לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 01:50
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
מה יקרה אם אני לא אצהיר על שבר באצבע?

שלום לכולם,
בעוד כשבוע אני מתגייס לנח"ל, לפני כחודש שברתי את האצבע, יום ראשון הורידו לי את הגבס ונשארתי עם קיבוע בלבד, אני מניח שהשבר לא החלים לגמרי והדוקטור אמר לי לא להפעיל לחץ על האצבע (ביצוע פעולויות ספורט וכיוצא בזה, בטח שלו גיבוש יחטיות לצורך העניין) עד ה21 לחודש(שבוע אחרי הגיוס) שבו יש לי זימון לביקורת בבית החולים.

לא הצהרתי כל כך לצבא, ואני גם לא מתכוון להצהיר על כך עד לאחר הגיוס בשביל שלא ידחו לי את הגיוס ליולי, (ואני אבקש שתחסכו ממני את העניין של החוסר מוסריות כי ביננו כולכם הייתם עושים כמוני אם הייתם כבר מלש"בים בני 19) השאלה מה יקרה כאשר אני אדווח על כך לפני הגיבוש יח"טיות, כיוון שאני ממש רוצה לעשות את הגיבוש, אני מאמין בעצמי וסבור שאני אוכל לצלוח בו, האם ישלוח אותי לר"מ 2 או שאולי יתנו לי גימלים עד שהשבר יתרפא סופית?, או שאולי יכריחו אותי לחתום על דח"ש בכל מקרה?, והאם הם בכלל יכולים לנכריח חייל לחתום על דח"ש או שאין סרט כזה? ואם ישלחו אותי לר"מ 2 נגיד, אז יתנו לי לבצע את הגיבוש יחטיות במחזור שלאחר מכן? והאם יש סרט שזמן ההחלמה בר"מ 2 יימשך תקופה של מעל כשבועיים ואז יחליטו להוריד אותי מחזור?(כי ככה רבים אמרו לי...) ואם יורידו אותי מחזור, מה אני יעשה בנתיים?

סליחה על החפירה ותודה מראש על העזרה, בברכת יום טוב GPC.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2007, 14:53
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "תרגע, אין לך שום סיבה להיות..."

שלום רב לך ותודב רבה על התשובה,

בכל אופן, כנראה שלא היתנסחתי כראוי,
אני לא מפחד להישלח לר"מ2, אני אפילו ברמה מסויימת מקווה להישלח לר"מ 2, כמובן שזה לא כיף גדול להתגייס עם אנשים אשר קטנים ממך בשנתון, אך בכל זאת, חשוב לציין שהשאיפה הראשית שלי זה לעבור יחטיות ולהגיע לפלס"ר.
בשלב זה אני חש כאבים חזקים על כל פעילות הכוללת הפעלת לחץ מינימלסיטי על האצבע, במצב כפי שאני היום קשה לי מאוד להאמין שהייתי מצליח לסחוב אלונקה ללא לחוש כאבים רצחניים שללא ספק היו מפריעים לי במהלך הגיבוש, אין ספק שהפתרון האידיאלי בשבילי היה לרדת מחזור, אולם אני כבר בין 19 ואני ממש לא רוצה להשתחרר עם ילדים...

לכן הגעתי למסקנה שהפתרון האידיאלי יהיה להצהיר על השבר רק לאחר הגיוס ויחד עם זאת להצהיר על כאבים שאולי ישלחו אותי לר"מ 2 ויורידו אותי מחזור שכך אוכל לעשות את הגיבוש יחטיות כשיר לחלוטין וללא חששות שיסתובבו לי בראש...

השאלות שלי הן:
(1) האם יש מצב שלאחר שאני אצהיר על השבר הם ישלחו אותי לדח"ש, אפילו אם אני לא אסכים לחתום להם, או שהם חייבים חתימה שלי כדי לשלוח אותי לדח"ש?

(2)יש מצב שהם ישלחו אותי לר"מ2, ובמידה שכן, האם יש סיכוי שיורידו אותי מחזור, וכך אוכל להתגבש כרגיל?, חשוב לציין שלדעתי השבר עד לא נתרפא לגמרי כיוון שאני עדיין חש כאבים עזים באצבע, אשר מונעים ממני לבצע פעילויות לגיטימיות ביום יום, חשוב לציין שזו גם העדפה שלי, הייתי מאוד רוצה שכך יקרה, כיוון שכך אני לא אצטרך ליפול על החבר'ה מהטירונות אחרי שהם כבר יהיו מספר שבועות יחדיו, ובמידה וזה קרה זה יקשה עליי מאוד להישתלב, ויתרה מכך במקרה של הורדת מחזור אני אוכל להתגבש ליחטיות כרגיל, שזו השאיפה העיקרית שלי.

(3) במידה ויחליטו למשל לתת לי רק בית'ים (כמו ב') האם אני אהיה זכאי להתגבש במחזור הבא?

בברכת יום טוב GPC
ישן 07-03-2007, 15:25
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gpc שמתחילה ב "שלום רב לך ותודב רבה על..."

1)הכל אפשרי. אם הם הצבא רוצה הוא ידחה לך את הגיוס בלי לשאול אותך.
2)היות והרופא אמר שתהיה כשיר ב21 לחודש, גם אם זה יידחה בשבוע סביר להניח שיצרפו אותך למחזור הנוכחי באיחור קטן (התכנים של התרום טירונות הם לא משמעותיים) אבל שוב שומדבר לא בטוח
3)בעיקרון תהיה זכאי להתגבש במחזור הבא, בפועל מעטים האנשים שעושים גיבוש יחט"יות לא עם המחזור שלהם, מעטים מאוד אפילו. למה? כי לרוב מ"פים של הגדודים לא רוצים לוותר על חיילים טובים-חיילים שיכולים להיות מפקדים וקצינים.

שוב, שומדבר לא בטוח התשובות אינן ודאיות, אני מדבר מהנסיון הצבאי שלי בלבד (והוא לא כל כך עשיר) אני ממליץ לך לחכות לעוד תגובות של אנשים עם קצת יותר נסיון *אהמ* ביטיס

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר