לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2007, 13:43
צלמית המשתמש של ZXOOXZ
  ZXOOXZ ZXOOXZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.06
קבל הסבר !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "אוקיי מי שיודע להסביר לי מה לעזאזל קורה פה יקבל.. פחית קולה על חשבוני :)"

הכלב הזה חולה במה שניקרא "תיסמונת הגפה הזרה"":
'תסמונת הגפה הזרה" היא אבחנה נוירולוגית נדירה ביותר, המאפשרת הצצה מרתקת למיפוי של דימוי הגוף במוח. הפרעה זו, בשתי צורותיה העיקריות, מתרחשת כשיש פגיעה מבודדת באונות המצחיות של המוח (בהן מיוצגות הפעולות המוטוריות) או כאשר ניתק באופן חלקי, הקשר בין שני חצאי המוח. פגיעות כאלה יכולות להופיע אחרי אירוע מוחי, במחלות ניווניות מסוימות או לאחר ניתוח מוח.

"יד זרה" מתאפיינת בכך שהיא מבצעת פעולות, לכאורה בעלות משמעות וכוונה, אך למעשה אלה תנועות רפלקסיביות שלחולה אין שליטה עליהן. החולים, המכונים "Wannabe", תופשים את ידם כגפה נוכרית המופעלת על ידי גורם חיצוני כלשהו. לעתים מגיעה "היד הזרה" לידי קונפליקט של ממש עם היד הבריאה, כשהן נלחמות זו בזו ומבצעות פעולות מנוגדות - האחת רוכסת את כפתורי החולצה והשנייה פורמת אותם (מטורף אה?!?). החולה, שסובל מהעדר תחושת בעלות(Asomatoagnosia) על היד שלו, לא יוכל להבחין, למשל, בין ידו של הרופא לבין ידו שלו אם יוצגו לפניו.

אז מתי סגרנו שאני בא לאסוף את הפחית קולה שלי ???

נערך לאחרונה ע"י ZXOOXZ בתאריך 05-04-2007 בשעה 13:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2007, 15:19
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
חח פששש תבחר פפסי ,RC , קוקה קולה. תן תכתובת אני ישלח לך אותה :)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ZXOOXZ שמתחילה ב "קבל הסבר !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZXOOXZ
הכלב הזה חולה במה שניקרא "תיסמונת הגפה הזרה"":
'תסמונת הגפה הזרה" היא אבחנה נוירולוגית נדירה ביותר, המאפשרת הצצה מרתקת למיפוי של דימוי הגוף במוח. הפרעה זו, בשתי צורותיה העיקריות, מתרחשת כשיש פגיעה מבודדת באונות המצחיות של המוח (בהן מיוצגות הפעולות המוטוריות) או כאשר ניתק באופן חלקי, הקשר בין שני חצאי המוח. פגיעות כאלה יכולות להופיע אחרי אירוע מוחי, במחלות ניווניות מסוימות או לאחר ניתוח מוח.

"יד זרה" מתאפיינת בכך שהיא מבצעת פעולות, לכאורה בעלות משמעות וכוונה, אך למעשה אלה תנועות רפלקסיביות שלחולה אין שליטה עליהן. החולים, המכונים "Wannabe", תופשים את ידם כגפה נוכרית המופעלת על ידי גורם חיצוני כלשהו. לעתים מגיעה "היד הזרה" לידי קונפליקט של ממש עם היד הבריאה, כשהן נלחמות זו בזו ומבצעות פעולות מנוגדות - האחת רוכסת את כפתורי החולצה והשנייה פורמת אותם (מטורף אה?!?). החולה, שסובל מהעדר תחושת בעלות(Asomatoagnosia) על היד שלו, לא יוכל להבחין, למשל, בין ידו של הרופא לבין ידו שלו אם יוצגו לפניו.

אז מתי סגרנו שאני בא לאסוף את הפחית קולה שלי ???

ועוד משהו מאיפה אבל מאיפה לעזאזל אתה יודע את זה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר