לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 20:14
  flash7 flash7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
IIS עובד לאט בדברים מסויימים, בבקשה עזרה!

יש לי טופס שמכניסים לו שם משתמש וסיסמה. בדקתי אם השם והסיסמה שהוכנסו נמצאים במסד access שלי ע"י אובייקט recordset ככה:
קוד:
user_name = request.Form("user_name") password = request.Form("password") sq = "select user_name, password from form_data" path = server.MapPath("DB/data.mdb") set con = server.CreateObject("ADODB.Connection") con.open "Driver={Microsoft Access Driver (*.mdb)}; DBQ="&path set R = con.execute(sq) do until R.eof if (R.fields("user_name")=user_name) and (R.fields("password")=password) then response.Write("התחברת בהצלחה") else R.movenext end if loop if R.eof then response.Write("שם משתמש או סיסמה אינם נכונים") end if

אם השם לא נמצא או הסיסמה לא נכונה מיד עולה הדף password_check.asp שבו כתוב שהשם או הסיסמה לא נכונים.
אבל אם השם טוב והסיסמה נכונה לוקח לדף שעות!! לעלות.

יש לי קטע כזה שאם זאת הפעם הראשונה שפתחתי את הדפדפן ואני רוצה לפתוח את האתר שלי, לוקח לו איזה כמה שניות לעלות שבהם המחשב די תקוע, לא יודע אם זה קשור.
מעבר לזה לא היו לי שום בעיות כאלה, כולל בהכנסת הנתונים מהטופס למסד הנתונים, שהייתה מיידית בלי בעיות...

עוד הערה אחת, יש לי xp home...

למישו יש מושג למה זה? זה מאוד מאוד חשוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר