לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2007, 22:18
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeserTNiggeR שמתחילה ב "מי היה בבית ועמד בצפירה?"

עמדתי.

ובושה למי שלא עמד..היום הזה כל כך חשוב והרבה יותר חשוב מכל מיני ימים אחרים.אלה חיילים שבסך הכל הם ילדים עדיין(ואני מודה,אני ילד בגילם) שעשו מה שהיה צריך לעשות ונתנו את כל כולם כדי להגן עלינו ועל המדינה כדי שנמשיך להתקיים..הם עשו גם כשלא היה נוח ולא היה חשק כי הם ידעו שאין מישהו אחר שיעשה את זה..
דווקא ביום הזה שמבחינתי קדוש יותר מיום שבת(ואני לא דתי) אתה צריך להתבייש בעצמך שלא עמדת דום וחשבת על הנופלים בשביל לשחק משחק מטומטם ברשת..אתה בדיוק הבעיה של היום..ואני בטוח שכמוך יש עוד אחרים.אין כבר טיפת כבוד לנופלים או ליום השואה מבחינתכם...העיקר שזה פרצופים לא מוכרים שאפשר לשכוח אותם..אתה גם בטח לא מבין מה החשיבות של הקרבה..וכל השטויות של המדינה חרא אז למה לשרת אותה בקרבי?למה שאני אתן את החיים של בשביל המדינה??
בוא אני אחדש לך-אתה לא צריך לעשות את זה בשביל המדינה..אתה צריך לעשות את זה בשביל הבנאדם שמסתער לידך,אתה צריך לעשות את זה בשביל שאמא שלך תסתובב בשקט בקניון,אתה צריך לעשות את זה כי אין אף אחד אחר שיעשה את זה במקומך!
אני מציע לך להרכין תראש ולחשוב טוב טוב על הנופלים ועל היום הזה..מינימום כבוד לגיבורים האלה שבזכותם בכלל אתה יכול לשחק במחשב קאונטר סטרייק..

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 22-04-2007 בשעה 22:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2007, 11:47
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
עמדתי. בשתיהן. נראה לי אלמנטרי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeserTNiggeR שמתחילה ב "מי היה בבית ועמד בצפירה?"

מה שכן, כואב לי לשמוע שיש אנשים שלא יכולים לוותר על שתי דקות מהיום שלהם בשביל זה. (ובקטע הזה אני לא מתכוונת לדתיים וכו')

אני לא הולכת לומר להם מה לעשות. ובאמת, זה נכון, הם יכולים לבחור כיצד לזכור או לא לזכור בכלל, לא בזה העניין.

אבל החיים הם לא תמיד שאלה של אידיאולוגיות. לפעמים עושים דברים כי הם עונים על הצורך החברתי, בלי קשר לצורך אישי.

כל אחד חי בחברה מסויימת. לא תמיד צריך להטיל ספק ולמרוד בכל מה שנראה מיותר. זה עניין של מתן כבוד והמנעות מפגיעה בחברה. אני אישית לא יודעת מה אפשר להפסיד בעמידה, חוץ מהשתי דקות האלה. וגם אם הלכו שתי דקות… מתנחמים בעובדה שאתם לא מהאלה שהפסידו חיים שלמים.

ישן 23-04-2007, 17:59
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני הייתי היום בעבודה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "עמדתי. בשתיהן. נראה לי אלמנטרי."

אני עובד בשירות לקוחות של חברה שלא נזכיר את שמה, הגעתי להחלטה שאני לא עובד יותר מול אנשים ביום הזיכרון, לא משנה מה - אין לי סבלנות לטמטום של אנשים ביום הזה.

נעזוב לרגע את האנשים שמתקשרים 5 דקות לפני הצפירה, נגיד שהם לא שמו לב או לא זכרו.

היו אנשים שהתקשרו בזמן הצפירה!! גם אם זה לא מזיז לכם לפחות על תעשו משהו שיעצבן אחרים.
גם לא הבנתי את האנשים שהתקשרו מיד אחרי הצפירה, כל הצפירה הם רק חשבו על איך לדבר עם הנציג ומה להגיד לו?

לא הייתי "שירותי" היום, בלשון המעטה. היו כאלו ששמעו שלא הייתה להם ברירה והם קיבלו שירות רגיל, אבל כל אלו שרצו לעשות קומבינות או סתם לשגע לי את השכל נענו בהתאם גם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:24

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר