לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 11:50
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
המפק"צ יושב עם המפל"גים וחושב איתם ביחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aridon שמתחילה ב "לגבי קורס תותחן"

בדרך כלל המפלצת של הצוות יהיה הטען, ומכל מקום שבו שירתתי בו עד עכשיו, נהגי התומ"ת היו השטותניקים שסיפרו לכולם על איך הם נוהגים במכונית.
לפעמים הסיפורים שלהם גובלים במעשיות והמצאות, לפעמים הם אמיתיים. במקרה האחרון צריך לרסן אותם מדי פעם- לי היה נהג בצוות שכל הסיפורים שלו היו אמת. מופרע אמיתי על הכביש שנתפס פעמיים נוהג באופנוע "לא שלו" ללא רשיון, אבל מה? נהג התומ"ת הכי טוב שפגשתי בחיי.
הייתה לנו פעם נסיעה של כמעט לילה שלם ברמת הגולן, כשדילגנו מאחד הבסיסים ברמה לבסיס אחר עקב עליית הכוננות. כל הצוות הסתממם למוות בתא הלחימה, ורק שנינו נשארנו ערים והעברנו את כל הנסיעה החלפת עקיצות ומשפטים מסרטי בורקס. היה לילה עם ירח מלא ולא כיוונתי אותו אפילו פעם אחת.

כוונים יהיו חבר'ה שיש להם ראש על הכתפיים ושאפשר לתת להם אחריות. מספרי 5 הם הרקובים של הצוות, מספרי 7 (רץ קווי) הם חבר'ה שאין להם בעיה לרוץ, לטייל, ולחפש את המפי"ק באמצע הלילה, נהגי אלפא הם בד"כ חבר'ה שלא מתים על התומ"ת, והשאר- לא כזה משנה.
בסוף, כולם צריכים לדעת הכול, מלבד את עבודת הנהגים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 14:37
צלמית המשתמש של עידו403

מס' 5- מכין את החנ"ה הראשונה ונכנס פנימה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aridon שמתחילה ב "לגבי קורס תותחן"

החל מהפגז השני הוא מקבל את החנ"ה ממס' 7, מכניס אותה וסוגר סדן.

לגבי פלגה 3- יש מ"ט ערמון, מ"ט מפה, ומ"ט בק"ס (קצין סיור). מי שלא יודע מה זה כנראה גם לא צריך לדעת. בגדול: ערמון- המחשב הארטילרי שבו מבוצעים כל חישובי ונתוני הירי. מפה- מפת הגזרה עם המטרות, עליה מציבים את הנתונים והחישובים הרלוונטיים. ק"ס- מסייר במרחבי הפריסה העתידיים ומכניס לשם את הסוללה.

לפי מה בוחרים? שאלה טובה. גם על זה המפקדים יושבים ומדברים.

ובנימה מבודחת:
בכל סוללה יש תדריך יומי, בעיקר ברמת הגולן. עוברים על המטרות, המשימות, צירים, כוחות אויב, כוחות "שלנו", מקומות מרכזיים וכו'.
אצלי בגדוד, בכל פעם שמעביר התדריך שאל את החיילים מי יכול לדקלם את כוחות האויב והכלים שלהם, התשובה הראשונה היתה- פלגה 3.
פלגה 3- אויבי הסוללה...

ישן 02-06-2007, 09:53
צלמית המשתמש של עידו403

מס' 7- ומה באימונים? הוא צריך להכיר את העבודה ולתרגל את ההגעה למפי"ק וחיבור הקוי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "כמה הערות עידו..."

כמובן שלאחר חיבור בקוי הוא חוזר לצוות והופך להיות אחראי מערום חנו"ת.

בעניין דילוגים- בוא וספר לי על "אין דילוגים", אחרי שבחומת מגן נטשנו את זעורה עקב אש נ"ס, ובימים שאחר כך דילגנו בין מס' עמדות חלופיות, פעם אחת בגלל אש נ"ס נוספת.

בעניין נהג אלפא- תת]לא, אבל המפקדים בהחלט יכולים לגלות את זה- עובדה שאותי הוציאו לקורס ביחד עם עוד כמה חיילים. בטירונות שנאתי כל רגע שקשור לתומ"תים ושמחתי כשיצאתי לנט"ר אלפא. כך גם כל מי שהיה איתי בנט"ר.

ומס' הקשבים של פלגת נט"ר:
לא רואים ממטר- פלגת נט"ר
משתינים על כל היתר- פלגת נט"ר
רופא השיניים עשה לי כתר- פלגת נט"ר
מעשנים ומדברים בפלאפון בסתר- פלגת נט"ר
אל תעירו אותנו למסדר בוקר- פלגת נט"ר

ישן 02-06-2007, 13:49
  chaikr chaikr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני מודה שאני לא מכיר באופן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אני מודה שאני לא מכיר באופן מלא את העבודה במפי"ק החדש, עכשיו אני ניזכר שבאמת יש מ.ט מפה אבל הוא עושה עוד פחות ממה שהוא עשה עד עכשיו (לפחות יש לו יותר זמן לשמור על טעינה) נכון...

תפקיד המט קשר קשור יותר לסמפי"ק 2, אם יש סמפי"ק 2 חדש וקשר ותיק אז תהיה לו יותר עבודה. אם זה חייל שרק אתמול הגיע אז באמת אין יותר מידי מה לעשות איתו אבל ממש לא חייב להיות מ"ט קשר, זאת סתם הגדרה...

בקשר לאיטיות, ביומיים הסבה שעברתי כל משפט שני היה - בגירסה הבאה זה יהיה יותר טוב. אני מכיר רק בן אדם אחד שראה את הגירסה הבאה, זה אמור להיות עם הרבה אדום ושחור, זה הדבר היחיד שאני יודע...

בקשר למת"ת, אני מסרב בתוקף לשם הזה - לא משנה כמה רעיונות "חדשניים" יהיו לכל מיני סגני אלופים משועממים שרוצים להצדיק את התקן שלהם - מ"ט ישאר מ"ט! מסכים בהחלט...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר