לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2007, 17:03
  Aviad_Ye Aviad_Ye אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.07
מידע מיונים למלש"בים, אשמח לקבל עזרה

אהלן. שמי אביעד ואני גר בפ"ת.
אני מסיים כיתה י"ב השנה ועתיד להתגייס במאי 08.
הפרופיל שלי קרבי (97), הכושר שלי טוב יחסית, אני מתאמן בקרב מגע (כ5 שנים) ובכושר קרבי (לא בקבוצה, אלא לבד, בתוכניות אימונים מותאמות) ככלל על בסיס יום יומי.
אני מעוניין להגיע ליחידה קרבית, מובחרת ככל האפשר.

יש לי חברים, בכיתה י"ב כמוני, שקיבלו כ"כ הרבה מיונים וזימונים והם כבר הרבה יותר בטוחים באיך ומה הם הולכים לעשות בצבא (למרות שהגיוס שלהם מוקדם יותר משלי).
עדיין לא קיבלתי שום מיון שקשור ליחידות קרביות, וסימנתי במנילה את רצוני לשרת כלוחם (5 מתוך 5), נוסף על 5 - דובדבן וצנחנים (שדורשות מיונים מקדימים, לפי מיטב הבנתי), 4 נח"ל, 3 גולני וגבעתי.

כתוצאה מסעיף ליקוי ראייה (מספר קטן מ2, אני צריך בדיקה עדכנית יותר כדי לברר כמה בדיוק) ואנמיה מולדת (חוסר G6SPD, לא משהו שמשפיע בצורה כלשהי, חוץ מאיסור על אכילת פול ולקיחת 100 תרופות שכמעט ולא משתמשים בהם כיום), נפסלה לי האופציה להגיע ליום סיירות.
אני כמובן לא מוותר כ"כ מהר, ואמור להגיש "חריג רפואי" בתוספת בדיקות דם ובדיקת פונדוס (עיניים), אך התורים לבדיקת העיניים מייגעים וכבר 3 חודשים שלא יצא מהם כלום והבדיקה נדחתה.

בינתיים, אני מעוניין להגיע למיונים כלשהם, להתחיל את דרכי בצבא.
אני בהחלט חושב שיש לי פוטנציאל להגיע ליחידות מובחרות (יש לי גם כוח רצון אדיר לכך ואני רוצה להשקיע את חיי כדי להגן על המדינה), אך בינתיים לא קיבלתי זימון לשום גיבוש. חשוב לציין שלא אצטער אם אגיע לחטיבה כלשהי, מכיוון שניתן להגיע דרך גיבוש צבאי לפלס"רים השונים, ובלי שום קשר, האתגר לא מסתיים ביחידות המובחרות בלבד מבחינתי.

אך איך ומתי כל זה יקרה?
הבנתי שגם הגיוס שלי (מאי 08) אינו גיוס קרבי ואני מאוד מקווה שהצבא לא מייעד לי תפקיד שאין לי כלל רצון בו, כמו אלקטרוניקה (אני לומד בבי"ס מקצועי), למרות שסימנתי בפירוש את הרצון הדל שלי לשרת בצבא במסגרת המקצוע שלי...

מה עליי לעשות?

אני אשמח אם יענו לי אך ורק אנשים שמבינים ומתמצאים, או שעברו בעצמם את כל התהליך.
אני גם מקווה שלא עברתי על שום כלל מכללי הפורום, יש כ"כ הרבה פשוט..

מי שלא מעוניין לענות דרך הפורום מוזמן ליצור איתי קשר דרך האימייל : rachel192@bezeqint.net

תודה לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר