לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2005, 16:37
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
ציור לעבודת חקר באינגליש

ציור לעבודה שלי באנגלית, ניסיתי לצייר את המורה שלי ולצרף את הציור בעמוד השער של העבודה.
למי שמעוניין- העבודה היא על קורות חייו של מגריט, עם סיכום אחד על סוריאליזם וסיכום אחד על אמנות מודרנית, ו2 תגובות שלי על ציורים שלו, אולי אני אפרסם את העבודה לאחר ההגשה אם יהיו בקשות.
הציור המסויים הראשון שלי בעזרת העט הגרפי, אז לא לקפוץ למסקנות . (ניסיתי לעשות את הציור בסגנון כמה שיותר קרוב לקומיקס אמריקאי, אך כמו שאתם יכולים לראות יצא לי משהו באמצע עם המון חירבושים)

סקץ' של חמש דקות, לא מושקע במיוחד, רק הבסיס של הבסיס. (הקטנה של 60%)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הציור הגמור בהקטנה של 60%

הציור שהולך להיות בעבודה בהקטנה של 25%

כפי שאתם יכולים לראות זה לא הסגנון שלי, דבר דיי חדש ולכן יצא עקום במקצת (או בהרבה).
נ.ב- אני מקווה שבקרוב אני אוכל להראות רישומים ברמה יותר גבוהה בסגנון שאני יותר אוהב, כשיהיה לי זמן לסרוק אותם.
נ.ב2- עשיתי עבודת חקר הרבה יותר רצינית בנושא מנהיגות, על פיקאסו, לעבודה יש בסך הכל 12 עמודים, אם מישהו יהיה מעוניין אני אפרסם אותה גם כן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2005, 17:19
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי iDaNv שמתחילה ב "אני חייב לצאת,אבל לפני זה..."

תודה רבה על המחמאה.
אכן יש לי ניסיון בכל החלק העיצובי של שנה וחצי לערך, ההתעניינות שלי בציור התחילה לפני חצי שנה +- אבל ההבדל בין זה לבין עיצוב לא גדול במיוחד, אבל מה כן- כל הידע שלי בעיצוב דיגיטלי היה בפוטושופ או שאר התוכנות שהן עשו את רוב העבודה בשבילי, הפורפורציות לרוב הן נכונות, מכיוון שאני קובע אותם בעצמי בעצמים שהמצאתי.
אך בציור זה קצת שונה כל החלק הזה, בציור ריאליסטי הפורפורציות הן קבועות מראש וצריך להתאמן עליהן המון, וכדאי שזה יהיה עם עיפרון ביד ולא עם עכבר, כך שכל האסטרטגיות שלי היו צריכות להסתגל לשתי הסגנונות בו- זמנית.
ההתמקדות שלי בציור רישומי היא בעיקר על ציור ריאליסטי, ובזמן האחרון גם על סגנון קומיקס אמיריקאי (אבל אני מעריך שזה יעבור לי מהר מאוד, אין לי עין אמיריקאית ).
אני מפתח את הקישורים שלי בציור רישומי כרגע דיי הרבה, ומידי פעם אני מרענן את עצמי עם ציור דיגיטלי.
אני מקווה שעם הזמן אני אשתפר בשני הצדדים האלו.
וכמו שאמרתי, אני אעדכן אתכם בקרוב .

תודה רבה על ההקשבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר