לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2007, 22:57
  cdrampa cdrampa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "יש מה לשפר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Online
מעבד: תשדרג למעבד כפול ליבה X2 3600 שעולה 530 שקלים או X2 3800 שעולה 620 שקלים. אם אתה קונה X2 3800 תוודא שפליטת החום המקסימלית של הדגם שאתה מקבל היא 65W ולא 89W.

זיכרון: מומלץ לשדרג ל-2GB בתצורה של 2x1GB. לוודא שמקבלים שני מודולים זהים לגמרי, כדי שהמעבד יוכל לעבוד מולם במצב dual channel, שמשפר את הביצועים. לבקש שהחנות תערוך בדיקת יציבות כללית למערכת.

דיסק: למה לא 250GB? ההפרש במחיר לא גדול. אם אתה מתעקש על 160GB תוודא שהדגם שאתה רוכש הוא WD1600AAJS ולא WD1600JS. הסבר כאן.

ספק: אכן, ספק ג'נרי לא מומלץ. ההמלצה המינימלית של הפורום היא מארז + ספק של HEC, שעולים ביחד בסביבות 300 שקלים, תלוי בדגם.

תראה, בקשר לשינויים במעבד ובזכרון אני לא ישנה, כי אני לא צריך יותר מזה סה"כ התקציב שלי דל (לא יותר מ-3500) וגם זה הרבה...
להוסיף עוד 90 ג'יגהבייטים אני לא צריך - אומנם הרבה סרטים אך לא צריך להסחף בסה"כ אני קונה צורב די וי די שיגבה את הקבצים והסרטים.... (ביינינו, הייתי מסתפק גם ב-80)
לגבי הדגם של הדיסק קשיח הוא אכן הדגם הפשוט יותר, WD1600JS אברר לגבי שינוי.

הדבר שהכי מטריד אותי כרגע זה הספק. אני שמעתי שהוא יכול לגרום נזק לכרטיס מסך או לרכיבים אחרים ולתקלות - האם הספק הזה ישרת את העבודה נאמנה יותר:

‏TR2 Power W0062 420W Silent (24pin
קישור למפרט : http://www.thermaltake.com/product/Power/TR2power/w006162/w006162.asp
סה"כ תוספת של 155 ש"ח - כדאי להוסיף?

תודה רבה על התגובה. ואשמח לתגובות נוספות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:40

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר