לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2007, 17:23
  שקיפות מלאה שקיפות מלאה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
השופט שלי טימן גילה לסטודנט שלו שיגאל עמיר לא רצח את רבין

השופט שלי טימן (שישב במשפטו של יגאל עמיר) גילה לסטודנט שלו שיגאל עמיר לא רצח את רבין

מתוך תצהירו המשפטי של סטודנט למשפטים על דבריו של השופט שלי טימן (שישב במשפטו של יגאל עמיר) בעניין רצח רבין: "בין השאר סיפר לי השופט טימן כי יגאל עמיר, מי שהיה ידוע כרוצחו של ראש הממשלה, לא רצח את ראש הממשלה, וכי הוא הודה ושיחזר את הרצח בהוראת מפעיליו. לטענתו של השופט טימן באותה השיחה, מפעיליו של יגאל עמיר היו אנשי מודיעין הפועלים באוניברסיטת בר אילן והם הציעו לו להודות במעשה שלא עשה כדי לפגום בשיטות החקירה וההשכחה בהם משתמש שירות הבטחון הכללי"

להלן התצהיר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ואולם, בינואר 2007 הפעיל השופט טימן את משטרת ישראל נגד הסטודנט, והתוצאה: מכתב התנצלות של הסטודנט (ראה למטה)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ואז מגיעה ההתנצלות בעניינו של כבוד השופט שלי טימן

תוכן הדברים: בפורום זה נמסרו דברים הקושרים את כבוד השופט שלי טימן לדברים שנאמרו, או נאמרו לכאורה, ע"י כבוד השופט טימן בפני תלמידיו באוניברסיטה.

הנני, רפורט, חוזר בי מכול אמירה שהיא הקשורה לשמו של כבוד השופט שלי טימן, קשר במישרין או בעקיפין ומתנער מכול אמירה שהופיעה כאן לצד שמו של כבוד השופט שלי טימן. מוטב לו לא היו הדברים נאמרים ולא נכתבים כאן כלל.

עיסוקם של השופטים במדינת ישראל במלאכת השפיטה מכתיב להם מטבע הדברים סייגים רבים נכבדים יותר מאשר לעובדי ציבור אחרים ובשל כך, כול ביקורת על מערכת המשפט שומה עליה שתיעשה במידה, במשורה ובמשקל, לאחר שיקול דעת, בסגנון המתאים ותוך התייחסות עניינית בלבד ותכלול בתוכה את הסייגים המתאימים במלואם.

פורום זה הוא מיסודותיה האיתנים של הדמוקרטיה באשר הוא מפלטו של חופש הביטוי ואולם ברור כי אין להשתמש בפורום זה באמצעים הנוגדים את החוק.

דברים אלה באשכול זה נכתבים על דעת רפורט בלבד ואינם משקפים דעתו של כול מאן דהוא בפורום זה להוציא את דעתו של "רפורט" בלבד ואין בהם ראייה כול שהיא או הודאה כי נעשתה עבירה בפורום זה על ידי כול מאן דהוא.

כידוע, "רפורט" הוא דמות המשוייכת לפורום זה בלבד, הוא אינו מייצג כול אדם ספציפי והדברים כאן נכתבים בכללותם גם על דעת כול המחזיקים או אלו שהחחזיקו בסיסמא של "רפורט" המאפשרת להתבטא בשמה של דמות זו וכתבו בפורום זה כול דבר בכלל הדברים האמורים לעייל.

עד כאן.

נערך לאחרונה ע"י שקיפות מלאה בתאריך 12-05-2007 בשעה 17:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר