לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 12:58
  nicroma nicroma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.03
זה כי לא סיימנו את אירוע שליט ב - 72 שעות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הפטריוט הישראלי שמתחילה ב "בכיר בחמאס מאיים שוב בחטיפה"

מהיום של חטיפת שליט האיזור השתנה לבלי הכר מבחינת יכולות ומוטיבציות, למעשה נחשפו שני הקצוות, מצד אחד צה"ל המנמנם ומהצד השני האירגונים המתחמשים.

מחר בבוקר כשכבר יחליטו להניע טנקים לעזה, יסיגו אותם תוך שעות בגלל פגיעות מטילי פאג'אר דוגמת לבנון.

מה שמסתמן בשנתיים האחרונות הוא שככל שמדינת ישראל מתעקשת על ההכרה בה, כך היא מאבדת את האחיזה וגורמת לסביבה שלישראל עצמה יש ספק והיא טעונה אישור מבחוץ.

מהסיבות האלה, מאופן התנהלות הצבא והממשלה בעניין שליט מגבירים האירגונים הפלשתינאים את הפגיעה בנו, את האיומים וההצהרות.

גילעד שליט הוא חייל ישראלי שנשלח על ידי מדינת ישראל למשימות בטחון והמדינה ערבה לשלומו ולבטחונו ולא אבו מאזן או איסמעיל הנייה (מה שמזכיר לי שאת הבטחון על מדחאת יוסוף ז"ל וחבריו המותקפים בקבר יוסף , מסר שאול מופז לידיו של ג'יבריל רג'וב )

את סאגאת שליט ניתן היה לפתור מול האין הנהגה של הפלשתינאים בתוך 72 שעות, אולטימטום ראשון מעל כל במה תקשורתית אפשרית כולל זו של האו"מ שבמידה והחייל לא מוחזר בתוך 12 שעות על ידי הצלב האדום אנחנו נתחיל לפגוע בתשתיות, בבתים ובהמשך במנהיגים.
שלב ב', אבו מאזן היה צריך לקבל צילום אוויר של עזה עם מספרים על הבתים כשליד כל מספר מוצמדת שעת הפצצה. ( עם אזרחים או בלי ) אחרי 24 שעות הם היו מתים להשתחרר מהחטוף, כן אני מודע, חי או מת, אבל בהחלט לא מה שקורה כיום שדרום הארץ נתון לאיום וסחיטה ולרצונם של האירגונים לירות או לא.
להזכיר, בפעולת החטיפה נהרגו חיילים ומלבד משפחותיהם רובנו בכלל לא יודע את שמם וזה העצוב, לא רק זה שגילעד שליט נמצא שם.
מאביו של שליט אני מצפה שיעשה את הכל, מראש הממשלה, כנ"ל כל אחד על פי תפקידו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר