לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2007, 06:33
  hge hge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
הפלוגה שנעלמה

לפני המלחמה הוחלט לרכז את הצמפים ולהוריד אותם לדרום. אחת המשמעויות הייתה שכול גדוד שריון נפרד מפלוגה. אני זוכר שאחד מהנימוקים שפורסםמו בתקשורת(כתבה במחנה אני חושב) הייתה שיש כוונה להקים בכול גדוד פלוגה מבצעית נוספת. כך שעוצמת כול גדוד תגדל וידה ידה ידה. על כול פנים לאחרונה התברר לי שאין כול כוונה להקים פלוגות מבצעיות, לכול גדוד שריון יהיו רק 2 פלוגות. יש תוכנית שבחירום יוקמו פלוגות על בסיס טנקים ואנשים שאינם אורגנים לחטיבה. הוצגה לנו מצגת מסובכת עם ריבועים בצבעים שונים שזזים לכול מיני מקומות. מעבר לכך שהדבר מסובך ארגונית הוא גם לא סביר לוגיסטית מסיבות שונות שלא אכנס אליהם.. כך שסביר להניך שבחירום הדבר לא יהיה בר ביצוע .
אני חייב לציין שבניגוד גמור ללקחים מהמלחמה בהם התברר שיש לשמור כמה שאפשר על מסגרת אורגנית ולא לשחק פינג פונג אם חטיבות וגדודים הרי שהצבא לא באמת מיישם זאת ואף בונה תוכניות מסובכות של רא ארגון ברמת פלוגות בחירום.
מאכזב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר