לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2005, 11:58
  MOSHMOSH MOSHMOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
יש לי הצעה....

שלומות !
אני יודע שאני חדש פה , אבל יש לי הצעה אליכם ,אני בשבוע האחרון ישבתי ימים ולילות בחיפוש אחרי לוח האם האידיאלי, חיפשתי מקרוב ומרחוק עד שבשעת לילה מאוחרת ביום שחור אחד שקלתי לעבור למקצוע הנגרות- בגלל התסכול. מרוב עצים לא רואים את האופק! יש כל כך הרבה היצע, ובתכלס אתה לא ממש יודע אם הלוח טוב באמת או שסתם יצא להם איזה נפיחה הנדסית (ואני מדבר רק על הטובים שמבניהם- ASUS, GIGABYTE,INTEL,MSI-כמובן יש עוד -אבל אלו הלוחות שאני מכיר וסומך עליהם)
מכל אתרי התמיכה שקיימים - אי לדעת באמת אם זה כתבה מוטה (מטעם מישהו) - צריך להסתמך על דעת הרוב- לחפש אצל כמה שיותר אנשים. אני לוקח בעיקר מעיתונים מקצועיים -מה טוב ומה לא. וגם שם - מהללים את GIGABYTE אבל אפשר לראות שיוצא להם פה ושם יציאות לא הכי מוצלחות-או אסוס, שתמיד מקבלות 9 מתוך עשר ,אבל גם תמיד טורחים להזהיר שזה סיוט להרכיב אותם. שלא לדבר על כך שדי הרבה מחברי נזהרים מאסוס.
אתמול שנכנסתי אליכם ראיתי מה רב הידע , ושמחתי שיש עוד מקום ללמוד ממנו.
כשאני ישבתי מול רשימה ארוכה של לוחות- ראיתי את הנתונים שלהם- והמחיר ו-בתכלס זה לא אמר לי כלום- אני חיפשתי - איך הם מתפקדים בבית - הרחק מהפרסום-איך הם מתפקדים אחרי שנה ,שנתיים -אחרי חמש!
ההצעה שלי היא כזאת - לרכז את הידע הקיים בצורה כזאת שמי שמחפש לוח או כ. מסך וכו' יוכל לפנות לקובץ הזה ולראות מה אחרים חושבים עליו- האם הוא טוב וכו'. איך הוא מתפקד, איפה קניתם.
כמובן שתוכלו להגיד - היי ! אם לא שמת לב - בדיוק בשביל זה קיים הפורום! - צודקים -אבל אני מציע לרכז את זה למקור אחד שיתפתח ויגדל למען הקהילה כולה.
האם הייתם מעוניינים בהרצת פרויקט שכזה ?

יום טוב לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר