לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2007, 14:19
צלמית המשתמש של pilot kevin
  pilot kevin pilot kevin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
בפעם הבאה תהיה יותר ברור...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי computer nerd שמתחילה ב "עזרה C#"

כדאי תציין באילו באגים מדובר. יותר נעים לקרוא את זה ככה (לדעתי לפחות).

כנראה אתה מדבר על התקלות שמתגלות כשמנסים להריץ?
קוד:
Cannot modify the return value of 'Game.Robot.Logic.Basic.Vector.P1' because it is not a variable ..עד P4 ואז: Cannot modify the return value of 'Game.Robot.Logic.Xy.this[int]' because it is not a variable

אני חושב שבגלל שזה לא משתנה וזה לא כמו שהגדרת GET או SET אז המערכת מקבלת את זה כמתודה ולא כמשתנה. אתה בעצם מכניס ערך למשתנה שמוחזר ממתודה.

נסה ליצור את זה בתור משתנה של GET וSET ותגדיר פעולות שיתבצעו כשמנסים לשכתב לזה ערך, או משהו בסגנון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2007, 20:21
צלמית המשתמש של zeliran
  zeliran zeliran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל zeliran
כמה דברים..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי worm שמתחילה ב "[QUOTE] לא ברור לי איך הצלחת..."

לא ברור לי ממתי מיקרוסופט נהפכו לקובעי הסטנדרט באשר לכתיבת קוד. הם גם ממליצים בחום להוסיף לכל אירוע אובייקט sender שיכיל הצבעה לאובייקט שגרם לאירוע לעלות ... תחשוב לבד אם אתה רוצה לממש את זה בכל חור.
לא ברור לי כמה יצא לך לעבוד בצוותים אבל קיימים איזשהם סטנדרטים בכל הנוגע לכתיבת קוד, זה יכול להשתנות מעט במקומות שונים, אך בבסיסו הם נשארים זהים.. רובם מגיעים מסטנדרטים שהוציא ארגון ה OMG, שאין ארגון עסקי בעולם שמכבד את עצמו ולא מוציא לעצמו תעודת הסמכה שנתית של תקני ה OMG
לגבי מה שאמרת עם this.. לא ברור לי מאיפה זה הגיע, כלומר, ל member שלך גם ככה יש את ה prefix כך שלא יהיה להם את אותו שם.. אבל באמת באמת להשתמש ב this בכל חור מכער את הקוד בצורה שלא תאמן.. אתה אומר שזה עוזר לתחזק הרבה קוד ... כשאתה אומר דבר כזה, אני מתחיל להרהר בנוגע לכמה באמת "קוד" יצא לך לתחזק בעולם האמיתי

לגבי ה struct ענית לך באותה תשובה.. קיים keyword בשם ref, שאתה יכול להכניס אותו בתוך רשימת הפרמטרים של המטודה. כך שתעביר את הפרמטר, הוא יעבור by refrence. לא משנה אם מדובר ב value type.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר