לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 18:09
  שםגקג שםגקג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
מס' בעיות על שולחן העבודה בו זמנית

הכל התחיל לפני 3 יום בגלל שראיתי שאם אני עושה restart אין לי firewall
ניסיתי להתקין avg ( שבסופושל דבר לא הותקן) ו adaware ככן עשה בדיקות וסריקת ווירוסים online שכן נעשתה- שורה תחתונה נוצרו מס' בעיות
1 - לא מצליח לפתוח קבצים בתיקיות מסויימות שממוקמים עלשולחן העבודה למשל קבצי wav שכבר שמעתי אותם יום לפני שזה קרהב windows media וכן קבצי pdf וגם קבצי התקנה של תוכנות מסויימות או קבצי html, - מקבל הודעה אם זה קובץ שמעwindows media can not access this file ואם זה למשל pdf אז there was error openning the document access denied וכו ( מצ"ב) ( אני צריך את הקבצים האלה )
ראוי לציין שיש קבצים זהים שממוקמים על שולחן העבודה וקיימים במחיצה אחרת או באותה מחיצה שאני כן מצליח לשמוע או לפתוח
2 - אם אני רוצה להעתיק קבצים אלה באותה מחיצה או למחיצה אחרת או למשל ל mp3אני לא מצליח להעביר ומקבל הודעה (מצ"ב) aceess is denied make sure the disk is not full or write protected והקובץ לא בשימוש כרגע
אולם במידה ואני מעביר קבצים דומים לשולחן העבודה אני כן מצליח לפתוח או לשמוע
יש לי הרשאת administrator - full control על כל המחיצות וגם בעלות וניסיתי לשחק גם עם הצפנות
3 - בעיה נוספת שהתגלתה אם אני מוחק קבצים בכונן c אני לא רואה אותם בתיקיית סל המחזור לעומת זאת מחיקה מתוך מחיצת d אני כן רואה אותם בסל המחזור
-יש לציין שאני לא רוצה לעשות system restore
-תודה מראש מצטער על האורך
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר