לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2007, 02:35
  gourmet gourmet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
מה שהעושר ממציא

חודשים חיפשתי דירה. כל הסיפור התחיל בטלי, חברתי הטובה.

לסוכנות התיווך שם היא עבדה, הגיע בחור שסיפר שיש לו דירה באחד המגדלים בעיר. הוא נוסע לחו"ל לשנה ומבקש להשכיר את הדירה לבחורה צעירה, עדינה ונקיה. הוא גם דאג למנקה, שתבוא פעמיים בשבוע.

חברתי טלי קפצה על המציאה, התקשרה אלי כולה נרגשת והכריחה אותי להיפגש עם הבחור עוד באותו יום.

הגעתי לפגוש אותו בדירה. בכניסה ישב שומר בחליפה כחולה ליד מערכת בקרה וטלפונים עצומה. כבר ידע את מי אני מחפשת אחרי ששאל את שמי, הוביל אותי למעלית ולחץ על כפתור. המעלית נזרקה למעלה וכשעצרה, נפתחה הדלת ישר לתוך – ארמון.

לא יאומן, כמו בסרטים, אולם ענק שתקרתו גבוהה, בכל פינה מנורות ענקיות עם נטיפי קריסטל, והפלא הגדול מכולם - קיר שכולו זכוכית, נשקף רק לכחולים של ים ושמים. לא פחות מהמם מזה, היה הבחור, מדיף ניחוח עדין, שכל חושיי קלטו שמדובר במשהו יוקרתי ביותר.שבוע לאחר מכן כבר העברתי את כל חפציי ונכנסתי לגור בארמון.

ביום ראשון הוא התקשר מלונדון לשאול אם הכל בסדר ואם התאקלמתי. נחמד. ביום שני הוא התקשר ששכח להגיד לי לא להסיר את הסדינים הלבנים מהספות. ביום שלישי התקשר לוודא שמדובר גם על הרהיטים, ביום הרביעי הגיעה אמו ללא התראה לבדוק שהכל כשורה והעירה הערה עוקצנית בדבר חבריי ששהו במקום, יום לאחר מכן הגיע העו"ד שלו לבדוק שאני עומדת בכל התנאים של החוזה.

בו במקום, החלטתי להפר את החוזה, לשלם חודשיים ולעזוב עוד באותו יום את דירת הנסיכה תחת העדשה. כל הדרך במעלית למטה רוקנתי את כל הנפיחויות שהצטברו עוד מהיום הראשון שביקרתי במגדל. ביציאה מהמעלית, התחלתי לחזור לעולם שלי המוכר והטוב, ועוד הספקתי לראות את הבחור בכניסה, עם פנים חיוורות.

---------
חדשה כאן בפורום, וחדשה בכלל בעניין כתיבת סיפורים. ואשמח לתגובותיכם. תודה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר