש.. עם הגב וכל החרטה מסביב..

יש לי הרבה רצון להצליח, וברוב הבחינות אני מסתדר, ואני גם יודע שזאת סה"כ תקופה קשה שנמשכת די הרבה זמן ובסופו של דבר היא תסתיים
אבל משום מה אני לא מצליח לראות את הסוף, ולשמור על good spirit לאורך זמן זה לא הכי קל בעולם, למרות שאין בי טיפת רחמים עצמיים - כי אין ברירה אלא להסתדר איכשהו.
אבל שוב, לפעמים בא לי פשוט לירות בכולם נמאס לי, נמאס להיות תקוע בבית ונמאס ללמוד כל הזמן ולהיות בלחץ ולקוות שהכל יילך חלק ואני אהיה מרוכז במבחן ותהיה לי סבלנות לאנשים וכו' וכו' וכו'...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2007, 14:49
  Xkiller Xkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
אחי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "סתם מתחשק לי לפרוק דברימים.. :L"

כמו שאמרו לך זה יעבור עם הזמן.. יש כאלה תקופות בחיים.. בידיוק כמו שאצלי היה עכשיו.. אני לפני גיוס... ובידיוק קראו לי המון צרות בפעם אחת.. בזבזתי את כול הכסף על לעשות רשיון ונכשלתי 2 טסטים וזה ביאס אותי עכשיו אני צריך להלוות מההורים ולעבור תשלישי + כמעט כול החברים שלי התגייסו ואני עדיין לא כי הייתי בגיבוש חובלים אז דחו לי תגיוס ( +בגיבוש העיפו אותנו כי הם היו לחוצים מזה שמישהו אחד מת באותו יום בגיבוש מקביל של שייטת 13).. + אמא שלי נסע לגרמניה כי גילו אצל אח שלה (בן של סבתא שךי) סרטן.. קטלני.. והוא מת יום וחצי אחרי שהיא הגיעה.. ולא ספרנו לסבתא שלי כי היא יכולה לחטוף חס וחלילה התקף לב אז אני מידי יום משקר לה שמטפלים בוא והוא בסדר.....
+סבתא שלי נפלה ושברה את עצם האגן והייתי כול יום אחרי העבודה נוסע לקפלן ואחרי זה ל בית ההבראה והפיזיוטרפיה באשדוד.. (שם אני גר) קיצר זה ממש ביאס אותי כול הקטע הזה ועכשיו אני לאט לאט יוצא מזה אני עדיין מבואס אבל יודע שזה יעבור עם הזמן....אין מה לעשות פשוט צריך לחכות.. כי צרות באות בצרורות..ואחרי זה הולכות =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר