לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2007, 01:49
  idoratzon idoratzon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פעילות מבצעית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yonibennir שמתחילה ב "מוכן לענות על שאלות בנושא צנחנים, עורב"

בעורב (וגם בחה"ן אם אתה יודע) הפעילות המבצעית בשיגרה לאחר מסלול היא יחסית טובה? והיא בתדירות יחסית גבוהה?
בלי לפרט על הפעילויות עצמן כמובן, אבל בשטחים לצורך העניין - הצוות שלך לוקח חלק בפעילות מסויימת פעמיים-שלוש בשבוע או שאחת לשבועיים?
מאוד מסקרנת אותי התדירות של הפעילות המבצעית ביחס"ר אחרי מסלול.

ולגבי החבר'ה שנפצעו במסלול - ה-2 מתוך ה-4 שציינת שנפצעו במהלך המסלול (לא האלה עם הבעיות), זה בעצם בגלל המשקלים? ולכמה המשקלים האלה מגיעים? 40-50? או שזה מגיע גם ל-60+??

ושאלה קצת מוזרה, אם לא היית מגיע לעורב. מהפלס"ר, מגלן, דובדבן, חה"ן וגדודים - לאיפה היית בוחר להגיע??

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2007, 15:29

תודה על התשובות גבר :) עוד כמה שאלות ברשותך...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Yonibennir שמתחילה ב "כל לילה אחי כל לילה...ערבי..."

אתה אומר למעשה שגם עכשיו (שיחסית יש רגיעה) אתם כל ערב כל ערב בפעילות?? נתון מעודד אני חייב לציין שמעתי אחרת על מגלן מבחור שמשרת ביחידה וזה קצת הרתיע אותי ממנה... (ממגלן יעני)

והכוונה שלי הייתה מתוך צנחנים. חה"ן, פלס"ר, מגלן ודובדבן (למרות שמגלן ודובדבן לא בצנחנים בדיוק, אבל דרכם מגיעים אליהן). איפה מתוך ה-4 הנ"ל היית בוחר לשרת? מכל ההיבטים אם אפשר, לפי סדר החשיבות הזה: פעילות מבצעית, אנשים, ייעוד בשעת מלחמה ותנאים.

ממש מצטער על החפירה, אני פשוט עוד מלש"ב לקראת גיוס שאין לו מושג מה הולך איתו הלאה ומנסה למצוא כל פיסת מידע אפשרית בנושא.
תהיה אובייקטיבי כמה שאתה יכול

יום טוב, ושוב תודה על העזרה
ישן 30-05-2007, 15:51

עוד כמה שאלות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yonibennir שמתחילה ב "מוכן לענות על שאלות בנושא צנחנים, עורב"

אתה אומר למעשה שגם עכשיו (שיחסית יש רגיעה) אתם כל ערב כל ערב בפעילות?? נתון מעודד אני חייב לציין שמעתי אחרת על מגלן מבחור שמשרת ביחידה וזה קצת הרתיע אותי ממנה... (ממגלן יעני)

והכוונה שלי הייתה מתוך צנחנים. חה"ן, פלס"ר, מגלן ודובדבן (למרות שמגלן ודובדבן לא בצנחנים בדיוק, אבל דרכם מגיעים אליהן). איפה מתוך ה-4 הנ"ל היית בוחר לשרת? מכל ההיבטים אם אפשר, לפי סדר החשיבות הזה: פעילות מבצעית, אנשים, ייעוד בשעת מלחמה ותנאים.

ממש מצטער על החפירה, אני פשוט עוד מלש"ב לקראת גיוס שאין לו מושג מה הולך איתו הלאה ומנסה למצוא כל פיסת מידע אפשרית בנושא.
תהיה אובייקטיבי כמה שאתה יכול

יום טוב, ושוב תודה על העזרה
ישן 01-06-2007, 18:50
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
כבר ענו כאן, היציאה לקורס קצינים מהיחידות המובחרות/מיוחדות שונה
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי danik90 שמתחילה ב "אם אתה יכול בבקשה (לפי מה..."

שם מדובר ביחידות קטנות מאשר בגדודים, וחייל שיוצא לקורס קצינים עוזב את הצוות, כך שלא מוציאים הרבה חיילים לקורס קצינים. בגדודים הסיפור שונה, משום שתמיד יש צורך בקצינים, וחייל שעוזב את המחלקה/פלוגה, שואף לחזור אליה או לפחות לגדוד, לאחר הקורס.
בצוותים ביחידות המובחרות יש לדוגמא 20 חיילים (סתם מספר), בוא נגיד שחצי מהם יוצאים חקורס מ"כים (פעם זה היה חלק מהמסלול, היום כבר לא). מתוכם יצאו לקורס קצינים מעטים (2-3).
בגדוד מדובר על מספרים גבוהים יותר.

בשורה התחתונה, הסיכוי לצאת לקורס קצינים מסיירת גולני למשל נמוך יותר מאשר מגדוד 12. אני לא אומר שהוא לא קיים, אבל כעובדה- הוא נמוך יותר.

ישן 01-06-2007, 15:30
  Craz J Craz J אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
תראו

לכל המלשבים למינהם כאן
גם אני בצנחנים וגם אני עשיתי את הגיבוש ובאמת שהכל בראש רק עם אתם באמת רוצים להגיע לאחד מהיחס"ר אתם תגיעו אין פה שאלה של כושר או מנהיגות...אני מכיר מישהו שהיה איתי בצוות שהיה שפיץ כל פעם הגיע ראשון הראה מנהיגות ותפס לאנשים את היד ורץ קדימה וקיבל....כלום..אין מתכון להצלחה ישירה בגיבוש הזה פשוט לעשות אותו ולגמור אותו וזהו...

ולכל מי שחושב שגדודים זה בעסה וכל היום שמירות תעשו טובה שתראו אחוות לוחמים כמו שלנו לא תרצו לעזוב בחיים, אני כרגע בגדוד 202 בהתחהל הייתי מבואס אבל עכשיו אני מאושר מהעובדה שלא לקחו אותי לאחד מהסיירות, יש לי שמה את החברים הכי טובים שאי פעם הכרתי ונהנה להיות שמה גם באימונים הכי קשים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר