לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2007, 09:32
  uriel-k uriel-k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
אתם פשוט לא מאמינים מה קרה לי עכשיו

אוקיי אז זה הולך ככה....קיבלתי מיון חובלים צוללות לפני איזה חודש...וכשהתקשרתי למדור סיירות אמרו לי שאם אני הולך לשם אז ויתרתי על יום סיירות. אמרתי סבבה, זאת המטרה שלי מיום סיירות אני מוותר. הלכתי למיונים לפני 4 ימים והתקבלתי לגיבוש. הייתי צריך לשלוח פקס כדי לדחות אותו כי הוא על הבגרות של בהיסטוריה והיום בבוקר התקשרו כדי לוודא ת'הגעה שלו. רבע שעה אחרי מתקשר אותו בחור משם לבשר לי שלא מגיע לי גיבוש בכלל ואני צריך ללכת ליום סיירות. אמרתי לו שזה לא היגוני כי קיבלתי מהם מיון ועשיתי והתקבלתי אז אין סיבה שאני לא אעשה תץ'גיבוש...אז הוא אמר שאני לא מאותר צדדי ויש לי אפשרות ליום סיירות אז זה בעצם טעות שלהם והם מצטערים. אז אני ממש ממש התעצבנתי ואז הוא אמר "תשמע אתה יכול ללמוד מזה גם" וזה עוד יותר חימם אותי...ואז הוא אמר לי "חבל" אמרתי לו "חבל שמדור סיירות לו עושים ת'עבודה שלהם כמו שצריך". ואז כמעט גזרתי את דיני בצה"ל. הוא אמר לי שעם התחצפות כזאת הוא תוך שנייה מעיף לי את כל המיונים שיש לי ואם אני מוציא עוד מילה אני בלי מיון וניתק.

אז מה שקרה זה ככה. עשיתי מיון שממש רציתי. התקבלתי. אמרו לי שזה תקף. כעסתי. רצו לבטל לי כל מיון שיש לי. ניתקו לי. יש לי לעשות יום סיירות ושוב מיון כדי להגיע למצב שאני "הייתי" בו עכשיו.

נערך לאחרונה ע"י uriel-k בתאריך 04-06-2007 בשעה 09:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר