לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2007, 21:12
  amir900 amir900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
קב"ן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי strt שמתחילה ב "שאלות על קב"ן"

תפקיד הקב"ן מבחינה צבאית הוא לבדוק את הבעיות ה"נפשיות" שיש לך ,ולטפל בהם בהתאם . בפגישות שיהיו לך עם הקב"ן יהיו המלצות של המפקדים האישיים שלך ושל המ"פ , ושם רואים איך ההתנהגות שלך אם היא חשודה ( שאתה מנסה לפגוע בעצמך וכו') או שיש לך בעיות הסתגלות .
ולפי כך רושם הקב"ן המלצות ובשיתוף עם הגורם הכי בכיר שאחראי אליך ( מ"פ ) קובעים מה לעשות איתך , בין אם זה להעביר אותך תפקיד מקרבי לתומך לחימה .
כעיקרון המלצה של קב"ן אינה נחשבת כפקודה , כמו במקרה של רופא , אבל אם הקב"ן רואה שאתה ממש במצב גרוע מבחינה נפשית , הוא רושם המלצה להורדת פרופיל נפשי , ומפנה אותך לפסיכאטר שרק הוא יכול להוריד לך פרופיל באופן רישמי . עכשיו יש מגוון של המלצות קב"ן וכל זה במסגרת התפקיד שלך קם אתה קרבי להשיג לינת בית תיהיה בעיה בלתי אפשרית להשגה .
הורדת פרופיל ל64 תיהיה מלווה בסעיף נפשי , אבל יש גם פרופיל 64 זמני לחצי שנה , שאם אתה משרת בשירות קרבי הוא יוצאי אותך מייד לתפקיד עורפי וכעבור חצי שנה תיהיה לך וועדת הערכה אם להעלות את הפרופיל שוב ל97 .
אם המצב שלך מבחינה נפשית ממש גרוע , אז תלך להתייעץ עם הקב"ן . פגישות עם הקב"ן לא נרשמות ולעיתים אף עוזרות .
המלצה שלי אם אתה בשירות קרבי כרגע ויש לך מה שנקרא "שוק" שאתה חדש בצבא ועוד לא מכיר את המערכת . פשוט תזרום ועם הזמן תבין שעשית את הבחירה הנכונה , כי שירות קרבי נותן לך המון לחיים .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2007, 21:28
  מגזניום מגזניום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי strt שמתחילה ב "שאלות על קב"ן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי strt
1}אם אני הולך לקב"ן ומקבל כמה חודשים גימלים,אני מחוייב להורדת פרופיל?
2}קב"ן יכול לחייב למשל מפקד להעביר אותי תפקיד או שמדובר רק בהמלצה?
3}לינת בית מחייבת הורדת פרופיל?{יש לי ידידה שקיבלה לינת בית ללא הורדת פרופיל,האם זה קשור לזה שהיא בחורה}
4}הורדת פרופיל ל-64 ומעלה נפשי מזיק במובן מסויים באזרחות?
5}אפשר לראות קב"ן גם בלי חו"ד מפקד?

תודה רבה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo13.gif]

1.גימלים לא מחייב הורדת פרופיל. אבל אל תגזים עם חודש בדר"כ זה שבועיים.
2.קב"ן - זה רק המלצה . לא מחייב אבל מפקדים נותנים משקל מכריע לדעת קב"ן . כי אם יקרה משהו לחייל (למשל : התאבד) אז יאשימו את המפקד. כמו שקרה אצל נתן זדה.
3.לינת בית לא מחייב הורדת פרופיל
4. 64 נפשי מזיק לאזרחות - לא תוכל לקבל עבודות ממשלתיות.אבל אחי : 50% או יותר לא עושים צבא ויוצאים על קב"ן. יש המון המון קבניסטים בצבא.
5. אפשר לראות קב"ן בלי חו"ד מפקד -הוראות חדשות. אתה הולך לרופאת היחידה ולוקח טופס 103 כדי לראות לקב"ן (ממש כמו הפנייה ) אתה לא חייב לומר לו מדוע אתה רוצה ללכת לקב"ן.
משום שסודיות רפואית אצ"ל קב"ן היא גדולה יותר מאצל רופא ורגישה יותר.

אגב: ההוראות החדשות נכנסו משום שמפקדים בעבר היו נותנים לקב"ן חחות דעת חיובית על החייל על מנת שהחייל לא יוכל להוריד פרופיל וזה היה מרתיע חיילים מללכת לקב"ן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר