לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2007, 13:03
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
מסתבר שגם נתניהו הנהיג במלחמה את המדינה והסכים לכל הפעולות

העימות הזה נכפה עלינו; כי ה"חיזבאללה" הכריז עלינו מלחמה; כי ה"חיזבאללה" שם לו למטרה להרוג בנו.

לא נסכים לעבור עוד בשתיקה על רצח אזרחינו.

ואנחנו קמים ואומרים: חבל שהתחלתם, אבל אם מאבק כוחני זה מה שאתם רוצים - זה מה שתקבלו, רק בעוצמות שלא הכרתם.

אדוני ראש הממשלה, אני רוצה לומר כאן שאני וחברי ניתן לך את כל הגיבוי - להדוף את הלחצים, להרוויח את הזמן הדרוש להשלמת המלאכה.

ובכן, אני אומר: אנחנו ניתן לכם את הגיבוי להשלים את המלאכה, כי ישראל חייבת לנצח במלחמה הזאת נגד ה"חיזבאללה", והפעם ישראל חייבת להפיק את הלקח הנכון. חלפו הימים של הפניית המבט הצדה.

לכן אני קורא כאן, מעל במת הכנסת בירושלים, אין לסיים את המערכה הזאת בלי לרסק את ה"חיזבאללה" ואת הנהגתו. אין לסיים את המערכה הזאת בלי לחסל את מצבורי הנשק - ואני מתכוון במיוחד לטילים ארוכי-הטווח שמאיימים על חלקים ניכרים של מדינת ישראל. אין להפסיק את פעולותינו בלי שנשיג את היעד הזה: סילוק הטרור מדרום-לבנון, ועוד יותר מזה - חיסול איום הטילים ארוכי-הטווח שיכולים להיות מוצבים מעבר לדרום-לבנון ואשר מאיימים על העורף הישראלי.

לכן אני אומר היום לראש הממשלה ולממשלה כולה: תילחמו בהם, תכו בהם, תרסקו אותם, תעשו זאת, ואנחנו ניתן לכם את כל הגיבוי וכל העם יהיה אתכם.

רשת ב', 07:50, יום ה' 13 ביולי 2006:

נתניהו אמר: "מר אולמרט סיפר לי על הדברים שהוחלטו, אני אמרתי לו שאנחנו ניתן תמיכה מוחלטת לפעולה תקיפה מהסוג שמתרחשת עכשיו על מנת להחזיר את כושר ההרתעה של ישראל ולהפסיק את ההתקפות הרצחניות. אנחנו כלל לא דיברנו על נושאים פוליטיים. ישראל חייבת לשנות את כללי המשחק. אני חושב שהיום שכל אזרחי ישראל מסתכלים על ההווה והעתיד, אפשר לשים לרגע את ויכוחי העבר בצד ולשאול מה לעשות קדימה ומה שצריך לעשות זה לשנות נתיב ולא ללכת בכיוון של ויתורים שהתפרשו כחולשה. אני תומך בממשלה ובפעולות שהיא מבצעת כרגע וכמובן בחיילי צה"ל ומפקדיו".

גל"צ, 13:25, יום א' 16 ביולי 2006:

נתניהו אמר: "..אנו ממש במלחמה, אני רוצה לחזק את האזרחים כי העמידה של הממשלה היא קודם כל העמידה שלנו האזרחים ואנו צריכים להתגייס למען השגת היעד שהממשלה הציבה. חלקים נרחבים של הארץ, זה לא רק תושבי גבול הצפון, חלק מדרומה ואולי בעצם תושבי כל המדינה ולכן צריך לתמוך במדיניות הממשלה כל עוד היא נכונה וכעת היא נכונה. את דעתי האופרטיבית אני אתן לרה"מ בפורומים שמתקיימים מעת לעת ואני אומר את דעתי, לפני שלושה ימים כשרה"מ עדכן אותי נתתי לו תמיכה מלאה. אסור שהמלחמה תסתיים לפני שנשיג את היעדים שלנו, חיסול החיזבאללה וריסוק מצבורי הטילים שלו. חלק לא קטן מהמצבורים האלו ידועים רק שהם מאחסנים אותם בלב מקומות עם אוכלוסייה אזרחית. לא כל 10 אלפים הטילים נמצאים בביירות, אפשר לרסק חלק לא קטן מהם ואם אפשר מהאוויר אז מהאוויר, צריך להגדיר את היעד. יש לנו שלושה משאבים, הראשון הוא צה"ל יכול לעשות הרבה דברים, השני זה עם שנותן גיבוי לממשלה ואני אומר את זה כראש האופוזיציה

לי נראה כי גם נתניהו , איש הצבא " המבריק" קשור לכישלון ולדרכי הפעולה הדפוקות שהיו במלחמה האחרונה
מסמך שהוכן ע"י קדימה ופורסם ב-YNET
http://my.ynet.co.il/pic/news/30042007/vinograd.doc

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר