לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2007, 12:16
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "מיליוני שנות אבולוציה עיצבו לנו את הגוף המושלם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
ולכן, כל דבר שפוגע בשלמות הגוף פסול בעיני מכל וכל. זאת גם הסיבה שאני מתנגדת לברית מילה ללא הצדקה רפואית.
ולכל מי שרוצה לשאול ואתי, אני אענה מראש שניתוחים פלסטיים לא נחשבים לפגיעה בשלמות הגוף, מכיוון שבד"כ הם מקנים למטופל מראה טבעי יותר.

מיני, את סותרת את עצמך לחלוטין.
מי קבע מהו "מראה טבעי יותר" ? ומי אמר שניתוחים פלסטיים מקנים "מראה טבעי" כביכול ?

ניתוחים פלסטיים קוסמטיים - הם בעיניי רמאות - הן כלפי עצמנו והן כלפי הסובבים.
אני באופן אישי סולד לחלוטין ממנותחות חזה, שפתיים, פנים, אף - זה מגעיל אותי - משום שהניתוח ניכר בצורה זוועתית - והתוצאות מגעילות אותי באופן אישי הרבה יותר משהיו לפני כן.

אני אומר - תנו לטבע לעשות את שלו... די כבר (!) לכל ההתערבות המיותרת הזו.
כן תפעלו בכל הדרכים שאתם יכולים כדי לשפר את תחושתכם ללא ניתוח (עשו ספורט, טפחו את עצמכם חיצונית בתספורת, מייק אפ וכדומה).

יש הרבה שניתן לעשות ולשפר ללא פסטיבל ניתוחים פלסטים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2007, 15:15
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
ברור שבעד!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "מה אתם חושבים על פירסינגים ?"

יש לי פירסינג בלשון, הורדתי לפני חצי שנה כי השיננית אמרה משהו על נסיגת חניכיים. כרגע אני שוקל להחזיר אותו כי לא מיציתי את העניין (עשיתי לפני 7 שנים, בשנתיים האחרונות שם ומוריד אותו לפי מצב הרוח). נהניתי ממנו מאוד והוא נתן לי הרגשה כיפית ומיוחדת, למרות שכמעט אף אחד לא ראה אותו (חוץ ממי שרציתי שיראה).

לא חושב שעם מישהו (אני או אחר) רוצה לשנות משהו במראה החיצוני יש בכך בעיה. אין לי בעיה עם כל פירסינג - יהה זה גבה, פיטמה, אוזן או איבר מין - כל זמן שהוא לא בולט בצורה מוגזמת במיוחד (כן כן, בלה בלה בלה טעם אישי. אני יודע) או פוגע בבריאות המשתמש בו.

ישן 29-03-2007, 20:36
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אין פה דילמה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אז זהו, בדיוק כאן הייתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
אז זהו, בדיוק כאן הייתה הדילמה, בתור אחת שלומדת מנהל עסקים וכלכלה, ובנוסף פוגשת אנשים רציניים <רובם כבר מבוגרים> זה משדר על אי רצינות/ בגרות, ויכול רק להזיק במקצוע הזה.

בתור אחד שלומד את אותו מקצוע וגם עובד בתחום אני יכול להעיד לך שלא משנה מה כל בןדם יחשוב - יש כאלה שיגידו שזה לא משנה, יש כאלה שיגידו שזה באופנה ויש כאלה שסתם יגידו שזה לא עניינם !

אך לצערי המצב לא כזה, לפחות עם האנשים שאני עובד איתם ומקורבים שכבר העירו לי כמה פעמים מתוך איכפתיות (על איזה כוסית או משהו כביכול "על הדרך" ) על דברים שבחיים שלי לא חשבתי שיגידו לי שזה לא תורם לתדמית שלי !

הדוגמא הכי "לא הגיונית בעיניי" היא שארבעה או חמשה אנשים אמרו לי לא לשים קרם/ג'ל על השיער ! שזה מראה על אי רצינות, ילדות, איכפתיות בדברים חסרי טעם ועוד כל מיני דברים כאלה . למען הסר ספק אף אחד מהם לא קשור לשני וכל אחד אמר לי בנפרד .
כיום אני 99.9% מהזמן עם שיער "נקי" בלי שום תוספת כלשהי .

אין את אמורה להיראות כדי להיות מרשימה ולשדר רצינות את כבר יודעת .
עצם העובדה שפתחת את האשכול הזה לצורך "חיזוק" הרצון שלך לשים פירסינג וכולה מראה שבתת מודע שלך את מודעת לעובדה שזה עלול לפגוע בתדמית שלך .

You Have Only Once Chance To Make A Good First Impression

ישן 30-03-2007, 11:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מדבר מנסיון
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם אתה טוב אתה טוב"

והתאוריה או האוטופיה (החיים זה לא "מסודרים") אינן מענייני עוד, אחרי שעברתי כמה שלבי חיים. האמירה "אם אתה טוב אז אתה טוב" מזכירה לי הורים שאומרים לילד שלהם שעבר שני בתי ספר בגלל בעיות הסתגלות "יהיה בסדר, יאהבו אותך, אתה ילד נהדר". אני חושב שאני אדם מאוד ליבראלי ורואה לעומק, גם אנשים שאני ממש לא מכיר (ובגלל זה קוראים לי לכ"א פה ושם כשיש דילמה). בכל מקרה דעתי האישית לא משנה דבר, אלא הגישה של אלה שיושבים על השיבר שאתה צריך לעבור בדרך לקליטה.

"עילויים" הם דבר מאוד נדיר יחסית. לכל אדם (כמעט) יש תחליף טוב ממנו ברוב הבחינות, גם לי ולך. כשצריך למיין בין אנשים, לפעמים המהמורה הקטנטונת ביותר היא שמטה את הכף. עד לשנת 2001 הייתי איש הייטק בחברה שהייתה מובילה אז וגם היום. ראיתי מקרים שבהם ראש צוות דחפה יום ולילה להפטר מעובדת בצוות שלה, רק משום שהיא הייתה שמנה ולא השתלבה יפה בפוזה של הרווקות שחיות מספינינג לקיקבוקסינג. בסוף היא גם הצליחה להעיף אותה. החיים במקומות עבודה יציבים הם כל דבר חוץ מאוטופיה. הם משעממים, שגרתיים, שוחקים... בעל נסיון יודע לזהות אנשים בעלי "פתיל קצר" שלא יתאימו לחיים כאלה. הם לא עוברים סלקציה. אלמנטים חיצוניים מסויימים נתפסים בעיני אנשים כמאפיינים תכונות שנחשבות ללא משתלבות עם מקום עבודה יציב ומסודר.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 30-03-2007 בשעה 11:30.
ישן 30-03-2007, 11:58
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אם ככה כל דבר הוא "מהמורה קטנה"
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני מדבר מנסיון"

משקל של מועמד, צבע העור שלו, המין שלו, הנטיה המינית של וכו' וכו' וכו'. אם נצא מנקודת הנחה שאף אחד לא מושלם, אז לפי הגישה שלך רובנו היינו אמורים להיפגש בלישכת העבודה. אבל דווקא בגלל מה שאמרת אני חושב שבנושא הזה כל אחד צריך לשים פס על דעתם של אחרים ולעשות מה שהוא חושב שטוב לו, הרי אתה לא יכול לדעת מה לא ימצא חן בך בעניו של מי שמראיין אותך, אז מה זה משנה? לא יהיה לך פירסינג אז הוא לא יאהב את השער הארוך שלך, או את המשקל שלך ואין לזה סוף.

ד"א המנהלים של ראש הצוות הזו ידעו למה היא רוצה לפטר את העובדת הזו?

ישן 30-03-2007, 12:14
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כל דבר הוא מהמורה
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם ככה כל דבר הוא "מהמורה קטנה""

ויש גם סיכוי לא קטן שאתה תסיים את חייך בגיל לא מבוגר (בוא נגיד 50) עקב שבץ פתאומי, התקף לב, קריסת מערכות שמתחילה כשפעת וכו'... האם אתה צריך עכשיו לעשן כבד, לזלול בשר אדום בלי הכרה ולשתות רק קוקה קולה?

כמו שכתב יפה מישהו לפני: אם הפירסינג משתלב יפה בדמות של אדם נורמטיבי (ז"א שדמותו מקובלת על הפלח הרחב ביותר של בני אדם שקובעים משהו), אז זה בסדר. הבעיה היא שלא פעם הוא ממש לא משתלב, אלא נראה (וכלל אצבע בסיסי בעבודה, עסקים וכנראה כל החיים מעבר לגיל 22/25, הוא שמה שקובע הוא הרושם הנתפס ולא המציאות שמאחוריו.) כמאפיין חיצוני בולט של תופעות שאחרת היה קשה לזהות אותן במבט שטחי.

* לא נראה לי שהמנהלים התעניינו יותר מדי בסיבות לפיטוריה. ראש הצוות תפקדה טוב ולמפוטרת היו הרבה תחליפים (במקרה היה מדובר על צוות דווקא מרקע של רו"ח וכלכלה שעסק שפיתוח והטמעת מערכת SAP כשהייתה חדשה בארץ. בכל מקרה אני יודע שדברים כאלה התרחשו גם ב R&D). היו צוותים שעיקרם היו יוצאי ברה"מ בני 40+ או צוותים מעורבים. זה לא שמי שלא היה כמו האחרים הלך. העניין הוא שכל אחד מקוטלג לפי הרקע שלו ואם הוא לא מתאים לקיבעון שיש לך על אנשים מסוגו, אז הוא בבעיה. אם אתה שחמטאי מקייב בן 50 עם כרס, בצוות שיש בו טיפוסים של "ברלד", אין בעיה כי אתה תואם טיפוס נורמטיבי מוכר (בסה"כ לא הולכים פה להתחתן). לעומת זאת אם אתה באותו גיל ורקע כללי כמו האחרים, אבל לא מתאים להם לנוף, אז אתה בבעיה.

יש כמובן גם חשיבות רבה - בסגירת חשבונות בחברות הייטק או משהו דומה - לגלים שיעוררו פיטורים שלך (בפועל, לרוב אנשים נזרקים ביום ה' בערב, כך שביום א' אתה פשוט מגיע ומוצא את השולחן שלהם נקי ושום מילה מהסובבים). אם הבחורה ההיא הייתה כבדה, לא שחצנית או מובילה, לא ססגונית או בדרנית (סתם תכונות שעלול לי לראש...), סביר להניח שאיש לא ייקח את חברו לפינת העישון ויגיד לו (ב'ונה, איזה חרא של חברה, ראית מה עשו ל%^%$?).

ישן 30-03-2007, 11:53
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כמו כל דבר בחים, אין אמת אחת ולכל פעולה יש השלכות לכאן ולכאן.
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אז זהו, בדיוק כאן הייתה..."

נתחיל סוגיית המינון, אדם שמתהלך לו ברחוב עם כמות פירסינג שיכולה לגרום לפיצוץ כל מגנומטר ממוצע, אני מסכים שיש בכך טעם נפגם ויהיה קשה לקחת אדם כזה ברצינות, אע"פ אם הוא יציג תוכן מעולה באיכותו.

נחשוב כעת על פירסינג קטן בגבה. אם מדובר באדם שפרט לכך הינו אסטתי, הגייני ומתלבש בקוד לבוש המתאים למקצועו, אני חושב שהדבר אפילו יכול להחשב כחינני בצורה מסוימת, מעין קריצה שובבה שמראה שאותו אדם שומר על חיוניות ומרץ הנעורים.
מצד שני, הדבר יכול להעיד על כך שהאדם לא מסוגל להתנתק מתקופת הצעירות שלו, או שהוא זקוק להוכיח לעצמו שהוא עדין צעיר כדי לחפות על דברים אחרים.

וזה בלי להזכיר אנשים שיש להם משהו עקרוני נגד פירסינג. מצד שני יש אנשים שיש להם משהו עקרוני נגד שחורים, ערבים, או כל מני דבירם אחרים, כך שלא ניתן תמיד להתאים את עצמך 100% לסטנדרטים של כולם.

את מתלבטת האם לעשות פירסינג/קעקוע או האם להסיר (בעיקר פירסינג ) קיימים?
כי אם השאלה היא האם לעשות ויש לך את ההתלבטות הנ"ל, אני חושב שכדאי לך לוותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר