לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2007, 14:17
  דורי סער דורי סער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל דורי סער
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Akula שמתחילה ב "זה בסדר יש אנשים מטומטמים כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Akula
זה בסדר יש אנשים מטומטמים כמו נעל בקרבי, אל תיתן לרבים מהחבר'ה פה להבהיל אותך("צריך שכל לקרבי!") יש אנשים עם 0 יחידות בגרות ששירתו בקרבי אז..
בכל מקרה, יש לי המלצה, קשר''ג זה תפקיד מאוד מעניין וזה גם קרבי, אומנם רמת הרובאות זה 03 , אבל אתה משרת כקצין אם אני לא טועה , וה תפקיד די איכותי ממה ששמעתי ולא הכי קרבי שבעולם, דורש מינימום 52 קב''א.אז אם יש לך נתונים גבוהים זאת לא אמורה להיות בעיה, זה בטח יופיע בשאלון יח''ש שאמורים לקבל בשבוע הקרוב.

אחינו יש לך כמה טעויות.. יש אנשים עם קב"א 56 ולא מקבלים קשרג"ים.. יש דבר בצבא שנקרא מתאם קצונה. יש מתאם 0 , 1 ,2.
מכיוון שקורס בקשרג"ים בסופו של הליך מוציא אותך קצין, אתה צריך להיות בעל פוטנציאל לצאת לקצונה. ומאיפה אתה יודע כמה קב"א צריך לזה..? הצעה.. אם אתה לא יודע משהו בוודאות עדיף שלא תטעה אנשים פה..

בכל מקרה בהצלחה שיהיה לך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2007, 12:00
צלמית המשתמש של Flamma Quidus
  Flamma Quidus Flamma Quidus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aaron-g שמתחילה ב "איזה יחידות כדאי? איפה לשרת?"

יש לי שאלה דומה,

עוד חודש אני ננכס סוף-סוף לצבא, אך בגיוס השלמה או מכ"ים. ננסה לדחוף את עצמי דרך ההשלמה ליחידה קרבית, אך אני לא יודעה לאן אני מתאים יותר. אני בכושר גרוע (חוץ משרירי הבירה), אך יש שטוענים שאני משלים את זה עם יכולות שכליות. אך הייתי טרוריסט-קטן בצעירותי ועשיתי הרבה בלגן (עד שהתחרתתי והתחלתי להשקיע בלימודים וידע). אז הנתונים שלי גרועים, אבל ממש. אני משאר שזה ימנע ממני להגיע לחיל איכותי, אך אני מוכן לנסות.

לאן הייתם מציים לי לנסות ולבקש בבקום(!), עם אני רוצה קרבי, אך לא הסתערות חוץ מזה ככל שיש יותר כלים להפעיל והם מסובכים יותר - כך טוב יותר.

בתודה מראש, וסליחה על שגיעות הכתיב.

ישן 21-02-2007, 15:54
  Xkiller Xkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aaron-g שמתחילה ב "איזה יחידות כדאי? איפה לשרת?"

מה שמתאים לך זה מודיעין שדה, זה תפקיד שדורש שכל ( למרות שלפי דעתי תפקיד קרבי יותר כמו גבעתי וגולני דורש גם שכל... אין אנשים טיפשים .. יש אנשים שלא משתמשים בראש שלהם... ובגלל זה דווקא תפקיד קרבי שמחייב רצינות וערנות כול הזמן מוציא מהם תמיטב).
בקיצור מודיעין שדה לפי מה שהבנתי זה הצופה שלפני המחנה.. הם עושים תצפיות בגבול ובודקים ואוספים מידע ומעבירים אותה לחמ"ל או לאן שצריך......... הם בשטח אבל לא מרבים להכנס להתקלויות או מצבעים מסוכנים במיוחד. (לא בטוחשאני צודק ב100% לגבי זה)
.
אם אתה לא מעוניין בזה אז לך לנ"מ..... גם שם זה בערך אותו הקטע של סיכון.. אבל לא ממשי......
כמו כן גם תותחנים לפי מה שאני מבין יכול להתאים לך...
ישן 21-02-2007, 23:33
  nirisimo nirisimo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Xkiller שמתחילה ב "לפי דעתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Xkiller
מה שמתאים לך זה מודיעין שדה, זה תפקיד שדורש שכל ( למרות שלפי דעתי תפקיד קרבי יותר כמו גבעתי וגולני דורש גם שכל... אין אנשים טיפשים .. יש אנשים שלא משתמשים בראש שלהם... ובגלל זה דווקא תפקיד קרבי שמחייב רצינות וערנות כול הזמן מוציא מהם תמיטב).
בקיצור מודיעין שדה לפי מה שהבנתי זה הצופה שלפני המחנה.. הם עושים תצפיות בגבול ובודקים ואוספים מידע ומעבירים אותה לחמ"ל או לאן שצריך......... הם בשטח אבל לא מרבים להכנס להתקלויות או מצבעים מסוכנים במיוחד. (לא בטוחשאני צודק ב100% לגבי זה)
.
אם אתה לא מעוניין בזה אז לך לנ"מ..... גם שם זה בערך אותו הקטע של סיכון.. אבל לא ממשי......
כמו כן גם תותחנים לפי מה שאני מבין יכול להתאים לך...

תותחנים זה דיי קרבי אח שלי, יש מערבים סיורים מבצעים.. בדיוק כמו שריון.. ככמה שלא הכי, אבל בהחלט מסכים עם השאר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר