לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2007, 02:05
צלמית המשתמש של Drums
  Drums Drums אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
אותה הבעייה בדיוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juli66 שמתחילה ב "המחשב נתקע קבוע"

מה שמעניין זה , שאני בדיוק מריץ חיפוש בפורום , ופותח את האשכול הזה ראשון. ואני רואה שהתגובות בו נכתבו לאחרונה. מה שגם אני מסתכל בסוג הזכרון שיש לו, וזה בדיוק אותו כרטיס זכרון שיש לי מתוצרת GEIL, באותם התזמונים. אצלי המחשב פשוט מאתחל את עצמו ללא כל אזהרה, מציג מסך שגיאה כחול גם כן, וזה קורה לסירוגין, כל פעם כשפעולה אחרת מתבצעת במחשב , (אפילו הפעלת ווינאפ פשוטה).

הדבר האחר שמשגע אותי הוא שהוספתי בלי שום קשר לבעיה , עוד זכרון למחשב, 2X512 של GEIL, אותו הדגם בדיוק לזכרון הקודם שקיים אצלי, וכרגע יש לי 2G. ממש מוזר. ולהזכירכם שהבעיה התחילה עוד לפני הוספת הזכרון אתמול.

תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2007, 02:39
צלמית המשתמש של Drums
  Drums Drums אינו מחובר  

אוקיי אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "חוץ מהעובדה שהתקלה שלך היא..."

תודה על התגובה קודם כל.

כן, שמתי לב שרשמתי הודעה באשכול עם בעיה שונה משלי, זה נבע מהסיבה שפתחתי את הלינק כמה תגובות למעלה, וראיתי תמונת מסך עם זכרון כמו שלי... טעות שלי.

בכל מקרה יש לי בעיה אחרת עם המסכים הכחולים. ניסיתי לרשום על דף את הקוד שרשום בשגיאה במסך הכחול, העניין נהפך למגוכך מתי ששמתי לב שכל פעם המסך הכחול מופיע, הוא מופיע עם סיבה שונה. פעם MEMORY_MANAGMENT , פעם IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL , ופעם משהו אחר.

אני חושב שאולי הדבר נובע מהתנגשות בין 4 סלוטים של זכרונות שיש לי. כולם מסתבר מאותו הדגם של חברת GEIL, הוותיקים יותר בני שנתיים, והאחרים הוספתי לפני כמה ימים. סה"כ יש לי 4X512 , PC3200 DDR400 CL=2.5-8-4-4 . המסך הכחול ממש מעצבן , כל כמה דקות. ברגע זה של כתיבת ההודעה הוצאתי את שני הסלוטים הישנים והשארתי רק את החדשים, נראה מה יהיה (כרגע אני רק עם 1G) . אני מצרף גם תמונת מסך מ EVEREST.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ושוב תודה...

ישן 25-03-2007, 08:27
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Drums שמתחילה ב "אוקיי אז ככה:"

זהו, שאם אני לא עיוור, הזכרונות שלך לא מאותו דגם, ויותר מכך, אפילו לא עם אותו CL!

במקרה של חיבור זכרונות במהירות שונה (מה שאף פעם לא מומלץ, אבל אם בכל זאת עושים את זה), חובה תמיד לחבר את האיטי ביותר בסלוט הראשון (DIMM1). אצלך יש את הזיכרון המהיר יותר (CL2.5 יותר מהיר מ CL3) בסלוט הראשון, מה שאומר שברוב הלוחות המחשב ינסה פשוט לעבוד ב CL2.5 והזכרונות של ה CL3 לא יעמדו בזה ויגרמו לתקלות.

בנוסף, לא יודע אם המחשב שלך תומך ב Dual Channel, אבל אם כן, גם במקרה הזה הקונפיגורציה נראית שגוייה. ב-DC (לפחות בלוחות שלי יצא לראות) מחברים את הזוגות הזהים במרווחים של בנק ביניהם, כלומר במקרה שלך, שני ה CL3 צריכים להיות ב-DIMM1 וב-DIMM3 ואילו שני ה CL2.5 צריכים להיות ב-DIMM2 וב-DIMM4...

ישן 25-03-2007, 23:42
צלמית המשתמש של Drums
  Drums Drums אינו מחובר  

תודה קודם כל על התגובה המהירה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זהו, שאם אני לא עיוור,..."

דבר שני, אתה צודק, אכן שמתי לב שתוכנת אוורסט זיהתה את הזכרון כ-CL3 , מה שכן, רשום על מדבקת היצרן בסלוט עצמו, את אותו הדגם בדיוק כמו באחרים, עם אותו המק"ט, ואותו מספר תזמון. זה כבר סתירה אחת.

אני אנסה לחבר עכשיו לפי איך שתיארת את הסלוטים, במרווחים של בנק ביניהם, אגב גם חשבתי לעשות את זה , פשוט לא היה לי זמן...

עוד משהו...הזכרונות בתזמון CL3 , שמחוברים כרגע לבד, לא גרמו לתקלה כלשהיא במחשב.
נחבר את כולם ביחד עוד פעם ואבדוק זאת. אתה חושב גם שתהיה בעיה בעבודה של כולם ביחד אם התזמונים שונים בממש מעט?

וכן, הלוח שלי תומך ב DUAL CHANNEL, הגדם הוא GIGABYTE K8NF-9 .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר