לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2007, 16:37
  new html new html אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "צבעים טובים, אך השילוב בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי inspire
צבעים טובים, אך השילוב בין הצבעים לפעמים "בולע" חלקים בעבודה.
מבנה מבולגן, המון אלמנטים ברחבי העבודה ללא הקשר מסוים בינהם.
הסמלים הקטנים מעוסים כבר לטעמי.
בחירת פונטים טובה. (חוץ מהכיתוב בצד ימין למעלה שלא מסתדר ונראה חובבני ביחס לאתר)
הרבה גרפיקה, הרבה שטחים מתים, הרבה מרחב שנועד לתת תחושה אבל מפזר את הכל, לטעמי זה טוב ויפה כעבודה גרפית, אבל בהחלט לא כאתר אינפורמטיבי.
ואגיד את זה כל פעם מחדש, אתה לא מחדש לי כלום מעיצוב לעיצוב, חבל.

בהצלחה!

אין לי הרבה להוסיף.
החידוש נראה קצת יותר טוב אבל לא ממש התחברתי לירוק :|
שוב, אתה ממחזר אלמנטים וזה מעוס (כמו שנאמר מעליי).
ושוב, אתה לא מחדש כלום.
נכון שהעיצובים שלך יפים ובאמת לא רואים עיצובים כאלה כל יום (כמו שנאמר בתגובה ב-DA) אבל אתה לא מחדש את עצמך והכל העיצובים שלך נראים אותו הדבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2007, 17:03
צלמית המשתמש של Espresso
  Espresso Espresso אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי new html שמתחילה ב "[QUOTE=inspire]צבעים טובים,..."

New Html, יש דבר כזה שקוראים לו סגנון....אני נשאר עם הסגנון שלי כרגע.
ונראה לי שמספיק חידשתי בעיצובים שלי לזמן הקרובב.... יכולתי באמת לעשות דברים דומים מאוד למה שאתה רואה בעיצובים שלי, אבל אם תשים לב הם שונים מאוד...מאודד... המבנה, הקווים המפרידים, הצבעים...אני מנסה ששום דבר לא יראה כמו דברים אחרים שראיתם....וזה קשה. על העיצוב הזה http://www.deviantart.com/deviation/46574739/ לבד יש איזה 10 חקיינים...

לך תראה אמנים ממש ממש אבל ממש מפורסמים ב-DA, כמו KWAKU, שממחזרים בלי סוף את העבודות שלהם - אבל מחמיאים להם כי זה הסגנון שלהם...ופה אתם כל הזמן מציקים על הדבר הכי טבעי בעולם - סגנון של בנאדם, שהוא לא חייב לשנות, כי הוא מיוחד ושלו.
אפשר לשפר סגנון, אפשר לחדש אותו, אבל זה קורה לעיתים ממש רחוקות, כשמגיעה השראה ענקית, או הרבה זמן פנוי...אבל לא יכול להיות שכל פעם שאני מראה פה עבודה שלי אני מקבל "אותו הדבר...מאוס".... אני ממש מחזיק את עצמי בידיים ללחוץ על ה"צור אשכול", כי אני יודע מה יקרה אחר כך.....תראו לי יצירות שלכם, inspire - ראיתי 2 עבודות שלך, לא עיצובים אלה יותר אומנות - והן ממש אותו הדבר...אותו הסגנון..... אבל אני לא אמרתי כלום, כי זה הסגנון שלך...
NEWHTML - אתה לא יכול להגיד שהעיצובים שלי נראים אותו הדבר, אין מצב שכזה.
כשתשקיע כמוני על כל עיצוב... תבין כמה זה מתסכל.

יום טוב

ישן 29-06-2007, 19:42
  new html new html אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Espresso שמתחילה ב "New Html, יש דבר כזה שקוראים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Espresso

NEWHTML - אתה לא יכול להגיד שהעיצובים שלי נראים אותו הדבר, אין מצב שכזה.
כשתשקיע כמוני על כל עיצוב... תבין כמה זה מתסכל.

יום טוב

אני לא אומר שאתה לא משקיע, אבל לרמוז שאני לא משקיע בעיצובים שלי?!
תאמין לי שאני יודע כמה זה מתסכל שאתה עובד שעות\ימים על עיצוב ובסוף אתה מקבל 3-4 תגובות של "יפה".
אתה חושב שזה עוזר לי?! שאני אוהב את זה?!
אז למה להגיד שאני לא משקיע בעיצובים שלי כמו שאתה משקיע בשלך?? זה ממש חוצפה בעיני.

ובנוגע לסגנון האישי שלך, וואלה אתה צודק ונכון שיש לך סגנון מיוחד ונכון שאי-אפשר להגיד לך להפסיק לעצב בסגנון שלך.
אבל לפי דעתי הסגנון חוזר על עצמו בכל עיצוב שלך. אז הקווים, הצבעים והמבנה שונה. אבל מה עם כל השאר? האלמנטים, איורים והרעיון נראים כמעט אותו דבר בכל עיצוב.
אז אם אתה לא נהנה מהתגובות ה"צפויות" על העיצובים שלך אז תבהיר לאנשים שיגיבו לך על תכלס רק על הדברים הטכניים ולא על זה שהעיצוב דומה לאחרים.

ישן 29-06-2007, 20:56
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espresso שמתחילה ב "Depthar Studio ++ עיצוב ל'סטודיו' שאני מייסד"

א. אי אפשר להגיד שמה שאתה אומר על KWAKU נכון כי אצלו אני שם לב לסטייל הכללי שמאפיין את העבודות שלו אבל הוא מכניס בכל עבודה אלמנטים קצת שונים ששוברים את הרגיל שלו ורוב העבודות שלו לא ממש דומות..
ב. עכשיו שעברתי שוב אני שם לב שאתה מעצב בסגנון זהה לזה שKWAKU יצר לעצמו.. תנסה ליצור קצת משהו יחודי משלך שישבור את הרגיל שאני יראה יגיד הנה עבודה של ניקו ואוו זה משהו שלא ראיתי..
במקום הנה עבודה של ניקו הנה עוד אחת ועוד אחת והנה שוב..
ג. אמרתי לך ואני יגיד שוב לטעמי כל העבודות שלך ממש יפות טוב לא כולן אבל רובן יפות מאוד נקיות מאוד מקצועיות מאופיינות בסגנון יחודי ושוב חסר לי להדבר שיגרום להתלהב מהעבודות לשים לב לשוני לא להגיד פה הצבע כזה ושם אחר.. פה הכפתור כזה ושם אחר..

לגבי העבודה הזאת יפה נקייה ברורה לא הכי אהבתי היו לך טובות יותר.. אבל אי אפשר להגיד שהיא לא טובה היא פשוט דיי דומה לשאר..
ונכון שעל כל עבודה שלך יש 1000 חיכויים כי מה לעשות אנשים שמחכים הם בדרך כלל כאלה חסרי השראה ואתה צריך להתגאות בזה שבחרו דווקא לחכות את היצירות שלך.. אבל אתה לא יכול להשתמש בזה כנימוק ללמה העבודות שלך מיוחדות..

ושוב קח הכל בפרופורציה שים לב להודעות שקיבלת שם.. אני זה אני ומישהו אחר יכול לאהוב את זה או לשנוא באותה המידה או ההפך..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר