לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2007, 09:55
  Taurdas Taurdas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Taurdas
מאמר צנחנים שלי 29-30.04.07

טוב קמתי מאוחר היום וגם לא ממש היה לי כוח (כל השרירים תפוסים רצח) ללכת לבית ספר אז אני ירשום תמאמר הקצר שלי.

טוב אז הגעתי לתל השומר קצת לפני 8 כמו ילד טוב (יש כאלה שהגיעו ב 10 ויותר חחח) בכניסה לבסיס בצד שמאל ישבו גם אנשים שבאו לגיבוש באתי לשם הכרתי כמה חברה והמשכנו האלה לפרגולה א, איפה שישבנו היה המקום הלא נכון
בפרגולה א עושים הרשמה בודקים שהבאת טופס רפואי ת.ז והולכים לשבת בטריבונה
יושבים שם ומתייבשים באים חיילים מספרים כל מיני דברים איך, מה, איפה... בלה בלה בלה...
בסוף בא חייל אוסף 30 חברה ואומר אנחנו צוות 1, והולכים לקבל מדים, לבדוק חום, דופק. אחרי זה הולכים לעשות כל מיני עבודות מטבח וכו... קיצור בסביבות השעה 1 בצהוריים הולכים לאכול... אחרי האוכל הולכים למקום של האוהלים איפה שהולכים לישון. וזהוא עכשיו נחים בערך עד 4-5 בצהוריים והולכים לריצת 2000. לפני הריצה כל אחד מקבל מספר שצריך לצעוק אותו כשהוא מגיע לקו הסיום
ריצת 2000 זה 1000 לצד אחד וחזרה. מתחילים מנקודה א מגיעים לנקודה ב ליד האמר וחייל מסמן אותכם עם תוש שאכן הגעתם ואז חוזרים כשמגיעים לקו סיום צועקים את המספר זהוא סיימנו ריצת 2000, חוזרים לרחבה ועומדים שלשות(אתם כבר תידעו מזה) ניראה לי מי שרץ יותר מ 10 דקות מעיפים אותו ויש כאלה שכבר ב 2000 פרשו חחחחח זהוא עכשיו מכינים את הציוד ליום שאחרי (הגיהנום) בעיקרון זה פחות או יותר היה היום הראשון. (אה והולכים לישון בסביבות 10-11 בלילה, ב-4 בבוקר צריכים להיות מסודרים בשלשות ברחבה לפני היציאה לגיבוש האמיתי).

נ.ב: שחכתי להגיד שהמספר שקיבלתם לפני ריצת 2000 זה מספר רק ליום הראשון, ואחרי ריצת 2000 מסדרים אותכם לצוותים, (אני צוות 9, מספר 10)

אז יופי קמנו קצת לפני 4 מסדרים את המיטות מסדרים את האוהל והולכים למסדר ברחבה ועומדים בשלשות, בודקים חום ואחרי שכל הצוות ניבדק הולכים לשתות כוס תא ו-וואפל חחח נידפקנו היינו צוות 9 וכל הצוותים שהיו לפני לא השאירו לנו תא, קיצור חוזרים לשלשות ומתכוננים לצאת.
מתחילים לרוץ 1000 עם ציוד עליכם (תיק 20-25 ק"ג עליכם, לא כולם), 2 תיקים של ג'ריקאן עם מים, כל אחד עם מיימיה, מגיעים לנקודה מסויימית והוא אומר לרוץ מהר איפה שיש שקים וכל אחד לוקח שק. כשחוזרים בעצם מתחילים לרוץ ספרינטים עם שקים.

נ.ב: בבוקר מקבלים מפקד חדש, ועוד איזה 4-5 מדריכים שהם רושמים כל מיני דברים עליכם.

אחרי הספרינטים עם שקים, לוקחים את הציוד וממשיכים האלה. דרך אגב מהתחלה יש אלונקה ועליה 4 שקים - המשקל בערך של השק 20-25 ק"ג.

טוב ממשיכים האלה ( אני לא זוכר ב 100 את כל המסלולים אל אני ירשום על מה שאני כל זוכר )
כל הגיבוש ביום השני הוא מ 4 בבוקר עד 9 בערך בבוקר שזה 5 שעות על כל מסלול בערך ילך 40-50 דקות (תאכלס הייתי מעדיף שלא להגיד לכם כי כשאתם לא יודעים כמה זמן נישאר עד לסוף גיבוש יותר כיף ואתם לא חושבים על עוד כמה נישאר)

כמו שאמרתי אני לא זוכר את כל המסלולים אז אני יעשה רשימה( זה לפי סדר שאני זוכר, לא לפי סדר שבגיבוש).
1. ספרינטים עם שקים.
2. זחילות (זחילה אינדיאנית)
3. מרפקים, בטן, וקפיצות שהרגליים (שחכתי איך זה ניקרא)
4. ריצה עם שקים והאלונקה עד "הר" קטן.
5. צוקון (הר קצת תלול יותר) וגם ריצה עם השקים.
6. "שדה מוקשים" ככה אני יקרא לזה חחח מה שבעצם עושים שם זה יש גדר מסביב לגדר יש מוקשים ואסור לדרוך. המפקד רק אומר לכם שצריך לעבוד את הגדר ואתם תחשבו איך. "במקרה" חחחח היה שם חבית, צמיד של אוטו, ובול עץ ערוך... ישר נתתי את הרעיון שצריך לעשות גשר עם הבול עץ.
לקחנו את החבית עליה שמנו את הצמיד ועל הצמיד את הבול עץ (שמנו על הצמיד כדי שהעץ לא יזוז ויהיה תפוס בגלל הגומי שלו) ועכשיו לאט לאט מעבירים את הצד השני שישען על הגדר וככה עוברים לאט לאט, ואז כולם צריכים לעבור אבל בצד שני של הגדר גם יש מוקשים אז צריך להגיע למצב שכולם יושבים על הגדר ואז לוקחים את העץ ועושים גשר לצד שני (אנחנו לא סיימנו את זה ב 100אחוז, המפקד אמר ממשיכים)
אחרי זה הוא נתן נושא לשיחה לצוות האם אנחנו בעד או נגד שחקנים זרים בכדורסל הישראלי. (אחד מהמדריכים עומד מהצד ומקשיב טוב טוב חחח מי משתתף בשיחה ומי לא)

ניראה לי שזה היה המסלול האחרון ואז יוצאים למסע ערוךךךךךךך חזרה עם הציוד והאלונקה ואין לכם מושעג עד כמה כולם עייפים ומתים.
במסע החברה עם האלונקה תמיד חייבים להיות צמוד מאחורי המפקד אם אתם קצת רחוק הוא מתחיל לספור עד 5 אם אתם לא מגיעים עד אליו הוא רץ וצריך להשיג אותו... וזה חבל כי לרוץ עם אלונה אחרי כל היום זה פשוט רצח.

אממממ מיצטער אם שחכתי להוסיף משהוא, אני כבר לא זוכר הרבה ממה שהיה חחחח
בגדול היה כיף מאוד. לא להיכנע בשקים בשום מצב, לעזור לאנשים בצוות, תמיד להיות בולטים בשטח שישמעו את הרעיונות שלכם כשדרושה עבודת צוות, לדבוק במטרה ולא להרפות.

תשאלו שאלות ואני יענה בשמחה, וכך יהיה לי קל יותר גם להזכר בדברים.

נ.ב: כמו שהבנתי לא כולם עשו את אותו המסלול כל צוות היה לו משו שונה לדוגמא אצל איזה מישהוא לא היה את "שדה מוקשים" אבל בגדול שקים וכאלה יש לכולם זה 100 אחוז, בטן, מרפקים, זחילות אי אפשר בלי זה חחחחח

טיפ לזחילות אני מציע ללבוש חולצה ערוכה מתחת לחולצה של המדי ב שיביאו לכם כדי שבזחילות תרגישו פחות את הקוצים והדברים האלה.

נ.ב מס 4353 חחחח: "תומר הקדוש" אמר שלא הוספתי על הראיון אישי - לא הוספתי כי בעצם אין מה רשום על זה, הראיון אישי בסוף כל הגיבוש לפני שהולכים הבית, טיפים לראיון אישי להיות אתם, לא לשחק עם הידיים שמדברים איתכם, לא להגיד דברים כמו "אני רוצה לתרום למדינה".

מתוך צוות של 21 איש פרשו בערך 6 ניראה לי.

respect גדול לתאילנדי החמוד שהיה איתנו בצוות.

נערך לאחרונה ע"י Taurdas בתאריך 02-05-2007 בשעה 10:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר