לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2007, 16:07
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי brobasket שמתחילה ב "שאלה לגבי מובילים מבצעיים בכירים בח"א"

לא רגיש ובאמת מעניין..
בחיל האוויר (מערך הקרב...) יש מובילי זוג ומובילי רביעיה, מטבע הדברים לוקחים טייסים טובים להיות מובילים אבל יש בהחלט טייסים טובים מאוד שהם לא מובילים (לרוב הם צעירים מדי או ההפך קצת מבוגרים מדי...).
לא כל אחד נהיה מוביל, וזה בהחלט דורש הכשרה של לפחות חצי שנה (לא מזמן חיל האויר הוסיף מימדים להכשרה הזו, אבל אני לא יודע אם מותר לספר אז אני לא אפרט...אולי צחי או אמיר יכולים להביא פרטים).
וזה נעשה רק אחרי כמה שנים טובות של להיות מספר-2. הכשרה להובלת רביעיה זה רק אחרי עוד כמה שנים כמוביל זוג ורק אם הרמה מספיק טובה ויש צורך בעוד מובילי רביעיה, כי בסך הכל כמות מובילי הרביעיה בכל טייסת היא לא גדולה.
אמיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2007, 16:33
  brobasket brobasket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לא רגיש ובאמת מעניין.. בחיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
לא רגיש ובאמת מעניין..
בחיל האוויר (מערך הקרב...) יש מובילי זוג ומובילי רביעיה, מטבע הדברים לוקחים טייסים טובים להיות מובילים אבל יש בהחלט טייסים טובים מאוד שהם לא מובילים (לרוב הם צעירים מדי או ההפך קצת מבוגרים מדי...).
לא כל אחד נהיה מוביל, וזה בהחלט דורש הכשרה של לפחות חצי שנה (לא מזמן חיל האויר הוסיף מימדים להכשרה הזו, אבל אני לא יודע אם מותר לספר אז אני לא אפרט...אולי צחי או אמיר יכולים להביא פרטים).
וזה נעשה רק אחרי כמה שנים טובות של להיות מספר-2. הכשרה להובלת רביעיה זה רק אחרי עוד כמה שנים כמוביל זוג ורק אם הרמה מספיק טובה ויש צורך בעוד מובילי רביעיה, כי בסך הכל כמות מובילי הרביעיה בכל טייסת היא לא גדולה.
אמיל.

חשבתי שזה נושא רגיש אז לא חשבתי לשאול אז תודה....
שאלה אולי לא ממש חשובה:
למסיימי ההכשרה נותנים מדבקה לקסדה של שד טזמני? זה מין ציור קרטוני
http://imagecache2.allposters.com/i...vil-Posters.jpg
זכור לי שקראתי על זה בבטאון ח"א.......אולי לקא"מ זה היה אני לא זוכר.....

האם ההכשרה היא מעורבת במערך הפ16? זאת אומרת אתה לומד גם הובלה במתארים של א-א ו א-ק? או כעיקרון א-ק?

או שמשאירים את ה א-א יותר למערך הבז?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר