לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2007, 18:08
  liricaliving liricaliving אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
חשש לשבר מאמץ רגל לפני גיוס - מישהו יכול לייעץ?

הייתי עכשיו בחדר כושר, לאחר מכן יצאתי לריצה. מתחילת הריצה הרגשתי כאב לא לגמרי שגרתי בצד הקדמי של הרגליים (הנגדי לשריר התאומים, איפה שבדרך כלל כואב בריצות ארוכות)...
רצתי, רצתי, רצתי - עד שהכאב נהיה בלתי נסבל.
עצרתי והבחנתי בגולה מוזרה באיזור הכואב. סוג של בליטה כזו של העור. הכאב הוא לא נוראי, זה כואב, לא קריטי, אני יכול ללכת, יכול אפילו לרוץ\לדלג.

אני מתגייס עוד חודש וחצי, אם זה שבר מאמץ אני לא יודע איפה אני אקבור את עצמי - מישהו יכול לזהות אם זה אכן נשמע כמו שבר מאמץ? אני פונה לפורום הזה, כי זה נושא די שכיח פה...

מישהו שהיה לו שבר מאמץ, ודיבר עם רופא (מן הסתם, אני גם אפנה לרופא בהזדמנות הראשונה) - בטח מכיר מאפיינים של דבר כזה, אז...

תודה מראש, מקווה לתגובה חיובית

Winston Churchil.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 18:29

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liricaliving שמתחילה ב "חשש לשבר מאמץ רגל לפני גיוס - מישהו יכול לייעץ?"

אין לי ספק שהתגובות פה לא יהיו מדויקות כמו של רופא, אך מישהו יכול לשלול, יותר מאשר להגיד שזה אכן שבר מאמץ - לדוגמא, אם למישהו עם שבר מאמץ הייתה גולה כזו, התשובה די ברורה...

זו הגולה המוזרה הזו שאני מקווה שתתן לי תשובה - למישהו היה את זה? בעיקרון לא כזה כואב לי... אני אפילו מרגיש עכשיו שאני יכול לרוץ (בסוג של דילוג)... זה כאב די קל... אז מוט ברזל? לא חושב...

אגב - העניין הוא, שאני לא רצתי בערך שבועיים... אני באופן כללי רצתי מעט מאוד בחודשים האחרונים... זו ממש ממש לא תקופת אימונים של שיא מבחינת ריצות, וזה אף פעם לא הופיע בעבר.
מה שכן, חזרתי לחדר כושר לאחרונה, והתחלתי להרים משקליים עם הרגליים... (אף פעם לא עשיתי זאת קודם לכן..)

Winston Churchil.

ישן 08-06-2007, 13:43

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי גל עומר שמתחילה ב "לידיעתך (פותח האשכול) מקדימה..."

זה השריר, כתבתי למעלה שהייתי אצל רופא. אין לי כאבים, יהיו לי אני מאמין אם אני אתחיל להתאמץ, אבל עדיין יש בליטה (בקושי רואים אותה אלא אם כן אני אפעיל מאמץ לאורך זמן) קטנה, וזה הקרע בעצם.

ולבחור ששאל - לא שאלתי אותו למה זה קרה מהחדר כושר (כי בדוגרי, אי אפשר לאשר, אבל ברמת ההיגיון). פשוט אמרתי לו שמריצות זה לא קרה לי בעבר, ואיך שהתחלתי ללכת לחדר כושר זה קרה אחרי כמה אימונים. הוא פשוט הנהן ובדק אותי, לא הגיב בקשר לזה.

אני יכול לשער שזה פשוט מהרמת המשקולות עם הרגליים, ועומס שהם לא הורגלו אליו - שפשוט קרעו את השריר. סך הכל, כנראה העמסתי יותר מדי משקל במכשיר שעובד על השריר הזה (התחלתי באיזה כמה קילו בודדים, יש לי רגליים די חלשות) ותוך שלושה ארבעה אימונים כבר הייתי ב10 קילו (שזה גם לא הרבה, אבל הכל יחסי. אני שוקל מעט והרגליים שלי מתמודדות עם עומסים נמוכים יותר...)בכל צד - אני אוהב להגיע מהר לתוצאות.
אז זה מה שקורה.

בקיצר, חברים - תלמדו להתאמן תמיד בהדרגה ואל תקרעו (תרתי משמע) את השריר שלכם.
רציתי להגיע מהר לתוצאות כי אני מתגייס ביולי, ובמקום זה רק בלמתי את עצמי ועכשיו אני צריך לחכות ולא להתאמן.

Winston Churchil.

נערך לאחרונה ע"י liricaliving בתאריך 08-06-2007 בשעה 13:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר