לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2007, 18:31
  mordorsEYE mordorsEYE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.07
שאלה איך הופכים המון יצירתיות לקריירת קריאטיב בארט?

אני בן 24 עם ראש פתוח, יצירתי, קריאטיבי (אותו הדבר), המון רצון לעלות ולהצליח, וכמו שרואים צנוע...
החלום והמטרה שלי בחיים מבחינם קריירה היא להיות ארטדירקטור, ולאחר מכן אחראי קריאויב במשרד פרסום.
לאחרונה לא התקבלתי שוב לבצלאל ולשנקר, ונראה לי שלא שווה להוציא 4 ש/נים מהחיים בשביל ללמוד במוסד שהוא פחות מהבסט.
לכן החלטתי לחפש אופציות חלופיות להתקדמות מקצועית בתחום.
הייתי רוצה לדעת האם יש סיכוי להתחיל לעבוד בתחום הקריאטיב ללא תואר? כלומר האם יש סיכוי ריאלי להתקבל לעבודה בתחום על סמך ידע מקצועי ו\או תיק עבודה שאצבור ללא תעודה שמעידה על 4 שנות לימוד ביד?
כרגע אני מחפש פרצה שאוכל להכנס אליה על מנת להתקרב לעולם הפרסום ולהתחיל לעבוד ולצבור ידע...
רעיון אחד שיש לי זה להיות עוזר צלם וללמוד ממנו הכל, השאלה היא מה אח"כ? כי צלם זה לא הייעוד שלי. אני יודע שאין דבר כזה "ע.קריאטיב", תפקיד שבו ישר אוכל ללמוד את רזי המקצוע.
ישנם מקומות כמו עבודי\מנשר\אסכולה\אבני, הייתי שמח לקבל דעות והשגות לגבהים, וכמו כן מה מעמדם של בוגרים בעת ראיונות קבלה(איזה תעודה שווה יותר בעיני התעשיה)?

אשמח להצעות, הכוונות ורעיונות לגבי לאן עלי לפנות ומה לעשות.
במילים אחרות: איך מתחילים ולאן מתקדמים משם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2007, 22:05
  ligay7 ligay7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.05
הורדה אחד שהיה כמעט באותו מצב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mordorsEYE שמתחילה ב "איך הופכים המון יצירתיות לקריירת קריאטיב בארט?"

תראה אחי אני לא יודע כמה בישבילך זה פירסום אבל בשבילי זה כמעט כל העולם,
בקיצור אני גם ניסיתי בעבר להתקבל לשנקר אבל נוכחתי לדעת שהכל בבלט ובלי מכינה וכמה שתיהיה
כישרוני הם לא הסתכלו עליך,(התכוונתי ללמוד עיצוב גרפי)
בקיצור מפה לשם הבנתי ששנקר זה ממש לא הכיוון שלי כי שם יותר מתעסקים באמנות ופחות בעבודה גרפית מול מחשב.
התחלתי לברר וגיליתי שיש בתי ספר שמלמדים במיוחד את מקצועות הפירסום כמו "הבצפר" "עבודי" "תרצה גרנות" ויש עוד כמה אבל לא ממש רציניים.
ובעצם כשהתחלתי להתעניין הבנתי ששאיפת חיי זה להיות קופירייטר במשרד פרסום גדול,
אז התחלתי לגשת למבחנים, והנה לפני שבועיים התקבלתי לעבודי קריאיטיב ואני מתחיל השבוע ללמוד אז שיהיה לי בהצלחה וכמובן גם לך..
ולסיכום תבדוק תחפור תחקור עד שבסוף תידע שזה המצוע שלך ותלמד אצל הכי טובים
זכור! ידע=כוח...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר