לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 15:43
  Ranle Ranle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aridon שמתחילה ב "שאלה לתותחנים שבינינו"

קודם כל נת"ר למי שלא יודע זה קורס נהיגה על כלי רכב משוריינים, הפירוש זה נהיגה וטיפול ברק"ם.

לי אין נת"ר אבל בצוות שלי יש שלושה נהגי תומת.
בקורס עצמו הם אמרו שהיה סבבה, במיוחד אם זה בזמן הטירונות כי אז אתה מתנתק לשבוע מכל המפקדים, הדיסטנס וכל השטויות האלה ועובר לשבוע עם הרבה אנשים מכל הסוללות והכי חשוב, עם
המדריכות שנותנות לך קצת תזכורת שיש בנות באזרחות (:
וחוץ מזה שנהג חייב לישון 7 שעות רצופות לפני עום נהיגה אז אתם מרוויחים מזה.

עכשיו לתפקיד עצמו, במזמן הטירונות זה לא ממש משנה, נוהגים ממש טיפה(לפחות אצלנו, נוב 06 גדוד 55) בזמן טפלש וכל מיני שטויות כאלה כדי להזיז את הכלים כמה מטרים.
בזמן הצפ"ס( אימון צוות, פלגה, סוללה) הנהגים עובדים לא מעט, בהתחלה באימון צוות הנהיגות קצרות יחסית, אבל כשמתחיל האימון סוללה הנהגים מתחילים לנהוג מרחקים ארוכים, גם ביום וגם בלילה והתפקיד מתחיל להיות קצת מעייף, במיוחד בתרסו"ל שבו במשך 24 שעות רצופות הצוות נוסע ועובד ככה שהנהג חייב להישאר מרוכז כל הזמן.
בנוסף, על הנהג חובה לשמור על הטעינה של המצברים, משמע הוא צריך להניע את התומת כל פרק זמן מסויים, תלוי בטיב המצברים, זה יכול לנוע בין כל חצי שעה לבין כל שעתיים.
אחד הפלוסים בתפקיד הוא שבזמ מטרת סוללה הנהג רק יושב בתא נהג ולוחץ על הבלם.

שאלת על החום? מה שאתה יכול לעשות, וזאת עצה מהמפק"צ שלי, זה להביא לעצמך מאוור קטן על בטריות ולקבע אותו בתוך התא נהג, זה יכול לפתור לך קצת את בעיית החום הקשה בתא.
טיפ נוסף הוא שתביא איתך עיתונים, תשבצים וכו' כדי להעביר את הזמן, יש פעמים שכל אחד מחכה בעמדה שלו לא מעט זמן עד להפעלת הצוות וככה תוכל להעביר את הזמן בכיף.

מקווה שעזרתי, אתה מוזמן לשאול עוד שאלות.
תהנה בקורס!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2007, 16:19
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי aridon שמתחילה ב "תודה..."

אם זה מקום שדורש תומ"ת דלוק כל הלילה אז או שדואגים לכך שכל השומרים ידעו להניע, או שכל הצוות שומר ובאמת מעירים את הנהג אם צריך - ואם יש כמה עמדות שמירה אז על העמדה שמניעה יהיו נהגים והאחרים ישמרו ביתר העמדות.

אני חושב שנהיגה זה אחלה, הפעמים היחידות ש"נדפקתי" זה כל פעם שמעמיסים את הכלים כדי להוביל אותם למקום אחר אז לוקחים אותך (וזה מבאס לעשות את כל הדרך ולהעמיס כמה נגמ"שים\תומ"תים) ופעם אחת בכל השרות שלי קרה שהיינו אמורים לצאת חמשוש אחרי שירדנו מקו מבצעי, אבל לא באו להחליף אותנו בזמן אז השאירו חמישי רק מי שהיו צריכים ומי שיכלו הוציאו. והשיקול ביני לבין מישהו אחר היה שלי יש נט"ר ולו אין אז אני ממלא 2 תפקידים (שנינו היינו מ.ט)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר