לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2007, 19:48
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי BOBIK שמתחילה ב "ומה קורה למנוע אחרי שעובר את..."

המנוע שלו מיתחמם על יתר המידה, יש טמפ' מסויימת שהמנוע אמור לעבוד בו ואסור שיעבור את הטמפ' הזאת למשל הקטנועים 50סמ"ק מקוררים ע"י קירור אוויר שלא מקרר מספיק את המנוע(ע"י מאוורר) למשל אתה נוסע והמנוע מיתחמם ואתה ממשיך לנסוע עם מנוע רותח המנוע לא יחזיק זמן רב כאשר הוא חם מידי וסביר להניח שהוא יתעוות או שישבר בו חלק כמו הטלטל הבוכנה והלך המנוע...

לעומת זאת הקטנועים של שנת 96 ומעלה (בערך שנת 96 אפילו יותר או פחות זה בערך.) מקוררים ע"י קירור אוויר ויש להם יותר סירקולציית אוויר יותר טובה מהקטנועים הישנים והם מתקררים מספיק טוב כדי לעבוד שעות על גבי שעות.
קטנועים מעל 50סמ"ק מקוררים ע"י מים זאת אומרת יש רדיאטור ומעברי מים בתוך המנוע שהמים מקררים את המנוע שזה יותר יעיל מקירור אוויר.

ובעוד כמה שנים יפסיקו לייצר מנועים של 2 פעימות כי אלה מנועים מסוכנים ביותר הם שורפים דלק ושמן וביחד הגזים הנפלטים מהאגזוז רעילים ביותר ומי שמריח אותם עלול לקבל שיתוק במערכת העצבים משום שיש גזים מאוד מסוכנים כתוצאה משריפת הדלק ושמן.
ויש מקומות בעולם שלפי החוק שלהם אסור להפעיל מנועים שעובדים על 2 פעימות (קטנועים בעיקר)

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 17-06-2007 בשעה 19:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2007, 12:56
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי BOBIK שמתחילה ב "התכוונתי בשאלה: מה אפשר לזהות..."

אם יש לך 3K אני לא מאמין שתמצא קטנוע שתוכל ליסוע איתו מעיר לעיר ב99% אין לדעת עמה הוא יסע מחוץ לעיר יכול להיות קנטוע עתיק שתוכל ליסוע איתו מעיר לעיר השאלה היא איזה קנוע זה איזה דגם שנה?
אי אפשר לגעת צריך לעשות עליו סיבוב ולבדוק שהוא לא מתחמם.. אם אוצים ליסוע עם קטנוע ישןם מחוץ ל\עיר צריך לעשות לו הפסכקות עם מנוע כבוי למשל 5-10 דקות ולהמשיך בדרך. אבל קטנועים ישנים היום הם ממש זקנים ולא יכולים ליסוע הרבה אפילו בתוך העיר יכול להתקלקל משהו פתאומי. כדאי לך להשקיע יותר כי לפי התקציב שלך זה לא קטנוע שימיעד ליסוע עליו אלא רק לפרק לו תמנוע ולעשות איזה קארטינג..
רוצה קטנוע טוב שתוכל ליסוע איתו הרבה? תחסוך 5 אלף ותיקנה משהו טוב וחדש יחסית שיוכל להחזיק זמן רב גם מחוץ לעיר..
קטנועים 50סמ"ק לא מחזיקים הרבה זמן ומתקלקלים מהר ביגלל שיש על המנוע עומס חזק של משקל,
לכן כדאי להשקיע בחדש ואז להנות איתו הרבה ההמצלצה שלי היא לחפש קטנוע סאן-יאנג (SYM) או קימקו
(KYMCO) אלה קנועים שמחזיקים הרבה זמן.

שוב אני חוזר לפי התקציב שלך אתה תיקנה קטנוע טוב למשלוחים בתוך העיר, לא מחוץ לעיר בשביל קטנוע מחוץ לעיר צריך מינימום 5K לקטנוע 50סמ"ק כמעט חדש או שאתה קונה ב5אלף קנוע סמ"ק125 לא חדש אבל במצב טוב שתוכל לצאת איתו.
אני הייתי קונה 125 במצב טוב..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר