לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 10:53
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noa'le שמתחילה ב "אמא! תראי איך אני שותה כמו גדול..."

תמונה מאוד יפה, באמת אחד הפריימים הטובים שלך (לי היתה הפריבילגיה לראות את השאר חחח )
נועה אחד הדברים ששמתי לב אליהם בשתי אשכולות שפרסמת, זה ששאר המשתמשים לא יודעים שרק קנית את המצלמה הראשונה שלך, וזה אחד מצילומים הראשונים שלך...
אפשר לראות שמתייחסים אליך כמו אל צלם עם ניסיון, וזה כשלעצמו פידבק חיובי מאוד.
חזק ואמץ!

עכשיו לתמונה עצמה, אני חושב שמדידת החשיפה נכונה, לא היתה לך דרך אחרת מלבד להפעיל מבזק בסיטואציה הספציפית הזאת... ובטח שלא לערוך תמונה ב-32 או 16 ביט שלא היה לך מושג מה זה בכלל חחחח.
אם היית מודדת את האור מהדמויות הרקע היה נשרף עוד יותר, ולמעשה בתמונה המקורית רואים את בריכת המים שהשלושה יושבים על שפתה.
בכל אופן בגלל שהיה לי במחשב אני מעלה ברשותך את הגרסה הצבעונית (קיבלתי אישור תרגעו)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/05/25/32034142.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 12:42
צלמית המשתמש של adamch5
  adamch5 adamch5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
שלח הודעה דרך Yahoo אל adamch5
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי noa'le שמתחילה ב "אני עדיין לא יודעת מה זה..."

אם באמת כפי שנאמר הצילום הוא בשלב מוקדם של הלמידה זה מצויין.
התפיסה של החיוך של האמא מעולה ולדעתי כמו שכבר אמרו כדאי או להכליל את הדמות השלישית או לדעתי אפילו יותר טוב לחתוך אותה שלא תהיה בפריים. הנושא העיקרי הוא האמא והילד ובגלל זה צריך וחשוב להפריד מרקע עמוס או רקע מיותר. את הרעש אהבתי דווקא לדעתי הוא ממש לא משנה בתמונה....
בכל אופן לגבי החיתוך הוא טובץ עוד טיפונת זום פנימה כדי לבטל את זו מימין וליצור מסגרת שגובלת יותר עם החיוך של האמא, לדעתי היה משפר מאוד את התמונה .........

בשורה התחתונ התמונה ממש טובה לדעתי. יותר בשחור לבן מאשר בצבע. בסופו של דבר את עניין העריכה לומדים עם הזמן , את עניין התוכן של התמונה זה יותר קשה וכאן זה נעשה מצויין

כל הכבוד ותמשיכי ככה!!!!!!!

הגלרייה שלי: www.pbase.com/adamcohen

ניקון D70 עם עדשה 18-200 VR ניקון, 50 מ"מ ניקון וסיגמא 10-20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר