לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2007, 09:18
  פתי בר. פתי בר. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידן Z שמתחילה ב "דילמה: מודיעין או קרבי"

אל תהסס להגשים חלום בגלל שהוא צבוע בגוונים אחרים. שירות קרבי הוא שירות קרבי ולוחם הוא לא בהכרח חי"רניק. גם אם חלמת להסתער על הר או לשרת כצנחן, להיות שריונר או תותחן זה גם להיות לוחם. פשוט בכלים אחרים. אמרת שכנראה תגיע לשיריון. מה רע? לא מובחר? כל הלוחמים אוכלים אבק בצבא. חיל היבשה הכי חשוב, לא מובחר? חוץ מזה למה לך להסתער על הר עם 40 קילו על הגב כשאתה יכול לנסוע?

חי"ר, שיריון, תותחנים, הכל חלק מהמערך הלוחם. תפסיק לחשוב כמורעל של יחידה זו או אחרת, זה טוב אבל לא חכם. אם החלום האמיתי שלך הוא לשרת בקרבי אז אתה צריך להיות מוכן ללכת גם לתפקיד לוחם 'פשוט' כמו שריונר או תותחן ולתת את הנשמה. האיכויות שלך כחייל קרבי יבואו למיצוי גם במערכים האלה.

בכל אופן אני לא יודע איך זה מתנגש עם מודיעין, אולי הם יחטפו אותך אליהם גם בלי לשאול, אבל זו דעתי האישית (ואני די טמבל אז קח את זה בערבון מוגבל).

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2007, 14:53
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04

אף אחד פה לא יכול לתת לך תשובה שתתאים לך חוץ ממך... שמע, לכל בנאדם יש את ההעדפות שלו ואנחנו רק יכולים להגיד לך מה אנחנו היינו עושים.

אני אישית הייתי הולך לשחקים נראה לי. כי עם פרופיל 72 היחידות המיוחדות סגורות בפניך (לפי דעתי גם הפלס"ר של שריון אבל אני ממש לא יודע אז תברר את זה) ואם הבחירה היא בין שירות כ"עוד בורג במערכת" לשירות בתפקיד מעניין וחשוב במודיעין, הייתי הולך על המודיעין. חוץ מזה, אי אפשר לחתום ויתור על שחקים אחרי שנכנסת? תבדוק את זה... אם כן אז בכלל אין לך מה להתלבט. לא תאהב? תחתום ויתור.

לא שיש לי חס וחלילה משהו נגד שירות כעוד חייל קרבי (אני בעצמי הולך להיות כזה ואני מרוצה מאוד מהעניין) אבל שוב, אם הבחירה היא בין להיות עוד חפ"ש קרבי לבין להיות בתפקיד מודיעיני מעניין וחשוב, הייתי הולך על המודיעין.
ישן 20-04-2007, 22:31
  roei88 roei88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
אני הייתי הולך למודיעין
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי עידן Z שמתחילה ב "תודה רבה..."

תקשיב יש אצלנו תותחנים במוצב וכל מה שהם עושים זה שמירות, מטבחים, סיורים ועוד שמירות
זה בט"ש, וזה מה שעושים 90% מהשירות ברוב יחידות היבשה..
אני לא מזלזל, להיפך, מישהו חייב לעשות את, אבל העבודה הזאת לא כל כך זוהרת..
בסיירות ויחידות מובחרות זה שונה, אבל כמו שמישהו פה אמר לא כזה פשוט להסתער על הר עם 40 קילו על הגב..
הפרוייקט שאתה מדבר עליו הוא אחד המסלולים היותר נחשבים במודיעין, ואל תחשוב שאם תהיה מלחמה לא תתרום כמו החברים הלוחמים שלך... מודיעין זה הדבר הכי חשוב במלחמה ובכלל
מה גם שיש לחיל הזה גם יחידות שפועלות בשטח, שאולי תוכל לעבור אליהם במהלך השירות..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zahal.org/Army/intelligence/tazpitan.jpg]

ישן 20-04-2007, 23:49
  itsikadiv itsikadiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
קודם כל, כל הכבוד!

כמי שכבר סיים קורס שחקים-אע"מ יש לי רק דברים טובים להגיד לא רק על הקורס שעברתי אלא על כל 5 הקורסים שפרוייקט שחקים מציע, ופגשתי אנשים מכל הקורסים.
אני לא אומר לך לותר על החלום שלך לשרת בקרבי, אבל אם אתה בן-אדם שעבודת המודיעין מעניינת אותו ומוכן להשקיע וללמוד מספר חודשים באינטנסיביות(ברוב המסלולים כרוך בקורס טר"צ וחתימת קבע, התנאים במהלך הקורס מיטביים!) אז זה בהחלט המקום למצות את היכולות שלך ולתרום לא פחות מאף מקום אחר!
בהצלחה, ואתה מוזמן לפנות אליי בפרטי לשאלות ספציפיות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר