לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2007, 23:30
  bencohen5 bencohen5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
הסבר פשטני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי madboy10 שמתחילה ב "מחפשהסבר אודות רמקולים לרכב"

למי שרק רוצה לשמוע קצת מוזיקה ולא מתכנן להקדיש את חייו לכך אפשר לסכם בכמה שורות

רמקולים אחוריים: אם אתה לא מתכנן לשים סאב באוטו אז מומלץ לשים רמקולים 6X9 (אובלים)
מבחינת חברות יש את פיוניר שהאיכות שלהם יכולה לגרום אפילו לעז לגמור במקום, אבל הבאס שלהם דיי אנמי, (חלש) אם אתה מחפש פיצוצים (שוב בהנחה שאתה לא מתכוון לשים סאב) סביר להניח שתרצה את ה קנווד, איכות טובה לגמריי וגם באס קצת יותר מורגש ברכבים מסויימים יכול להיות ממש נחמד.

ובכלל יש מגוון של רמקולים בפחות כסף, אם כל מה שמעניין זה רק לשמוע מה אומרים בדיסק. יש של פירלס ב 99 ש"ח(!) יצא לי להתקין אותם פעם ולמי שלא אנין טעם בטרוף יהנה מהם (במקרה שהם לא מגיעים מפורקים כמו שקרה לי בהתחלה).

קידמיים, צריך לבדוק איזה קוטר יש לך מתאים לרכב שלך יש דגמים כמעט לכל 1\4 אינצ' אז הכי טוב לפרק אותם ולקחת אותם איתך לחנות. מכיוון שאני לא יודע כמה אתה מתכנן להשקיע, הכי טוב תקנה פיוניר 120W רמקולים מצויינים לכל רמה וממש לא יקרים.

למי שמתכנן להשקיע יותר מ 1000 וללכת לכיוון היותר רציני דרוש הסבר הרבה הרבה הרבה יותר ארוך מזה, כי זה פשוט נגמר באין-סוף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר