לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 23:20
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
אחחחח הלוואי ולי היה מורה כזה בבית הספר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maaw שמתחילה ב "בקשר לתוצאות בריצת 2000"

אנחנו היינו עושים ריצות כולה פעם-פעמיים בשנה(כל השאר היו שיעורי שכונה כדורגל\כדורסל\כדורעף\לא עושים כלום), וגם זה בקושי, התוכנית הייתה חלשה מאוד, ומי שלא היה רגיל לרוץ, לא היה לו סיכוי להיכנס לכושר לקראת המבחן, שהיה בפועל כ3300 מ'.

ולמרות הכל הייתי מאד מרוצה מהמורה שלנו(בסוף השנה הוא נבחר למורה לחינוך גופני מס' 1 במחוז ירושלים או משהו כזה), הוא באמת בנאדם סוס! לי לא הייתה בעיה בשיעורי ריצה ובדרך כלל הייתי מגיע ראשון או מקס' שני... בי"ב גם הצטרפתי לנבחרת ריצה, ולמרות שהשתתפתי רק בתחרות אחת(6-7 קילומטר בגן סאקר בי"מ) היה כיף לא נורמאלי וממש נהניתי. גם סיימתי במקום לא רע יחסית, מס' 21 מתוך למעלה ממאה משתתפים.

אבל בכל זאת הצטערתי שרוב השנה התעסקנו בשטויות
אתם צריכים לשמוח שהיו לכם מורים כאלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2007, 23:42
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
יאפ... כמעט כל השנה טחנו כדורעף
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "גם אצלכם זה ככה?"

למדת עם רונן במקרה? זה שהולך עם "תחתונים"?
הוא לימד בבית הספר שלנו עד כיתה ח' בערך... וגם יונתן, נראה לי הוא גם עבר אליכם.

דווקא בבגרות לא הלך לי מי יודע מה... היום היה פשוט לוהט! ואחרי כל מבחני הכח והספרינטים, כל מה שהצלחתי להוציא מעצמי היה 3300 ב12 דק'
זה 6 סיבובים אצלנו בפארק, וכבר אחרי הסיבוב השני הבנתי שאני הולך להתחרפן, הגרון שלי היה יבש כמו הנגב, לא יכולתי לנשום, זה היה פשוט סיוט! כעשיתי חזרה קטנה ערב לפני אז התוצאה שלי הייתה בסביבות ה10:40.

ישן 08-03-2007, 19:09
  bebulbal bebulbal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Symantec שמתחילה ב "שמע אולי אתה רץ טוב ואפילו..."

בקיץ הייתי בכושר ממש ממש טוב, השיא שלי היה כשרצתי 2000 ב-6:28 דקות. הייתי עושה אימונים של ריצות של 10 ק"מ וריצות בדיונות וצוקים בים ובאמת כושר טוב. אבל יש לי שני דברים להגיד על זה:

א. לפותח האשכול- זה שהיה לחוץ ממה שיקרה בגיבוש- אל תדאג כי זה שונה, מניסיון, אחרי כמה תיזוזים או כמה זמן בגיבוש, התוצאה ב-2000 לא ממש משקפת. אתה מותש ובערך מיישר קו עם כולם. יכול להיות שבמסע תהיה מקדימה/תוכל לסחוב יותר וכו' אבל אתה לא תדפוק ריצה ותעקוף את כולם כי גם ככה כולם אחרי המפקד.

ב. בתור אחד שפעם היה סומלי בריצות, הדבר הזה כל כך בר-שינוי שאפשר פשוט לבכות מזה. אחרי איזה חודשיים שלא ממש התאמנתי (אולי אימון ריצה בשבועיים), הכושר יורד במהירות מטורפת. לפני כמה שבועות מדדתי שוב 2000 ויצא לי איזה 7:30, ככה שזה באמת משתנה, וגם אם נראה לך שאתה בשיא מטורף, אל תפסיק לעבוד. לפחות עד שתעבור את הגיבוש
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר