לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2007, 21:49
  גונס גונס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.04
נגיד ואתה צודק
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אבן שושן חושב אחרת"

הכוונה שלי הייתה אחרת
אני אחזור על דברי ואומר בשנית להרביץ לא להקות
אך ורק בתור נשק יום הדין וזה אחרי שמציתה את כול הדרכים האחרות.

אנחנו הבוגרים יודעים שלפעמים סטירה יכולה לכאוב הרבה יותר מאשר מכות רצח הכל תלוי בתזמון ומהות.
אני לא דוגל בשיטה של להריץ/להקות את הילד כי בשלב זה החינוך שלך בתור הורה נכשל ואתה מנסה לתקן אותו על חשבון הילד, לכן יש להשתמש בנשק יום הדין כאשר אתה בטוח שלא נותרה דרך אחרת ואתה בטוח שזה יתקן את המצב.
הרי כל מקרה הוא מקרה לגופו וכל ילד הוא ילד שונה גם אם שני אחים גדלים באותו בית לאותם הורים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2007, 01:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ואללה כשיהיו לך ילדים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי desert-eagle שמתחילה ב ""בתחבולות תעשה לך מלחמה""

תנסה את השיטה הזו, אבל רק עם היד על הדופק... הם הרבה יותר מתוחכמים ממה שאתה חושב.

אלא אם כן הילד שלך הוא ילד שקט וצייתן, או לחילופין שמשום מה הוא עושה בדיוק את הדברים שאתה רואה כחיוביים (סתם המצאתי ילדים כאלה בשביל לרכך את מה שאכתוב בהמשך) הפעלת "לחץ פיזי מתון" היא אקט שיש לו מקום פה ושם. השאלה היחידה היא האם אתה מסוגל לשמור על "נשק יום הדין הזה" כמשהו ששולפים כשאין ברירה, ולא כפתרון קל.

מנסיון ישנם מקרים שבהם הכאה פותרת בעיה על הצד הטוב ביותר. בפעוטונים ובגנים מייד קל לזהות מיהם הזאטוטים שהוריהם לא מרימים עליהם לעולם יד או קול. לא נרחיב מעבר לכך: כשיהיו (למי שעו אין לו) לכם ילדים אז תבינו.

ישן 24-05-2007, 01:35

חינוך ילדים זה לא תרשים זרימה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "השאלה היא איך אתה מגדיר אין ברירה"

ולכן אני לא יכול - ולכן לא אבלף - להגדיר את מה שאתה מבקש. רק נציין שכשלא היו לי ילדים - ובעצם אפילו אחרי שנולד הבן הראשון ולמשך שלוש שנים אולי - חשבתי בערך כמוך(כם) רק אולי בלי נחרצות "אקדמית".

המציאות, כמובן, שונה לחלוטין. בדיוק כמו בחיים "בגדול" (יענו ברמת החברה, מדינה וכו'), גם בחינוך ילדים אני לא פוסל סוגים מסויימים של אלימות "מנוטרת ומתוכננת" כאמצעי לגיטימי. בשני המקרים - אגב - הגעתי למסקנה הזו אחרי שחשבתי פחות או יותר ההיפך. בלי להכנס לסמטוחה של דיונים עקרים על "מי אבא יותר טוב/מי קרא איזה מחקר" וכו' וכו', נציין שבאבהות אני ממוקם במקום עם ציון לא רע בכלל. אני אומר את זה על סמך מה ששמעתי מאנשים שלטעמי דעתם מבוססת. אבל שוב: אי אפשר להוכיח את זה דרך המקלדת.

ישן 24-05-2007, 07:43

אל תדאג למקרים שבהם "תחליט" לתת מכות בטוסיק כי התעסקו בפעם המאה עם נקודת חשמל
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ברור שזה לא תרשים זרימה"

(אחרי שניסיתה כל שיטה "אקדמית" להוריד אותם מזה) - כן תדאג לשחיקה העצומה שהם (שלא באשמתם כמובן...) מעמידים את קור הרוח שלך - גם אם הוא יציב באופן טבעי. ההתמודדות עם החינוך ובכלל גידול ילדים קטנים היא מאמץ שאינו דומה למאמצים שאנשים מכירים מחיים בחברה, טירונות וכו'. פעוט בן שנה וחצי (ואני בכוונה מדבר על הגיל הזה שהוא כבר אחרי השלב שבו ההתלהבות מעצם ההורות יכולה לדכא כל שחיקה) שלא ישן חצאי לילות, צורח בלי סיבה נראית לעין (ולפחות מבחינה פיסית ברוב המקרים אין לו סיבה), נרדם רק בידיים שלך וגם אחרי שהוא שקוע בשינה עמוקה ואתה מניח אותו חזרה במיטה, הוא מייד קופץ על הרגליים וצורח שוב ועוד שלל תופעות, מביא אותך לכדי שחיקה עצומה בסבלנות וביכולת שלך לשמור על קור רוח.

אני מאמין שרק הרוטציה בטיפול במקרים כאלה בין שני ההורים מצילה אותנו ממצב של איבוד שליטה. מניעת שינה והערת אדם מייד אחרי שנרדם, היא שיטת חקירה ועינויים רישמית...

אם לא היה ערוץ E אני לא יודע איך הייתי עובר את הלילות האלה בלי לצרוח בחזרה על העולל (ולא שמעתי על הורה שלא הודה שהיו רגעים שבהם הוא פשוט רצה לתת למ*יאק הקטן לצרוח כמה שהוא רוצה ופשוט לשים אטמי אזניים). לפחות אני יודע הכל כולל הכל על פריס הילטון. היה שווה.

ישן 26-05-2007, 22:42

דווקא בערוץ E יש אהבת ישראל!
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי desert-eagle שמתחילה ב "אם כבר ערוץ E עדיף לצפות בערוצים הנוצרים"

הרבה יותר מאשר בכל מהדורת חדשות כאן...

לא מעט פעמים היו שם ראיונות עם שמעת'ה סלבס משלנו (מיכל ינאי, יב"ז) והגוליאנה דפנדי הזו עשתה להם כבוד. מבין המנחים שם שהם לא ניגרו-אמריקאנס, יש רוב מוחץ ליהודים.

מה שכן התכניות "שעה על ***" שלהם לפעמים פשוט מביכות ברמת הלקק וחוסר הביקורתיות. כל כוכב מכור לקוק ומזיין מהצד 3 פעמים ביום זוכה לסימפטיה חסרת תקדים, משהו בנוסח "הצער על מות אימו בת ה-97 גרם לג'ון לחזור לשימוש בסמים וגרם לפירוק הנישואין עם אשתו האהובה מזה חדשיים וחצי". דביק ברמות...

כשאני עשיתי פצים לעולל חצאי לילות היה "פפרצ'י אימת הכוכבים" שהייתה פשוט סידרת קאלט שהתחרתה רק ב"פורנו וואלי" (שזה לא העזתי לראות עם העולל מסיבות מובנות). אתה יכול להבין איך בסופו של דבר אתה מקבל בהבנה את הלילות הלבנים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר