לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2007, 14:48
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
הייתי אמש במסיבת סיום בית-ספר יסודי של אחותי

איזה דרעק!!

אתה יושב על התחת שעה וחצי ורק מקשיב לילדות שטוחות כמו קרש ולילדים שמגיעים לך לפופיק שמדברים על איך הם מתבגרים, וכמה זה קשה להיות מתבגר בגיל 11, וגיל ההתבגרות, ואיך משתנים, ואיך נקודת ההשקפה וראיית העולם משתנים, ואיך אנחנו כבר בוגרים, ומבינים בפוליטיקה ויש לנו דעות משלנו, ושוב כמה קשה זה להתבגר, ואיך אנחנו מתבגרים כל-כך מהר, ואיך זה קשה להיות מתבגר שאף אחד לא מבין אותך... נו באמת! אתם בקושי יודעים לעשות שתיים ועוד שתיים!!

חחחחחחחח והיה קטע שממש קרע אותי... נעמדת ילדה על הבמה, והיא בגובה של אח שלי (שהוא בכיתה ב'), ומתחילה לדבר על כמה זה נוסטלגיה להיזכר בשער של בית-ספר, ובשומר הנחמד, ובעצים הגדולים, ואיך זה כיף להעלות זכרונות על המגרש כדורסל, ועל המורים, ואיזה נוסטלגיה זה ואיזה נוסטלגיה זה... והיא עוזבת את הבית-ספר רק ביום שישי! חחחחחח נוסטלגיה ונוסטלגיה ולמחרת את באה לפה שוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2007, 17:52
צלמית המשתמש של tal126
  tal126 tal126 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
מי שישמע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "הייתי אמש במסיבת סיום בית-ספר יסודי של אחותי"

זאת בסה''כ מסיבת סיום של כיתות ו'.
תן להם להנות ולעשות מה שבראש שלהם , הם עולים לחטיבה...
ומה אתה מייחס את עצמך ואת אחותך לאחרים משוויץ על הגובה שלך ועל הגובה של אחותך...
אני אגיד לך משהו , בשביל גבר להיות גבוהה זה יפה בשביל בחורה זה בכלל לא יפה לדעתי
תן להם עוד לגדול ולגבוה , הם רק מתחילים את גיל ההתבגרות
ומה אתה מדבר שטוחות לא שטוחות, פש... איזה תעסוקה בנאדם בגילך מצא...
חבל על הזמן להסתכל על ילדות בכתה ו' בשכווה של אחותך שבקושי קיבלו מחזור
ואני עדיין לא מבין אתה מדבר על זה כאילו אתה בנאדם מבוגר, מי שישמע אתה סה''כ בן 13 מה אתה כבר עושה פוזות
תזכר שלפני שנה גם אתה סיימת את כתה ו'... תזכר בזה
בקיצור , תמשיך לראות ערוץ 6 ותשקול מילים להבא.

נערך לאחרונה ע"י tal126 בתאריך 27-06-2007 בשעה 18:01.
ישן 28-06-2007, 13:52
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "הייתי אמש במסיבת סיום בית-ספר יסודי של אחותי"

עזוב'תך, יש לי חברים שהם סדרנים באיזה תיאטרון בחולון ואיזה בית-ספר יסודי העלה שם מופע סיום הם סיפרו לי עליו אחד החזקים.
הציגו את התרבות של הצברים מול תרבות העולים, את הצברים שיחקו המזרחים ואת העולים שיחקו האשכנזים חחח. קיצור הצברים זיינו בשכל על זה שהמוזיקה המזרחית היא הכי טובה ובלהבלה והאוכל המזרחי הכי סוס וכל זה ואז היה התור של העולים, קיצור ילדה קטנה מתקדמת קדימה ומתחילה להגיד שגם התרבות של העולים סבבה ובלהבלה והיא בכלל לא מבינה מה מתנפלים עליה כי סבתא שלה יהודיה ויש לה זכות לעלות לארץ (מופע סיום של כיתה ו', שתבינו).
אחר-כך עשו אותו דבר עם מגניבים וחנונים (שוב, מזרחים ואשכנזים) והייתה עוד סאגה שאני לא זוכר בדיוק מהסיפור שלהם חחח.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר