לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2007, 01:37
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אין אפשרויות בטוחות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי drepowell שמתחילה ב "נפילה מקורס חובלים"

הנופלים מקבלים מספר אפשרויות, הם יכולים להגיע ליום ראיונות למספר יחידות, אבל לא כולם יכולים להתקבל אליהן- לא תמיד נפתחים צוותים, לפעמים הפז"ם גדול מדי, ולפעמים אין מקום.
לאן ניתן להגיע? מיתר, זיק, עוקץ, יחטיות בחי"ר, יהל"ם, יח' מודיעין מענינות, וכמובן גדודי חי"ר או שריון תותחנים, הנדסה ונ"מ עם אופציה למסלול מזורז וקידום מהיר.
אבל, כמו שכתבתי- אין משהו שתמיד מוצע. בעצם, חוץ מהגדודים שתמיד צריכים אנשים טובים.

כמובן שהגעה של נפלים מיחידות מובחרות וקורסים כאלה מעלה את רמת האנשים, אין ספק בכך וזוהי אחת המטרות בשיבוץ הזה ובהצעת מסלול הקידום המזורז- להעלות את רמת הלוחמים, המפקדים והקצינים.
כמו שכתבת, יש הכול מהכול- גם בקב"א ובשאר הנתונים. עם זאת, רוב המגיעים מאותם קורסים מתאפיינים במשמעת גבוהה וכן במוטיבציה רבה להתקדם. שני הדברים האלה, בצירוף נתונים אישיים גבוהים הם המתכון הבטוח להעלאת הרמה ולהתקדמות אישית בשירות ביחידה החדשה.
יחד עם זאת, כבר ראיתי לא פעם חבר'ה כאלה שמגיעים לגדוד עם הגישה של "אני כל יכול כי הייתי בקורס מטיסי עפיפונים שבועיים וחצי לא כולל שבתות", ונהיים חיילים פשוטים בסוללת ותיקות, או חניכים חלשים בקורס מפקדים (ואח"כ סמב"צים או מש"קי עציצים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 01:10
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי lidorco שמתחילה ב "תודה על התשובה.."

האמת שאני לא יכול כלכך לענות, זה פשוט תלוי בצרכי הצבא. כמו שאמרתי הזמן זה מאוד חשוב, למשל אם אתה נופל ובדיוק צריך להשלים מקומות בודדים בכמה יחידות אז ישלחו אותך לשם כנראה.
יש כאלה שנפלו וקיבלו שבוע ראיונות ויש כאלו שנפלו והגיעו ישר לתותחנים\שריון\נ''מ.....
משקפיים זה ממש לא נושא שקשור, היו איתי בשבוע ראיונות כמה עפ משקפיים ועדשות, ממש לא אכפת להם מזה.
אז בכללי מה שהכי חשוב זה זמן הנפילה, כי מראש יש לך נתונים גבוהים אם הגעת לאחד המסלולים האלה, וזה פשוט תלוי מה פתוח ואיפה צריכים כוח אדם.......
בקשר ליחידות שמראיינות אותך בשבוע ראיונות, אני לא יכול לענות כי כל פעם זה משתנה, בכל שבוע ראיונות כל יחידה מודיעה לבקום כמה מקומות היא פותחת, אם בכלל. יחידה א' צריכה למלא מכסה של 4 איש, יחידה ב' צריכה רק בנאדם אחד, יחידה ג' בכלל לא תהיה אופציה כי היא מלאה.
לי היה עוקץ,יהל''ם,זיק,צנחנים-מגל''ן [אבל רשמית זה צנחנים, אם אתה רוצה מגלן זה רק דרך גיבוש יח''טיות],מורן,פלס''ר שריון. לרוב גם אגוז משתתפת אבל הפעם לי לא היה. יכול להיות שיהיו עוד יחידות, זה משתנה מפעם לפעם.......

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר