לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 20:56
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
מחפש אדם שמבין בתרביות רקמה בשביל המחקר שלי...

אני עושה עבודת חקר על שיבוט אננס בתרביות רקמה....
אני מחפש משהו שמבין בזה (רצוי עם תואר שני ומעלה)...
אננס לא שורד את ההקשחה והמחקר שלי עוסק במציאת הפתרון לבעיה זו...
לפי דעתי מה שגורם לזה שהאנס לא שורד את ההקשחה הוא הפרשי הPH בין במבחנה לזה של מצא הגידול מחוץ למבחנה.
הPH האופטימלי במצא הגידול במבחנה הוא 5.8...
והקרקע יותר בסיסית.... כמו כן אני בודק אם ביצוע של העברה נוספת שבועיים לפני ההעברה לחמהמה תשפיעה כשהמצע בשבועיים האילה יהיה עם חצי כמות הMS (מצרכי מזון) עם הורמונים עם חצי כמות הMS בלי הורמונים, עם כמות רגילה של MS בלי הורמונים וכמות רגילה עם הורמונים.
המנחה שלי מאמינה שזה מה שעשוי להביא את הפתרון ואני מאמין שדווקה השוק שהצמח מקבל משינוי ברמת החומציות הוא הבעיה.... ואני חייב להגיש את ראשי הפרקים עד לתחילת השבוע הבא....
אני רוצה לשמוע עוד חוות דעת בנושא.
משהו פה יכול לעזור לי? להפנות אותי למחקרים אחרים שעושקים בPי של אננס ודברים דומים לא מצאתי כלום בטכניון אולי לא חיפשתי טוב....
חזרה לפורום
ישן 09-03-2007, 13:32
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "אני לא מבין גדול, אך ממה..."

אחי אני שמח שאתה רוצה לעזור אבל זה ממש לא קשור... כי העניין של הPH יש כמה דרכים להתמודד איתו הביה היא לא בתוך התא אלא עם הסביבה.... הצמח כשהוא במבחנה הוא בתנאים אופטימאליים וכשהוא יוצא לחממה שיש שם תנאים פחות טובים כמובן הוא לא שורד את התהליך הזה ומת כנראה יש תנאי אחד או יותר שיש לשמור עליו כתנאי מושלם גם אחרי שיוצאים מהמבחנה....
אני מאמין שהוא בPי והמנחה שלי לא מאשרת לי את הניסוי כי היא אומרת שחסר על זה מחקרים... בכל מקרה כשאני יגיש את המחקר ויבחן עליו במסכנות אני ישים את זה כאפשרות לחקר עתידי... אני חייב להגיש את הראשי פרקים עד ליום א'... אז יש לי קצת עבודה בשישי שבת האילה. תודה רבה על הנסיון לעזור...

ד"א תודה על התיקון יש לי קצת טעויות בעיברית כי זה לא שפת האם שלי...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר