לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 13:41
  YoramC YoramC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי A.z שמתחילה ב "[font=Verdana]חחחחח לא היה..."

לפני כמה שנים גנבו חי מזדה 323. הביטוח חיכה יומיים ואז שלח אלי חוקר פרטי, שניסה בכל מיני טריקים להוציא ממני שהמכונית היתה דפוקה, שרציתי להפטר ממנה, (היא היתה בובה של מכונית בת 5 עם 80,000 ק"מ בלבד) ניסה לשכנע אותי שלא הפעלתי את האזעקה, או שניטרלתי את האימובילייזר - בדיעבד התברר לי כי גם הקליט אותי ללא ידיעתי. - בקיצור הביטוח קודם כל ניסה להכשיל אותי ולהפיל עלי את התיק, כדי להמנע מלשלם. אז תשימו לב והזהרו !!!
לאחר שלא צלחו נסיונותיו להפיל עלי את התיק, במקום, בנוכחותי, חייג לאיזה אחמד או מוחמד, קיבל ממנו מספר אחר ודיבר עם הגנבים, והודיע לי שהמכוניתי נימצאת בטירה, כבר פורקה לחלקים, אבל הגנבים מוכנים למכור לי את ההגה או כיסא מהמכונית אם אני מעוניין.
בקיצור - החוקר, חברת הביטוח, המשטרה כולם יודעים מי הגנבים,ואין להם בעיה ןהפסיק גנבות אם ירצו. אבל כניראה יש אינטרסים בעיניין למדינה (מיסים ממכוניות חדשות) לחברות הביטוח (חלפים זולים לתיקון תאונות, וממילא מפילות את ההוצאות על המבוטחים במחירי ביטוח יקרים ודרישות מיגון אבסורדיות - הגנבים של מכוניתי התגברו על האזעקה והאימובילייזר בתוך 20 שניות ונסעו עם המכונית...)
אם עברו יומיים - כניראה תוכל אולי למצוא איזה כנף או מיכסה מנוע באיזה מוסך פחחות...
אם היית פונה מיד תוך שעה שעתיים למשרד חקירות פרטי, היה סיכוי להחזיר את המכונית תמורת 10-15 אלף שקל, שעליהם אחר כך מתווכחים עם הביטוח.
אפשרות שניה - אם יש לך קשרים עם ג'בריל רג'וב או מישהו מקציניו - זה מועיל במקרים כאלו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר