לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2007, 13:06
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
פעילות הסטי"לים והצוללות

שלום, אני אלון ולפני כמה ימים התקבלתי לקורס חובלים. על הקורס שמעתי המון, על השירות בתכלס - כמעט ולא...

השאלה שלי מופנית לכל אנשי חיל הים בפורום. ששאלתי חובלים לגבי השירות ואם יש פעילות בו אמרו לי "יש פעילות פשוט לא שומעים עליה..."

1)אני בטח שהדבר נכון לגבי הצוללות, אבל אם אפשר לשרטט בקווים כלליים מהי אותה פעילות מבלי להיכנס לעניינים ספציפיים - אפילו לפרט על יכולות הצוללת בלי להיכנס להקשר צה"לי, זה יהיה טוב. על שאלה זו אני לא מקווה לקבל תשובה מפורטת עקב מגבלות ב"ש.

2)מהי פעילות הסטי"לים? אני לא רואה איך סטי"ל יכול להוציא מבצע בלי שהאויב ידע על זה (זה לא צוללת) אבל איכשהו תמיד אומרים שיש פעילות. האם יש באמת לסטי"ל פעילות חוץ מלשמש "מונית" לצרכים של ארגונים מודיעיינים שונים, ולסייר לאורך החופים?
שוב, אם אפשר גם לפרט על יכולת הסטי"ל מבלי להיכנס לדיון במה שנעשה בצה"ל זה יהיה טוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2007, 14:08
צלמית המשתמש של spritz
  spritz spritz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "פעילות הסטי"לים והצוללות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stinger360
שלום, אני אלון ולפני כמה ימים התקבלתי לקורס חובלים. על הקורס שמעתי המון, על השירות בתכלס - כמעט ולא...

השאלה שלי מופנית לכל אנשי חיל הים בפורום. ששאלתי חובלים לגבי השירות ואם יש פעילות בו אמרו לי "יש פעילות פשוט לא שומעים עליה..."

1)אני בטח שהדבר נכון לגבי הצוללות, אבל אם אפשר לשרטט בקווים כלליים מהי אותה פעילות מבלי להיכנס לעניינים ספציפיים - אפילו לפרט על יכולות הצוללת בלי להיכנס להקשר צה"לי, זה יהיה טוב. על שאלה זו אני לא מקווה לקבל תשובה מפורטת עקב מגבלות ב"ש.
2)מהי פעילות הסטי"לים? אני לא רואה איך סטי"ל יכול להוציא מבצע בלי שהאויב ידע על זה (זה לא צוללת) אבל איכשהו תמיד אומרים שיש פעילות. האם יש באמת לסטי"ל פעילות חוץ מלשמש "מונית" לצרכים של ארגונים מודיעיינים שונים, ולסייר לאורך החופים?
שוב, אם אפשר גם לפרט על יכולת הסטי"ל מבלי להיכנס לדיון במה שנעשה בצה"ל זה יהיה טוב...
א.סטילים,בדומה להרבה יחידות בצה"ל עושים אימונים,בט"ש ופעילות מבצעית.
בנוסף גם עושים תרגילים עם כ"ש נאטו(החל מארה"ב ועד ליוון\טורקיה\גרמניה ),שת"ף עם הרבה יחידות בצה"ל (חיל האויר למשל)
ב.מה הבעיה להוציא מבצע בלי שהאוייב ידע? המכ"מ ,כמו העין, מוגבל בטווח הראייה שלו,בסופו של דבר.
ג.יכולות הסטי"ל כוללות תקיפת צוללות,ספינות וכלי טיס של האויב,תקיפת מטרות קרקעיות וכו' וכד' .איך למה וכמה-לא רלוונטי.
דוגמאות לפעילות סטי"לים:למשל המצוד ,המעקב והעצירה בסופו של דבר של הסנטוריני והאבו חסן .

למשל:

נערך לאחרונה ע"י spritz בתאריך 31-03-2007 בשעה 14:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר