לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2007, 08:44
  flash88888 flash88888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בתור אחד שמתמיין לזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי artanix שמתחילה ב "שאלה: מי אלו ה וובינט ומה הם עושים? ואיך מגיעים?"

אני יכול להגיד שזאת יחידה שנפתחה ממש לא מזמן (שנת 2005 בערך), אז אין ממש הרבה פרטים, כי קשה למצוא מישהו שיצא מזה.

כל עניין המודיעין באינטרנט רק הולך וגודל, רוב הצבאות בעולם לא יודעים איך להתמודד עם איסוף מודיעין באינטרנט... היום המון מידע עובר באינטרנט.

הידע שאתה צריך זה בעיקרון רקע טכנולוגי, הבנה של עולם האינטרנט, יצירתיות וקצת ידע אקטואלי. שפה זרה כלשהיא, ערבית זה יתרון.

לגבי עניין האזרחות, העניין הזה צובר תאוצה ברמה מטורפת. המון חברות שעושות עסקים באינטרנט מעסיקות אנשים שיקדמו אותם במנועי החיפוש, מידענים וכו' שזה מה שוובינט יכול להביא לך. כמובן שאחרי הכל, זה לא יעזור באזרחות כמו גאמא כי יוצאי גאמא הם הרבה יותר מבוקשים ואין מה להשוות...

איך מגיעים אלייה? אם הם לא מגיעים אלייך לבד, אז תשלח להם פקס עם בקשה להתמיין למסלול הזה ושם תסביר למה אתה חושב שזה מתאים לך, אם תצליח לשכנע אותם מהר מאוד תהיה מועמד (לא ידוע לי אם יש דרישות קב"א כלשהן).
אם יש לך עוד שאלות דבר איתי בפרטי. בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י flash88888 בתאריך 29-06-2007 בשעה 08:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2007, 14:15
  ewtk ewtk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי artanix שמתחילה ב "המיונים לזה קשים? התפקיד..."

המיונים שהיו לי למסלול הזה היו תרגום טקסט באנגלית, ועוד מספר שאלות על ידע כללי בכל הקשור לאינטרנט ובמיוחד לחיפוש מידע באינטרנט.

אחרי המבחנים האלה או במהלכם (אחר כך אפשר לחזור ולהמשיך עם התרגום/מענה על השאלות) מזימינים אותך (באותו יום כן) לשיחה עם שני אנשים (ככה לי היה לפחות) שהם שואלים אותך, כמו בכל ראיון, שאלות על מי אתה, מה התחומי התעניינות שלך וכל השאלות הפסיכולוגיות האלה.ובנוסף שואלים גם שאלות על הרקע שלך עם עולם האינטרנט.

בקשר לשאר השאלות. מעניין זה תלוי בך, אם אתה אוהב להיות הרבה זמן באינטרנט ולחפש מידע או לא.
בקשר לרמת הקושי של המיונים,אז גם, תלוי מה הרמה שלך באנגלית ומה רמת הידע שלך בתחום.

וכמובן להתמיין במקביל לעוד מסלולים במודיעין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר