לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 19:08
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
גזענות? בואו נראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kfir_z שמתחילה ב "בשארה דורש דיון דחוף בוועדת החינוך בשינוי נוהלי הרישום באוניברסיטת ת"א"

א' וב' רוצים להתחיל ללמוד רפואה כבר בגיל 18.

א' מאום אל פאחם מתגייס לצה"ל בתור עתודאי והולך ללמוד רפואה בגיל 18.
ב' מאום אל פאחם רוצה להירשם ללימודי רפואה בגיל 18 בלי להתגייס לצה"ל ולא מצליח.
א' מתל אביב מתגייס לצה"ל בתור עתודאי והולך ללמוד רפואה בגיל 18.
ב' מתל אביב רוצה להירשם ללימודי רפואה בגיל 18 בלי להתגייס לצה"ל ולא מצליח.

מסקנה, אם ב' ירצה להתחיל ללמוד רפואה כבר בגיל 18 הוא יצטרך לעשות זאת במסגרת עתודה ולהתגייס לצה"ל, מי שהצליח לגלות איפה גר ב' שלנו יקבל מתנה את אות עדללה לדו קיום ושיוויון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2007, 19:09
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
מכיוון שלמדתי בדיוק באותו החוג בגיל המדובר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kfir_z שמתחילה ב "בשארה דורש דיון דחוף בוועדת החינוך בשינוי נוהלי הרישום באוניברסיטת ת"א"

אני בהחלט יכולה לקבוע שהחוק הזה נכון מאד. הייתי ילדונת מרחפת ובוודאי לא ידעתי מה אני רוצה מהחיים שלי. ההורים שלי מצידם הפעילו עלי לחץ פיזי מתון כדי שאני ארשם לחוג היוקרתי הזה. לבסוף נכנעתי ושמעתי לעצתם. ומה קרה? התחלתי את השנה, לחלק גדול מההרצאות לא הגעתי, וכשהגיע הרגע להיכנס לחדר הדיסקציה ברחתי לאוטובוס הקרוב. אחרי סמסטר א' פרשתי רשמית. לעומת זאת, כשהייתי בת 23, כבר הבנתי שנגמרו המשחקים ואני חייבת לסיים את מה שהתחלתי.
אולי יש כאלו שיש להם את זה, אבל לרוב בני ה18 איו את הבשלות הנפשית להתמודד עם מקצוע כזה קשה.

ישן 15-03-2007, 19:09
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בשארה צודק. יש להמשיך בנהלים הנוכחיים, המקלים על ערבים, יותר מאשר על יהודים...

כל מי שמכיר את החינוך התיכוני הערבי, מודע לתופעת הזיופים האינסופיים בבחינות הבגרות במגזר
זה. מסיבה זו, בשנה הבודדת שבה הסכימו האוניברסיטאות לקבל סטודנטים מבלי לחייבם בבחינה
פסיכומטרית - הסתבר שאחוז הערבים בפקולטות היוקרתיות, זינק במאות אחוזים...
החזרת הבחינה הפסיכומטרית, הביאה לכך שאחוז הערבים שב וירד לרמתו הקודמת, אך בגלל
שהבגרויות עדיין משוקללות, עדיין יש לסטודנט הערבי הממוצע, יתרון על מתחרהו היהודי.

בכל פעם שאוניברסיטה מנסה להגן על עצמה מפני ההתנהלות הבעייתית בחינוך הערבי - עולות
טענות על גזענות. אני סבור שאכן ההגבלה של ביה"ס לרפואה נועדה לצמצם את כמות הסטודנטים
הערביים, אך הדבר לא קשור לגזענות, אלא לכמות הלא פרופורציונאלית של סטודנטים שמגיעים
לפקולטה מבלי שהם ראויים ללמוד בה.
אם הערבים יסכימו לרפורמה מקיפה בשיטת בדיקת בחינות הבגרות שלהם, ולרפורמה מקיפה
בשיטת חלוקת ציוני המגן שם - אזי לא תהיה לאוניברסיטאות שום סיבה להציע רעיונות מסוג זה.

אנשים כמו בשארה וארגונים כמו עדאלה, הם עונש שחטפה המדינה, על חוסר נכונותה להבהיר
לציבור הערבי בארץ, שהמדינה הזאת הייתה, הווה ותישאר, מדינה יהודית-ציונית. כל זמן
שהערבים יחשבו שהמדינה בתור שכזו, היא זמנית - ודאי שהם יחפשו דרכים לכרסם בה. דוגמא
נפלאה לכך היא "החוקה הדמוקרטית" שניסחו בארגון עדאלה.

אוניברסיטת חיפה היא אמנם סמן ימני בכניעה ללאומנות הערבית - אבל שאיש לא ישלה עצמו
שאוניברסיטאות אחרות, אינן מאוכלסות בבכירים שדומים לאילן פפה. בב"ש יש את אורן יפתחאל,
בי-ם יש משה צימרמן, בת"א יש את טניה ריינהארדט, וכן הלאה וכן הלאה...
ישן 15-03-2007, 19:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יפגעו מאוד גם בנות דתיות

ישנה קבוצה לא קטנה של בנות 18 לובשות שמלות שלומדות רפואה. בתור סטודנט הכרתי לא מעט כאלה כשעבדנו יחד בהשגחה על בחינות (מה שעניין אותי לשאול אותן זה איך בחורה עדינה בת 18 מתמודדת עם הגופה המפוחלצת שלה...). כנראה שלא רק את הערבים דופקים...

בכל מקרה: למה שלא יחכו עד גיל 20? כי אז קשה יותר להסית אותם להשתתף בהפגנות נגד היישות הציונית? או אולי משום שאז הם זריזים פחות ברמאויות בבחינת ה"אמיר"? (כבר אמרתי שהייתי משגיח בבחינות? אני מקווה שעזמי לא יזמן על זה דיון בוועדת החינוך, אבל גדולי המעתיקנים הם חברה שאתם הוא יכול לדבר בשפת אמו. בכל פעם שהם נתפסים ועולים לוועדת המשמעת, הטיעון הקבוע שלהם הוא "אנחנו צריכים ליסוע ב-3 אוטובוסים מהכפר כדי להגיע לאוניב', מגיעים עייפים ובכלל אני היחיד מהחמולה שלומד באוניב' ותקוות המשפחה". זה עוד: הם היחידים שיכולים לצאת עם פחות מהשעיה לסמסטר על נסיון להעתקה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר