לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2007, 14:11
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
פרוייקט הגזעים הגדול

אממ אז ככה חשבתי לעצמי אני רואה הרבה אנשים מחפשים כלבים לאימוץ בעיקר גיזעיים ולא מודעים בכלל על הגזעים הקיימים גם אם כן לא ממש יודעים עם מה הם הולכים להתעסק הרוב בוחרים אותם לפי נתונים חיצוניים בלבד ואין להם מושג כלל על הכלבים אותם אימצו- והתוצאה הכואבת היא נתישה שלהם..

יצא שבאינטרנט אין אתר אחד שבאמת ריכז את כל הזנים או את רובם ונתן הסבר+תמונה (לפחות בעיברית)
ובנוסף אלו הקיימים אלה מועדונים של גזעים מסויימים בלבד,
אף פעם לא מוצג הפאן של מי שיש לו נסיון עם אותו הגזע אלא מידע כללי ויבש כזה שבתאוריה.

אני חשבתי להתחיל בפרוייקט הגזעים הגדול שבו ישאב או יתורגם מידע מכל מקור אפשרי הוא יעבור עריכה ושיכתוב וירוכז במקום אחד..
הוא ימויין לפי א'-ב' ויספק מעיין מקור מידע אמין לכל בעלי הכלבים ולאלו שמעוניינים להיות..
לפי דעתי זאת יוזמה שדורשת השקעה רצינית..
אני לבנתיים לבד בעסק ולכן אני פונה לכל מי שרוצה ומעוניין לתרום את חלקו לא משנה אם זה כותבים/עורכים/תכנתים/מעצבים או כל דבר אחר הפרוייקט הוא שאפתני מאוד ומיוחד ואני מבטיח שהוא יתגלה כמוצלח בסופו של דבר שווה להצטרף מיותר לציין שההשתתפות היא בהתנדבות כמובן.
כמובן שמי שיקח חלק בפרוייקט יצויין בצוות.

מקווה שתיהיה היענות ותודה רבה על הזמן שהקדשתם לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2007, 09:23

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "פרוייקט הגזעים הגדול"

אוקיי יופי אני שמח שיש היענות רבה..

לאווה באמת שלא ידעתי על האתר הזה שהבאת לי הוא באמת טוב אבל עדיין אני מתכוון להכניס הרבה יותר זנים..
אז לבנתיים אני ידבר עם כל מי שמעוניין להצטרף בפרטי על איך הוא יכול לתרום..
אממ וזהו לבנתיים אני עובד על עיצוב לאתר ויש שתיי חברה שמריצים חיפושים על זנים לבנתיים עושים רק רשימה של כל הגזעים הקיימים כרגע הם ב67 גזעים ועדיין ממשיכים לחפש..
העיצוב הולך להיות עיצוב מינימאליסטי כזה שישרת את המטרה העיקרתי של האתר אני כרגע מנסה לגייס אחסון ודומיין..
והנה סתם משהו שעשיתי ככה בזריז בשביל האשכול אני אשמח אם תערכו לי את ההודעה ותוסיפו את זה להודעה הראשית..
תודה לכל מי שמצטרף ועוזר!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-03-2007, 13:54

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "פרוייקט הגזעים הגדול"

טוב אז לבקשתם של כמה חברה ליותר פרטים על המיזים אז הנה כל מה שרציתם לדעת..

אז ככה:
מיזם מיועד להיות אתר מקיף ומלא שלבנתיים החלק המרכזי והשאפתני של הפרוייקט הוא קיטלוג כל הגזעים המוכרים של הכלבים לפי קטגוריות מאוד מסויימות וא-ב'.
בהמשך האתר מיועד להיות אתר שעיקרו עוסק בכלבים בלבד! אתר כזה שיכיל כמובן את סיפריית החומר הגדולה ביותר שהיא וירטואלית וגם חינמית על כלבים זה יכלול בין השאר טורים שבועיים פורומים שונים את המיזם העיקרי של קיטלוג כל הגזעים הקיימים.
בקיצור אתר שמיועד לקהילת חובבי ומגדלי הכלבים בארץ.
כל העבודה והפעילות באתר התנדבותית בלבד וכמו כן כל האתר חינמי לחלוטין..
כנראה שבהמשך יצא לפועל פרוייקט שני משהו שקשור לשיתוף פעולה עם תנו לחיות לחיות (לבנתיים זה עדיין בבדיקה)

הפרוייקט של קיטלוג הגזעים שהוא העיקרי לבנתיים החל בתרגום השמות של הגזעים הקיימים..
אנחנו נתקלנו במכשול רציני מאוד!
המתרגמים שלקחו עליהם בהתנדבות את התפקיד דיי מיואשים הם לא מצליחים לתרגם שומות רבים שנובעים מקשיי שפה (חלק מהשמות בצרפתית/ פורטוגזית וכדומה) ובנוסף השמות שהם הצליחו לתרגם לרוב נשמעים לא הגיוניים (דוגמה תחרה כחולה-BLUE LACY שלי זה דיי ברור שזה לא השם לפחות לא בעיברית) ולבנתיים ישנם יותר מ200 גזעים והם עדיין בחצי ולכן אנחנו מחפשים כרגע מישהו שמבין ממש טוב בתחום שיוכל לעזור לנו בקיטלוג וביעוץ עם השמות ואם אילו גזעים יש להכניס לפרוייקט ואיזה לא..

כרגע הצוות הפעיל עומד על 5 ואיתכם אני יוצר קשר ועם כל מי שפונה האלה שישארו ויראו רציניות הוא צפוי להגיע ל20...

כרגע יש לנו רשימה חלקית מאוד (200+) של גזעים..
אתר שהוא בשלבי סיום.
כנראה איחסון וסאב דומיין.

אז אני מקווה שתבוא הישועה ומישהו שמבין ברמת הידע הכי מקצועית בזנים יבוא לעזור..

זהו לבנתיים אני ממשיך ליצור קשר עם כל מי שמגיב לי באשכול..
ולמי שרוצה ליצור קשר לא דרך פרש ניתן דרך אימייל: pyro_man@walla.co.il
תודה רבה לכולכם!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר