לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 11:58
צלמית המשתמש של Shvily Bob
  Shvily Bob Shvily Bob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
אוקיי אדוה אני אנסה להסביר לך משהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדוה פסח שמתחילה ב "המלצה לסרט על תאונות דרכים"

אין הרבה סרטים שהנושא העיקרי שלהם הוא תאונת דרכים. מצד שני יש לא מעט סרטים שתאונת דרכים עושה איזשהו טוויסט, או קוטעת או מתחילה איזשהו תהליך.
יש סרט אוסטרלי מ2000, שקוראים לו A Wreck, a Tangle ['התנגשות'] אני חושב שהוא מאד יתאים לך. מאד מאד יתאים לך, במיוחד בנושא של נהיגה בשכרות הסרט The Accident: A Moment of Truth Movie שבעברית נקרא 'לילות נמהרים', סרט טלויזיה מ97'. יש כמובן גם את crash 'התרסקות' מ2004 שזכה גם באוסקר, אבל התאונה לא במוקד הסרט, אבל בכל זאת הוא שמיש מאד בשבילך.

אם את צריכה עוד המצלות או עזרה אשמח מאד לסייע לך
שווילי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2007, 15:54
  אדוה פסח אדוה פסח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.06
אממ
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Shvily Bob שמתחילה ב "אוקיי אדוה אני אנסה להסביר לך משהו"

אז ככה אולי עשיתי טעות בזה שלא הסברתי את זה קודם(בעצם לא אולי)
אני מדריכה קבוצה של י' כבר מתחילת שנת הלימודים, כשהמטרה שלי היא להביא אותם למצב שבו הם עושים משהו למען הקהילה, כבר הרבה זמן שאני עושה להם פעולות על מעורבות חברתית, גם רצינו להראות להם את תעביר את זה הלאה(אבל הסרט לא עבד) ועכשיו הם בחרו מתוך כמה נושאים והצעות שהם העלו לפעול בנושא תאונות דרכים, כלומר, מיגור תאונות דרכים. עכשיו אני משערת שהסיכוי למצוא סרט קולנועי בנושא הזה זה בלתי אפשרי אבל אולי בכל זאת משהו מכם מכיר איזשהו סרט מעניין שיכול לעזור לי להעביר להם פעולה קצת יותר תוכנית על הנושא הזה של תאונות דרכים.תודה.

ובקשר להתרסקות, אני חושבת שהנושא שלו הוא לא התאונה, אלא הניכור בחברה וזה שאנחנו כל הזמן מתרסקים אחד לתוך השני(כמו שאומרים בהתחלה שלו) כי אנחנו לא מצליחים להגיע אחד על השני בדרכים נעימות יותר. ואם כבר מדברים על זה אז הראנו להם אותו ודיברנו בדיוק על הנושא של הניכור והיחס של הדמויות בסרט אחד אל השני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר