לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 21:02
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אתה רק מוכיח כמה העצומה הזאת לא באמת קשורה לאיכפתיות שלך לדגל....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי freakyg שמתחילה ב "אל תחתום"

אתה רוצה להקים עצומה נגד זה שוואלה שמאלנים אז תעשה עצומה של "וואלה שמאלנים" אבל אל תעשה את זה במסווה של דאגה לדגל.

אני לא יודע מי אלו "אתם השמאלנים" שאתה מדבר עליהם, אבל אני גם לא הייתי חותם על עצומה של להחרים חרדים בגלל שהם שרפו דגל - רק בגלל שהם חרדים.

ואני אתן לך דוגמא כדי שתבין (כי יש לי הרגשה שקליטה זה לא הצד החזק פה) אם עיתון בשבע היה שם תמונה של דגל שרוף והיית פותח עצומה "עיתון בשבע, שמייצג את החרדים, שרף את דגל ישראל ולכן יש להחרימו" לא הייתי חותם, כי אתה מחפש את החרדים, לא איכפת לך מהדגל. אם העצומה הייתה "להחרים את עיתון בשבע בגלל שהוא הציג תמונה של דגל שרוף" היית חותם בלי לחשוב פעמיים. קפיש?

זה שאנשים כמוך חושבים שהדגל משתייך למפלגה פוליטית מסויימת זה בידיוק הבעיה בכל העיניין הזה.
ולא שאני חושב שאני חייב הסברים למישהו, אבל גם המרפסת שלי מפוצצת בדגלים וגם על המכונית שלי יש דגל בכל צד, זה אומר שאני ימני??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 21:17
  freakyg freakyg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה רק מוכיח כמה העצומה הזאת לא באמת קשורה לאיכפתיות שלך לדגל...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אתה רוצה להקים עצומה נגד זה שוואלה שמאלנים אז תעשה עצומה של "וואלה שמאלנים" אבל אל תעשה את זה במסווה של דאגה לדגל.

אני לא יודע מי אלו "אתם השמאלנים" שאתה מדבר עליהם, אבל אני גם לא הייתי חותם על עצומה של להחרים חרדים בגלל שהם שרפו דגל - רק בגלל שהם חרדים.

ואני אתן לך דוגמא כדי שתבין (כי יש לי הרגשה שקליטה זה לא הצד החזק פה) אם עיתון בשבע היה שם תמונה של דגל שרוף והיית פותח עצומה "עיתון בשבע, שמייצג את החרדים, שרף את דגל ישראל ולכן יש להחרימו" לא הייתי חותם, כי אתה מחפש את החרדים, לא איכפת לך מהדגל. אם העצומה הייתה "להחרים את עיתון בשבע בגלל שהוא הציג תמונה של דגל שרוף" היית חותם בלי לחשוב פעמיים. קפיש?

זה שאנשים כמוך חושבים שהדגל משתייך למפלגה פוליטית מסויימת זה בידיוק הבעיה בכל העיניין הזה.
ולא שאני חושב שאני חייב הסברים למישהו, אבל גם המרפסת שלי מפוצצת בדגלים וגם על המכונית שלי יש דגל בכל צד, זה אומר שאני ימני??

אתה צודק. הקליטה פה זה באמת לא הצד החזק.
אני קראתי להחרים שמאלנים?!
מאיפה הבאת את זה הפעם?!
אני קראתי להחרים את וואלה כי הם שמאלנים?!
ציטוט:
"מערכת החדשות של וואלה פירסמה בשבועות האחרונים עשרות כתבות שמאלניות בצורה קיצונית... זכותם."
דגש על ה"זכותם".
ישן 25-04-2007, 21:09
  pbc pbc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי freakyg שמתחילה ב "אל תחתום"

אני מניח שאתה זה שפתח את האתר:

אפילו מזה שפתחתה אתר להילחם בהם ,וואלה מרוויחים ,תבדוק את ההקשרים של האתר ולאיזה אתרים התנועה שלהם זורמת,ואיפו תת אתרים ואתרים שקשורים מאוחסנים,(עם לא הבנתה אז תבדוק למי יש % גבוהים בחברה) ,,,וגם מזה שפתחתה אשקול זה ועוד אנשים שלא הכירו את הכתבה הם הרוויחו
אני אישית לא נכנס לאתר המדובר מסיבה יותר פשוטה לא מעניין ולא מעודכן ,וזה אתר עם תפיסות לא נכונות,אשר מצא לו למטרות אנשים מסויימים במדינה.

• ושכחתה לרשום למה בכלל צריך עצומה?
  • מה הקשר ימין שמאל?
http://www.postool.com/petition.php?user=freakyg
ציטוט:
מערכת החדשות של וואלה פירסמה בשבועות האחרונים עשרות כתבות שמאלניות בצורה קיצונית... זכותם

נערך לאחרונה ע"י pbc בתאריך 25-04-2007 בשעה 21:15.
ישן 01-05-2007, 00:42
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תקרא שוב את העצומה, ותנסה להבין"

אם הבנת שאני בעד שריפת דגלים אז באמת יש בעיה ענקית של קליטה פה... כנראה אתם משדרים על אותו תדר של mirs

כתבתי בברור, ואני אפילו לא אתאמץ לצטט את עצמי, הכל מופיע פה באשכול, שהייתי חותם על העצומה אם היא הייתה א-פוליטית.

לאור העובדה שעד עכשיו חתמו 26 אנשים על העצומה למרות שהיא פורסמה במספר פורומים באינטרנט כנראה שהבעית הבנה היא לא אצלי.

כנראה יש אנשים שקשה להם לעשות קישור בין משפט למשפט, אולי מתוך חסך בתוכניות "בלי סודות" שהם היו קטנים. אבל אם משפט ראשון אומר "וואלה פירסמה בשבועות האחרונים עשרות כתבות שמאלניות בצורה קיצונית" ומיג אחרי זה "אבל ביום שלישי..עברו וואלה את הקו האדום מבחינה הגיונית וחוקית" אז רק אידיוט לא יבחין בזה שכותב העצומה מנסה לקשר בין העובדה שהם שמאלנים והעובדה שהם קורעים דגלים.

ושוב אני מזכיר - הכתבה הזאת זכתה למאות תגובות זועמות, גם באתר של וואלה וגם בפורומים באינטרנט (כולל פה), מספר גדול של אנשים נחשף לעצומה - העובדה שיש רק 26 חתימות אומרת המון על האתר הזה, לא עליי.

ישן 01-05-2007, 07:02
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
זאת אומרת שמי שהוא שמאלני יש לו את הזכות המלאה לשרוף דגלי ישראל מבלי להיות מוחרם
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אם הבנת שאני בעד שריפת דגלים..."

מערכת החדשות של וואלה פירסמה בשבועות האחרונים עשרות כתבות שמאלניות בצורה קיצונית... זכותם. אבל ביום שלישי, 24 באפריל 2007- יום העצמאות- עברו וואלה את הקו האדום מבחינה הגיונית וחוקית: בכתבה המצולמת הבאה, מראיינים כתבי וואלה עוברים ושבים ברחובות, שואלים שאלות לגבי תפקוד המדינה, וביחד איתם קורעים את הדגל! תכנסו ותזדעזעו: http://news.walla.co.il/?w=//1094786 גם לכם נמאס מההסתה של "וואלה"? חתמו על העצומה, ותשתמשו באתרי חדשות הרבה יותר אמינים כמו YNET או NANA. בהצלחה!

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 01-05-2007, 12:48
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
תודה למדינאי שהביא את נוסח העצומה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אם הבנת שאני בעד שריפת דגלים..."

"מערכת החדשות של וואלה פירסמה בשבועות האחרונים עשרות כתבות שמאלניות בצורה קיצונית... זכותם." כך נפתחת העצומה. אבל אתה כמובן הבאת ציטוט קטוע - חצי אמת, ידידי, גרועה משקר.
לא נגד זה יוצאת העצומה - והאם וואלה לא מפרסמת כתבות שמאלניות בצורה קיצונית?
חוסר הבנת הנקרא משווע שלך.

ואז אנחנו מגיעים לנושא העצומה - "אבל ביום שלישי, 24 באפריל 2007- יום העצמאות- עברו וואלה את הקו האדום מבחינה הגיונית וחוקית" - מה שאתה לא מצליח להבין זה שיש גבול. יוזם העצומה מקבל את זכותם של וואלה לפרסם כתבות שמאלניות קיצוניות - גם אם אינו מסכים להן - אבל בעיניו יש גבול, ו-וואלה חצו את הגבול. השחתת דגל הלאום הוא מעשה שחוצה את אותו קו, בנוסף להיותו בלתי חוקי.
ונגד זה יוצאת העצומה, שאתה, משום מה, מסרב לחתום עליה.

ובכן, כיוון שזו לא עצומה נגד השמאל, ולא עצומה שהופכת את הדגל למשהו ששייך לימין, הרי שאתה תומך בשריפת והשחתת דגלים, ולכן אתה לא חותם.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר