לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 15:28
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "קורס תכנות ושאלה בנוגע לקבע"

אי אפשר להגיע לקורס אחרי תחילת השירות , כי הוא נערך במתכונת קד"צ והמיונים אליו הם גם קדם צבאים.

ישנם קצינים שמגיעים מעת לעת לעשות קורס תיכנות כמובן שזה תלוי בדרישות התפקיד שבו הם נמצאים כדי להגיע.

וסתם ככה כמו שהקודם אמר , אין לך בכלל מצב להגיע עליו עם פרופיל 82 (אלא אם אתה בן יחיד) , בקורס יש רק בעלי פרופיל 64 ומטה ובנים יחידים.

אתה כבר רוצה להתחמק מהקבע , אז למה לך ללכת לקורס הזה , הצבא הוא לא ג'ון ברייס!

מעטים הם התוכניתנים שלא עושים את הקבע , הצבא לא מוותר על תוכניתנים אתה תצטרך לשהתחרר על אי התאמה וזה לא כל כך קל במיוחד אחרי שעברת קורס תיכנות מתיש של חצי שנה (שאתה חייב התאמה חבל על הזמן כדי לעבור את הקורס).

אז הצעה שלי עליל וותר ומהר לא בגלל הפרופיל בגלל שאתה כבר רוצה לברוח מהקבע , אז חבל לך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 18:56
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "אי אפשר להגיע לקורס אחרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fhever
אי אפשר להגיע לקורס אחרי תחילת השירות , כי הוא נערך במתכונת קד"צ והמיונים אליו הם גם קדם צבאים.

ישנם קצינים שמגיעים מעת לעת לעשות קורס תיכנות כמובן שזה תלוי בדרישות התפקיד שבו הם נמצאים כדי להגיע.

וסתם ככה כמו שהקודם אמר , אין לך בכלל מצב להגיע עליו עם פרופיל 82 (אלא אם אתה בן יחיד) , בקורס יש רק בעלי פרופיל 64 ומטה ובנים יחידים.

אתה כבר רוצה להתחמק מהקבע , אז למה לך ללכת לקורס הזה , הצבא הוא לא ג'ון ברייס!

מעטים הם התוכניתנים שלא עושים את הקבע , הצבא לא מוותר על תוכניתנים אתה תצטרך לשהתחרר על אי התאמה וזה לא כל כך קל במיוחד אחרי שעברת קורס תיכנות מתיש של חצי שנה (שאתה חייב התאמה חבל על הזמן כדי לעבור את הקורס).

אז הצעה שלי עליל וותר ומהר לא בגלל הפרופיל בגלל שאתה כבר רוצה לברוח מהקבע , אז חבל לך.

תודה על התשובה, אבל כנראה שלא הבנת את השאלה על הקבע. שאלתי כי פשוט היו הרבה תהיות בנושא כשדיברנו על העניין בחדר אוכל ואף אחד לא ידע בדיוק מה הנוהל...
ישן 11-06-2007, 20:07
  WqBw WqBw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי michelle15g שמתחילה ב "גם אני חשבתי פעם שאפשר להגיע..."

די די די ! פשוט די לבלבל את השכל עם העניין של פרופיל ושל ממר"מ ,

אני מכיר מישהו , שיש לו פרופיל 97 , לא בן יחיד, כשיר לכל יחידת לוחמה, יש לו אח לוחם אם זה משנה .
והוא משרת עבר קורס בבית ספר בממר"מ , ועכשיו הוא משרת ביחידות התוכנה, ! הוא קיבל זימונים עבר, התגייס לקורס , והיום הוא משרת בתור תוכניתן .

פשוט היו לו 10 יחידות מחשבים, למד מתמטיקה, פיזיקה , ובנוסף בזמן התיכון גם למד במכללה אבטחת מידע ורשתות .

אז די לעניין עם הפרופיל, זה מתחיל להרגיז, אם יש לך ידע קודם בריא, ופרופיל קרבי אז תוכל להכנס !
יכול להיות מצב שבו אין לך פרופיל קרבי ותכנס בלי שום ידע ,

ואני מדבר מניסיון . פשוט אתה תשרת ביחידה מובחרת יותר בעתיד , ככה הניסיון קובע .

בהצלחה.
ישן 14-06-2007, 01:09
צלמית המשתמש של BaBaLu
  משתמש זכר BaBaLu BaBaLu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תוכניתן מסביר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "קורס תכנות ושאלה בנוגע לקבע"

בעיקרון, המיונים לקורס תכנות הם קדם צבאיים לאנשים בעלי פרופיל 64 ומטה עם נתונים אישיים מתאימים. (קב"א 54 ומעלה)
את הקבע חותמים לפני הקורס.
ולגבי להשתחרר ממנו, או שתיהיה ממש חרא של תוכניתן, או שתעשה ממש ממש ממש הרבה צרות, וצרות רציניות.
אם זו הגישה בכל מקרה, אל תחתום...

לגבי פרופיל קרבי
בכל קורס יש כמה הקצאות לחיילים בעלי פרופיל קרבי.
הם עוברים את המיון הרגיל + מיון נוסף שנקרא מבחן גאונים (שעושים רק למי שיש לו פרופיל קרבי).
אם הם עוברים את שניהם הם מתקבלים לקורס. (אצלי בקורס נראה לי שהיו שלושה)

לגבי איך לקבל את הזימון הראשוני עם פרופיל קרבי, זה במאת אין לי מושג.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר