לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2007, 22:33
  ytaidr ytaidr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
עדיף כינים במנוש מליהיות בחיל החימוש??

אני בחיל חימוש , ולא רק זה אלא שאני גם בקורס חשמלאי נגמחים.
אני אמור להתחיל ביום חמישי , ועוד לא החלטתי מה לעשות אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח.

מזה חט"ל? והאם זה קשור לנס"א (או נאס"א) , כי יש לי שם פרוטקציה בעקיפין. חט"ל שייך לחיל חימוש?
אבא שלי מכיר איזה סגן אלוף בחט"ל (בקושי מכיר) , והוא אמר שהוא דיבר עם המפקד בסיס שלי , אבל בכל זאת שלחו אותי לקורס הזה. יש לי קב"א 56 פרופיל 64 ואני ממש רוצה לעשות תפקיד מעניין ואיכותי , אבל נדפקתי בתהליך הגיוס אז הגעתי לפה משום מה..
עכשיו מה לעשות??
ללכת לכלא ולדרוש חט"ל?
להתחיל את הקורס ולנסות להציק לקצינת קורסים כל הזמן?
אם אני מתחיל את הקורס זה ידפוק אותי כשאני ינסה כלא אחרי זה? (כל הקטע של קורס אחד וזה..).
או לעשות את הקורס לשרת בסדנה של הנדסה , להתחיל לשמוע מזרחית , להתחיל לחלק בוסות לחברים , לקנות אוטו סופרמדליק עם טאסות , מערכת רצינית ומדבקות של להבות בצדדים , לשבת ברחוב ולחפש מכות, לקנות ג'ל , נעלי עור של מעצבים , ומשקפי שמש איטלקיות, לדקלם שירים של "הילד" , והכי חשוב - להתחיל להשיג לעצמי כבוד , כי כולם יודעים שלצהובים אין כבוד..(בלי להעליב כמובן).
עזרה!
ואל תשכחו לענות לי על האשלה מלמעלה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2007, 23:27
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
אתעלם לרגע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ytaidr שמתחילה ב "עדיף כינים במנוש מליהיות בחיל החימוש??"

מהחלק השני של ההודעה שלך שגורם לי ממש לא לרצות לעזור לך...

לעניינינו חט"ל היא לשעבר היחט"ל, חטיבת הטכנולגיה ליבשה (מז"י).זהו גוף חימושי ולוגיסטי שאחראי לתכנון,פיתוח (מוגבל), אפיון, רכש ליווי פרוייקטים ועוד ועוד, תחומים שקשורים לשילוב טכנולוגיית אמל"ח, אמסל"ח ותמיכה שונה לזרוע היבשה בצה"ל. אתה לא יכול להגיע לשם לתפקיד משמעותי ללא מקצוע שקשור לתחום, דהיינו מהנדס/הנדסאי בתחומים שבאחריות היחידה. כמובן שיש גם תפקידים מנהלתיים שונים ואני משער שגם לחיילים פשוטים בחילות המעורבים בה, אבל זאת רק לאחר הקניית מקצוע צבאי ושיבוץ ליחידה. אם יש לך מי שימשוך אותך וזה לא קרה בסוף הטירונות, אם זה יקרה בכלל , זה רק בסיום הקורס והשיבוץ ליחידת קבע.

לכלא אתה יכול ללכת תמיד וכמה פעמים שאתה רוצה, אבל אין שום יכולת לסגל בה"ד 20 או חי"ח בכלל לשבץ אותך לחט"ל אם אין תקן מתאים ו/או דרישה ספציפית ופרטנית כלפיך.

לגבי המקצוע, אני לא יודע מה זה " חשמלאי נגמחים". יש חשמלאי נגמ"כ, כלומר נגמ"ש כבד וזה נקרא בעברי לפחות חשמלאי שוט-קל/פומה או לחלופין בתחום האכזרית. למיטב ידיעתי אין כבר קורסי חשמלאי נגמ"ש לחיילי חובה אלא רק מאחזק נגמ"ש. בכל מקרה, אני לא רואה אפשרות נורמלית שחייל רגיל בוגר מקצועות כאלו ימשך לחט"ל אם אין לו רקע עתודה (או אכן פרוטקציה).

טיפ לחיים - ענווה היא לא רק צניעות, היא פתיחות לדברים,חוויות ואנשים שונים. בדרך שאתה מרמז עליה בדבריך אתה במסלול הברור להתנגשות בין הציפיות שלך למציאות, כמעט תמיד התוצאות עגומות.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר